Şimdi Ara

Katlanır Bisiklet Önerileri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
14
Favori
39.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Antalya Dahon şubesi. Supermoto.com.tr yüzde 10 indirim yaptı nakite. Bir bayi de tern 1125 e verecekti. Dahon aldım dayanamadım. Arayın antalya yı size de nakite yapar indirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Antalya Dahon şubesi. Supermoto.com.tr yüzde 10 indirim yaptı nakite. Bir bayi de tern 1125 e verecekti. Dahon aldım dayanamadım. Arayın antalya yı size de nakite yapar indirim

hocam birisiyle anlaşma durumundayız. dahon vybe d7 ile 4 oyunlu ps4 ümü takaslamak üzereyim.
  • _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    Az önce geldi. Dahon vybe d7 beyaz 1350 ye aldım. Ps4 üm de var :) takas yapma bence nakit varsa direk al hocam. Ps4 ü satma :)

• quote:

Az önce geldi. Dahon vybe d7 beyaz 1350 ye aldım. Ps4 üm de var :) takas yapma bence nakit varsa direk al hocam. Ps4 ü satma :)

resim çekip gönderebilirmisin. nakit olmadığı için ve pc daha yeni olduğu için takaslamak mantıklı geldi.
  • quote:

Hocam nasıl bisikletten memnunmusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    Dün 5-6 kö sürdüm. Rahatsız eden tek şey sele oldu. O da küçük geldiği için. Uzun yolds rahatsız ediyor. Biraz genişini alıp değiştirmem lazım. Değişiyordur inş :) bir de farklı geliyor tabi diğer bisikletlere göre. Zamanla alışırız. Sürdüğüm yolların birazı parke. O da rahatsız edebilir sanki. Tekerler ince geldi bana. Kalın olanlarla değişeniliyor muyuz acaba? Kilom 97-98 civarında. Ondan dolayı rahatsız oldum. Yoksa sıkıntı yok. Gayet kaliteli olduğu bariz. Bir de vitesi ayarlamam lazım. 10 yılı geçmiştir düzenli bisiklet kullanmayalı. Unuttuk her şeyi

• Merhaba Arkadaşlar.
    Düz sahil ve bisiklet yolunda haftasonu zaman geçirmek amaçlı katlanır bisiklet almayı düşünüyorum. 1000 tl ye kadar bütçem var, sizce hangi markayı almalıyım.

ÜMİT Folding 2036
    Mosso Marine 20
    Bianchi Folding
    Btwin Hopetown 320
    Carraro Flexi 106

• http://www.mosso.com.tw/products.htm

Mosso normalde tayvan menşeili bir kadrocudur. Ve marine diye bir modeli yoktur, olmamıştırda. Aklınızda bulunsun ;)

Katlanırların çoğunda kilit sistemi yok. btwin lerde var ama onlarda sağlıksız.

Brompton TR ye geliyormu bilmiyorum ama katlanır konusunda üstadlardır. Tavsiye ederim.
  • selam
    1-tern c8 ile d8 arasında çok fark var mıdır c8 de alınabilir mi?
    2-tern link c8 1600 civarı normalmidir.
    3-tern link d8 2300 civarı görünüyor nette aralarında bu kadar kalite farkı varmıdır ki
    4-iki modelede elektrik kiti takılabiliyor mu eğer takılırsa ortalama ne kadara mal olur. sonradan kit taksam goccia gibi bisikletim olur mu
    5-özellikle c8 alınır mı kafama fena taktım fiyatı da ideal gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRajikomik -- 2 Ocak 2017; 22:21:7 >
  • Tern Link C8 modeli ile D8 arasındaki en temel fark kullanılan donanımın kalitesidir. Ayrıca D8 modelinde standart olarak çamurluk ve bagaj gelirken C8 modeli boş olarak gelmekte.

Bisikleti günlük ulaşım ihtiyacınız için kullanacaksanız D8 modelini alın, sonradan çamurluk vb masrafa girmeyin.
  • Arkadaşlar bende katlanır bisiklet almak istiyorum.
    Günlük işe gidip gelirken kullanacağım, aşağıdaki modellerden sizce hangisini tercih etmeyelim yada neden etmemeliyim.

Mosso Marine 20V 2D 6V Katlanır Bisiklet 20 Jant 1099 TL Sıfır
    GIANT FD-806 1099 TL Sıfır
    20″ BIANCHI FOLDING BIKE 1099 TL
  • Dahon v7 için arkaya çocuk oturağı takan oldu mu? Takılıyor mu acaba? Güvenliği falan nasıldır. Ayrıca bisikletim ilk günkü gibi. Sadece korna ve suluk aldım. Başka aksesuar tavsiye eden var mı? Neler alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: GencFB

Arkadaşlar bende katlanır bisiklet almak istiyorum.
    Günlük işe gidip gelirken kullanacağım, aşağıdaki modellerden sizce hangisini tercih etmeyelim yada neden etmemeliyim.

Mosso Marine 20V 2D 6V Katlanır Bisiklet 20 Jant 1099 TL Sıfır
    GIANT FD-806 1099 TL Sıfır
    20″ BIANCHI FOLDING BIKE 1099 TL

bisiklet aldınız mı?
  • Soho'lar nasıl?

http://www.sohobisiklet.com/product/detail/soho-flex-7-1-gs

• Arkadaşlar bende katlanır bisiklet arıyorum,bütçem 1000 civarı geçenlerde hepsiburada da %10 indirim vardı kaçırdım, bianchi folding bike 6v olanı ve carraro 106 modeli bütçeme uyuyor,gönül tabiki tern ve dahon ister ama maalesef,nerelerden daha uyguna alabilirim taksitle bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krippel

Arkadaşlar bende katlanır bisiklet arıyorum,bütçem 1000 civarı geçenlerde hepsiburada da %10 indirim vardı kaçırdım, bianchi folding bike 6v olanı ve carraro 106 modeli bütçeme uyuyor,gönül tabiki tern ve dahon ister ama maalesef,nerelerden daha uyguna alabilirim taksitle bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

geçen hafta sonu bianchi nin bir modelini denedim ama hangisi bilmiyorum. Fren yapınca gidon öne doğru esniyordu. O nedenle direk vazgeçtim.
    Gönlümden geçen mosso marine 20 v geçiyordu. Onu denedim ve kesinlikle parasını hak ediyor bu bisiklet. 2 adet aldık cumartesi günü. tanesi 850 tl. 9 taksit alınca 900 tl dediler. Motlas isimli firmadan aldım. pazar günü istanbulda 30 km yol yaptık. 13 saatlik sürüş sonunda kesinlikle tavsiye ederim. Sadece geniş bir koltuk alın ilk günden yeterlidir :)

• Geçen sene tilt 320 modelini aldım decalthon'dan tabi o zaman harici çakarlı ışık parayla satılıyordu. Pompa filan derken, 790 bağladık diye hatırlıyorum, kullanım olarak. Büyük marketlerde satılan 300 liralık bisikletler gibi. Malzeme kalitesi idare eder, ilk kullanırken biraz garipsiyorsunuz ama alışmak uzun sürmüyor. Üstündeki tekerler su görmesin yokuş aşağı inince kayma yaptırıyor ama fren sistemi iyi. Gidonu rahat ama deforme olmaya müsait(demir kısım), onun dışında gövdesi ömür boyu garantili. Alternatiflerinden ağır buda olumsuz yanı, memnunum şuan ama diğer alternatifleri değerlendirse miydim acaba diyorum bir yandan. Bisiklet bilgisayarım geldi şimdi onun montajını yapacağım. Sanırım decalthon'da biraz daha dolu satılıyor, daha doğrusu çakarlı ışık dahili satılıyor artık. Ben aldığımda bisikletle beraber, arka refletör, direksiyon feneri ile geldi.

Ama rengi güzel ve buna göre bagaj arıyorum, biraz daha ağır olacak ama neyse :)
    Resim alıntıdır.
     Katlanır Bisiklet Önerileri

• Katlanır bisiklette dahon liderdir.Herkes dahon kullanıyor bence dahon al
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

Katlanır bisiklette dahon liderdir.Herkes dahon kullanıyor bence dahon al

Güzel bir yaklaşım. "Herkes Dahon kullanıyor."

• Bianchi folding 21 (21 vitesli)
    Carraro Flexi 107 (göbek vites, diğer sistemlerden daha iyidir)

Bu iki bisiklet fiyatlarına göre gayet kaliteli ve güzeldir.

Ama 21 vites çokmu lazım ? O bulunduğunuz yere bağlı. Çok iniş çıkış varsa gerekebilir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.