Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    13 eylül
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaze07

ben aynısını pes başlığında yazdım. pesci arkadaşlar ciddiye almadılar. uzun uzun anlattım niye çok güzel olduğunu oyunu. fifa oynamayan ve geçen seneyi rezil bir pes 16 ile geçiren bünyeler için ilaç gibi geldi pes 17. gerçekten de 16ya göre çoğu şeyi düzeltmişler. ama fifa 16 bile pes 17ye göre daha bi oyun. umarım fifa betadaki sorunları ve geri dönüşleri iyi değerlendirilir. dengeli ve hızı düşürülmüş güzel bi fifa oynarız. fifadan oyuncu çalabilecek bir halde değil pes 17. hatta lisans sorunları yüzünden kaybedebilir.

benim şehrimin takımı ilk kez tsl'ye çıktı. alanyaspor. ben hatta finalde çıktığımızda facebook'a "şimdi biz fifa 2017'de alanyaspor'u mu seçebileceğiz?". bu duygudan mahrum kalmak istemiyorum. :) hem türkiye ligi hem almanya hem italya ligi olmayan bi oyuna niye para vereyim. zaten my club oynuyorum sadece. o da ocak gibi bedava olur zaten :)

İnşallah ptt.1lig de bu sene olur. Son olarak oylamada liderdik.alt ligden bir takım alıp kariyerde zaferler kazanmak herkesin hayali ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FIFA 16 gerçekten rezil bir oyundu yine saatlerce oynadım fakat hiç bir oyunda bu kadar cpu destekli auto defans sistemi yoktu aynı şey gibi offline daki select'e bas kaleciye geç cpu senin yerine savunma yapsın.Online maçlarda topu kaybettim tek yaptığım şey forveti şeciyorum hoop cpu benim yerime savunma yapıyor topu kapıyor bende gol atıyorum eğer fifa 17 de bu sistem devam edecekse ona da şimdiden berbat bir oyun diyebilrim.Adamlar tam bebeler için oyun geliştiriyor birde simülasyon diyorlar buna simülasyon diyen birinin aklından zoru olmalıdır.
  • Arkadaşlar fifa 2017 deluxe diye bir versiyonu satılıyor amerika'da 80 dolar.

Ben bunu alıp getirsem burada 240 liraya satabilir miyim?

Kar etme amacım olmayacak direk satacağım aldığım fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PleasantSinger0

Yeni gelen güncellemeden sonra oyunu yavaşlatmışlar.Kalecileri biraz düzeltmişler saçma sapan goller yiyorlardı.Güçlerde oynama olmuş.Messinin saçı gelmiş.
    Oyun şu mevcut haliyle güzel inşallah bozmazlar.

kaleciler hala çok kötü oyun çıkınca düzeltirler ins
  • 15 ve 16 nin karisimi gibi olmus 17. Yalniz haftasonu ligini iyi dusunmusler bizim gibi yil boyunca pek paketle ugrasmayanlar icin cok iyi hediyeler.

• blaze07 B kullanıcısına yanıt
    videoyu uçurmuşlar
  • Şu ea'nin yapımcıları allah rızası için cpu'nun karşı tarafa yardım etmeden gol atabildiği oyun yapsın. Seasos ta küfür etmekten yıldım artık. Golun olucağı okadar belli oluyo ne yapsan engelleyemiyosun. Bıktırdı artık bu özelliği beni.

• Su oyunun demosunu biraz erken cikarsalar olcekler sanki yav yillardir degismiyor demo tarihi

• wizâRd W kullanıcısına yanıt
    İmkansız.O işi(momentum)geçen sene emotion ve intensity diye makyajladılar.Hayatta kalkmaz.Ya çok iyi bir oyuncu olacaksın ya da o golü yiyeceksin başka çare yok.
  • Bu uyuşturucunun ilk dozunu size bedava vereceğim. Ama diğer dozları "fiyatı ne olursa olsun" siz kendiniz alacaksınız. Bu uyuşturucunun bazı özellikleri de var tabi. Saymam gerekirse

- Kesinlikle bağımlısı olacaksınız

- içmediğiniz zamanlar krize gireceksiniz

- içtiğiniz andan itibaren hayatınızın bir parçası olacak.

- Kanser etme ihtimali var

- Dişlerinize zarar veriyor, ağızınız için tehlikeli genel olarak(sıktıgımızdan dolayı)

- Tadı çok kötü

-Hayat zevkiniz gun geçtikte azaltacak

-Daha zor nefes alacaksınız

- Fiziksel etkilerinin dışında hayat kalitenizi düşürecek

- Cildiniz daha çabuk çökecek

- Sinir sisteminizin çalışmasını bozacak

- Ve son olarak sizi öldürme ihtimali var

Peki bu maddenin iyi yanları neler? Hemen cevaplıyorum iyi yanı "yok"

Deseydim siz bu uyuşturucuyu kullanmak ister miydiniz? Cevabınızı duyuyorum hepiniz hayır diyorsunuz

Peki o zaman cevap verir misiniz? Neden Ultimate Team oynuyorsunuz?

• Ben oynanış videolarını çok beğenmedim oyun çok hızlı

• Bakalım kalecilerin kapattıkları köşeden tavana atılan goller devam edecekmi

• kalecilerin açılan her ortaya çıkıp topu alması veya aptal aptal yumruklaması giderilmiş galiba. sırf her topu alıyorlar diye orta yapmaz oldum fifa 16'da.
  • samedkoksal kullanıcısına yanıt
    çünkü öldürmüyor
  • süründürüyor
  • Pro Clubs modu icin turnuvalara katilmak isteyen takim veya oyuncular varsa;

http://turkfifatoplulugu.com/fifa-17-ps4-pro-clubs-turnuvamiz-icin-kayitlar-devam-ediyor

Tavsiye ederim. Araliklarla Ultimate Team veya normal bireysel turnuvalar da duzenleniyor ama cogunlukla pro Clubs uzerine bir topluluk. Varsa donanimdan arkadaslari da bekleriz.
  • arkadaşlar amerika'dan fifa 17 deluxe versiyonunu getirsem kutulu şekilde satabilir miyim burada?

240 liraya satacağım direk amerika fiyatına yani.
  • Her sene bu oyun neden bu kadar arcade yapılyo biri çıksın açıklasın

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.