Şimdi Ara

Aracı aldım sonunda 308 dizel otomatik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: airarmada

quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slmngngr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Toyota Corolla yi genç işi bulmuyorum.
    LPG li araç kullanmadım kullanmayida asla düşünmüyorum
    2009 değil 2010
    43 44 değil 41.500 e aldım aracı
    Masraf olarak 1500 lira masrafı olucak gibi
    Aracı cumartesi günü arkadaşımın sanayisine götüreceğim bakalım o güne kadar kullanmayı düşünmüyorum kaskosu daha yapılmadığı için
    Bu arada tüm yorumlar için çok teşekkür ederim fren balatasinida değiştirmeyi düşünüyorum.
    Eski sahibi ya saticak lastiği hiç değiştirmedi yıllarca yada satmadan önce kapak lastikleri taktı
    Nissan gorkemdende kesinlikle uzak durulmasini söyleyeyim son olarak
    Piyasadaki çoğu 2.el ci gibi onlarda şerefsiz .....çocuğu

yok örnek olarak verdim yoksa 308 alma corolla al gibi bir düşüncem yoktu , 41.500 e alıp 2000 3000 masraf yapacağıma 2015 model 0 masrafsız corolla veya benzeri araç alırım.

sizin anlatımla zaten bu iş 44 45 i bulacak.

1500 masraf yapsam 43 e gelmiş olucak

bir üstteki mesajında daha fazla masraf çıkmaması için dua ediyorsun sonra 1500 masrafa kurtarırım diyorsun , bence kendini kandırıyorsun. Bu iş komple risk.

toyota neree pejo nere. 308 nere corolla nere. 2010 nere 2015 nere.

Anlatmak istediğim 3000- 4000 tl için bu kadar büyük riske girilmez. Yine tekrar ediyorum corolla sadece bir örnek buna benzer milyon marka araç var.

2015 corolla fiyatlarına bakıyorum da en düşük 51bin tl ye var, daha düşüğünü görmedim.

1.33 corolla, boş model, manuel vites nere
    dizel, otomatik, premium donanım araç nereee

hem siz nasıl 48 bine satamıyorsunuz, ayrıca tüp de taktırmışsınız ve temiz olduğunu söylüyorsunuz.

Dolu pejo yerine boş toyotaya binerim ki dünyada öyle düşünüyor.
    Kısmet satılır bugün yarın

Hangi dünya öyle düsünüyor ben soyliyim !.. Korkulari, keyfinin zevkinin önüne gecmis kesim tercih ediyor. Çekmiyor ama motor saglam, donanim az ama ariza riski yok diyen kesimin tercih ettigi aractir toyota. Keyfine duskun, altinda kisrak gibi atak arac isteyen adamin tercih ettigi arac degil maalesef. Ülkemizde de dar gelirli vatandas sayisi az olunca toyota satisi yuksek oluyor. Bir kesimde arastirmadigi icin cogunlugun tercih ettigini tercih ediyor cunku satarken daha az zarari olacak. Arastiran verdigi paradan en fazla hizmeti almak isteyen zaten adres degistiriyor.

Corolla dünyanın en çok satan sedanı haberiniz ola.
    Toyotada marka olaraj asya afrika avrupa amerika gibi kıtalarda satış rekoru kıran otomobil markasıdır.
    Pejo citroen vb avrupa 2.sınıf araç markası değildir

Yani diyorsunuzki dunyanin buyuk bir cogunlugunun ekonomik durumu iyi. Benim bakis acim bu sekilde siz farkli degerlendiriyor olabilirsiniz. Saygi duyarim.

Corollanın dünyanın en çok satan sedanı olmasını mı toyotanın amerika avrupa afrika asyada satılmasını mı Tartışıyoruz anlamadım ki ?

Hocam, hepsi de kıçı kırık arabalar işte! Fazla abartmamak lazım.

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kulanin insallah. Korkmamak elde degil hocam arabalar,parca fiyatlari zaten olmasi gerekenden pahali arabadan anlayan usta bulamayinca ya da kendisini usta sananlar arabanin hazir duzenini bozunca insan haliyle korkuyor. Arac alirken aman o ozelligide olmazsa olmasin yeterki sorun cikarmasin diyor insanlar haliyle. Ornek olarak Laguna gibi bir araba ile ucan teneke olarak adlandirilan cliolar ayni fiyata satiliyorken kimse gidip clio almazdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Hocam hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kulanin insallah. Korkmamak elde degil hocam arabalar,parca fiyatlari zaten olmasi gerekenden pahali arabadan anlayan usta bulamayinca ya da kendisini usta sananlar arabanin hazir duzenini bozunca insan haliyle korkuyor. Arac alirken aman o ozelligide olmazsa olmasin yeterki sorun cikarmasin diyor insanlar haliyle. Ornek olarak Laguna gibi bir araba ile ucan teneke olarak adlandirilan cliolar ayni fiyata satiliyorken kimse gidip clio almazdi.

Evet anlatmak istedigimde tam anlami ile buydu. Laguna ile clio ayni parayken clionun cok satmasi clioyu daha iyi yapmaz. Alicinin korkulari endiseleri clioyu cok sattiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İçinize sindiyse, hoşunuza gittiyse sizin için en iyi araba odur. Hayırlı olsun, tekerine taş değmesin.
  • hayırlı olsun ben 2010 benzinli 40000 km de boya darbe olmayan servis bakımlısını 35000 tl aldım yanında kış lastikleri dahil 2000 tl lpg taktirdim super ekonomik geziyorum guzel arabadır memnun kalırsın km orjinalse sorun olmaz

• Kardes km sorgusunun gorseli varsa paylasirmisin?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 26 Temmuz 2016; 23:24:42 >
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Hocam size ciddi söyluyorum eski kasa full bir 308 yeni corolla danda auristen de daha kaliti hissetiren bir araç sorunsuzluk için bisey diyemem şans meselesi biraz ama toyatanin iyi bir nam yaptiğı kesin bide siz pejo dan pek hoşlanmıyosunuz galiba.

• şanzıman terlemesini de öğrenmiş olduk.hayırlı olsun.

bmw zf terler mi acaba
  • balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Yapacağınız 2500 lira masrafla güzel bir arabanız olacak.

katılıyorum. dolu corollaya bile benemedim ben.
    Yakıt tüketiminin çok sık değişmesinin sebebi yakın zamanda sıfırlanmış olmasıdır. Mesela 300 km lik bi ortalamayı çok rahat değiştirebilirken 20000 km lik bi ortalamayı yerinden oynatmak baya bi zordur

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Hayırlı olsun. Yapacağınız 2500 lira masrafla güzel bir arabanız olacak.

O kadarlık masraf çıkacağını sanmıyorum,
    Bugün akşam bilgilendirme geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

Hocam size ciddi söyluyorum eski kasa full bir 308 yeni corolla danda auristen de daha kaliti hissetiren bir araç sorunsuzluk için bisey diyemem şans meselesi biraz ama toyatanin iyi bir nam yaptiğı kesin bide siz pejo dan pek hoşlanmıyosunuz galiba.

Katılıyorum
    Toyota konusu ise tamamen sorun istemeyen,performans istemeyen kişilerin bolca talep ettiği tarzda araçlar üretiyor bu sebeple çok satıyor
    İlerde ailem olunca 2ci bir araç almak istesem japon alırım bende mesela
    Sıkıntısız sorunsuz araç eşim kullanır çocuklarım kullanır vs.

Ustam resim atmayi beceremedim ama bilgileri yazayım Şase nodan sorgulsttim
    Şubat 2015 de 95000 km imiş

Ben olabilecek en üst rakamı yazdım. 120 binde ağır bakımları da var onu da ekledim. Inşallah bunkadar tutmaz.
    -4 adet lastik 800/1000.

-4 adet fren baltası ve disk iyi bir marka ve işçilik ile 800.

-120 bin ağır bakımı triger kayışi degisimi ile birlikte 700.

• O zaman gayet iyi bence tesekkurler bilgiler için
    Birde yedek anahtar yaptiracagim 175 lira tutar dedi telefondan tanıdık sanayi ustası
    Herkese olumlu olumsuz cevaplar için teşekkürler

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    Malum sitede dediginiz arCi i fiyata bulamadim. Ha var da onlarda kiz gibi degilde 70 yaşında kari gibi diyelim. Agir hasar kayitli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bundan sonra bize hayırlı olsun demek düşer. Yalnız araç çok hor kullanılmış.
    Siz bu kadar kusuru farketmenize rağmen rahatça alabiliyorsanız karışamam. Size sorum araç 112 lik mi yoksa 110 luk mu ?
    Eğer 110 luk ise bence bu kadar maceraya atılmaya gerek yoktu.
    Ağır bakımları zaten pahalı bir araç. Bence şanzıman için kesinlikle yetkili servise gidin. Hepsini eklersek rakam iyice artıyor.
    Bu arada bir iki resmini atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavurma verin lan ! -- 27 Temmuz 2016; 10:55:49 >
  • terleme yapmayan şanzıman varmıymış? kafanıza takmayın terlemeyi. cam açma butonu bozuksa ve tamir ettirecek bir elektronikçi bulamazsanız orjinali için 300 400 tl isterler haberiniz olsun. ayrıca ben lastikten ötürü aracın hor kullanıldığını düşünmüyorum. bende lastiği nerdeyse bitene kadar kullanırım, motor yağını 7 binde bir de değiştiririm! ufak tefek rot balans ampul gibi işleri konuşmanın bile alemi yok. aracınızla mutlu olun çok güzel bir araç satın almışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38F9BBB0B -- 27 Temmuz 2016; 11:32:24 >
  • 4 lastik(senperit marka ) + ön 2 disk değişimi + 2 jant duzeltimi + rot + fren balataları + işçilik olarak işlemleri yapılıyor suan
    Tanıdik bir yerde yaptiriyorum toplam 1100 lira ödedim toplam
    Arka fren lambası ve aynaları elektrikcide yaptiracagim daha sonra
    Yorumlar için teşekkürler hepinize
    Yedek anahtar için 175 ve 200 lira fiyat aldım cuma günü felan yaptiracagim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.