Şimdi Ara

Katlanır Bisiklet Önerileri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
14
Favori
39.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mosso marine 20 kullanan varmidir? Hosuma gitti almayi planliyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Link D8 kullanmis biri olarak almanizi tavsiye ederim. Vites gecisleri rahat yolda tutunan bir bisiklet lastikleri schwalbe big apple arazide de is gorur. Gidon 2015 modeline gore guclendirilmis. Hafif tasimasi kolay. Katlaninca derli toplu durur.

Tern D8 aldım. Gayet memnunum beni en çok şaşırtan yanı çok hızlı ve akıcı bir bisiklet.
  • Ben de Tern Link C8 aldım gelmesini bekliyorum. D8 ile karşılaştırılma yapılmış fakat c8 2016da da bagaj var ve jantlar çift kat alüminyum.
  • Arkadaşlar selamlar, seat ibiza marka aracım var. Arkasına koyup rahatlıkla taşıyabileceğim katlanır bisiklet önerileriniz var mıdır acaba? Marka önemli değil, boyutları açısındam ufak bir bagaja sığabilecek, nispeten hafif ve sorun çıkarmayacak bir model arıyorum. Fiyat limitim 1000tl maksimum. Ne kadar aşağı o kadar iyi. Bostancı maltepe caddebostan sahilde kullanacağım düz yolda.

• quote:

Orijinalden alıntı: musandia

Ben de Tern Link C8 aldım gelmesini bekliyorum. D8 ile karşılaştırılma yapılmış fakat c8 2016da da bagaj var ve jantlar çift kat alüminyum.

Ben ikisini de inceledim. Açıkçası D8'in gidon ayarlaması mevzusundan ve görünüş olarak D8 bana daha iyi geldiğinden D8'i seçtim. Zaten arada 200-250 lira bir fark vardı. Değer mi derseniz sırf gidon için değer geldi bana.

• Merhabalar,

Katlanır bisiklet bakıyorum.

Maksimum 1000TL bütçem var.

Şu üç bisiklet arasında gidip geliyorum diyebilirim;

-http://www.decathlon.com.tr/20-hoptown-320-katlanir-bisiklet-id_8352596.html

-http://umitbisiklet.com.tr/urun-detay.asp?PrID=255

-http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay/50-marine-20

Ürünler yaklaşık olarak 750 TL ile 850 TL arasında.

Mümkün olduğu kadar boyutlarının küçük olması ve ağırlığının nispeten az olması benim için önemli.

Sürekli arabamın arkasında çanta ile taşımak ve haftasonları genelde İstanbul Anadolu Yakası Bostancı sahilinde binmek için almak istiyorum.

Dahon'un çok güzel modelleri var ancak o kadar para vermem benim için çok gereksiz olacak. Zaten 1 ay içinde 3-5 defa kullanacağım, selesi vs. sürekli sıkıntı çıkarmasın, malzeme kalitesi çok çok kötü olmasın yeter.

Kullanıcı arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Kısa araştırmam sonucu;

Tipini en beğendiğim model: Mosso Marine D.

En kullanışlı gelen model, ayrıca en ucuzu: Ümit 2036

• arkadaşlar yorumların hemen hemen hepsini okdum fakat bir karara varamadım. sadece üç özelliğin olduğu bir katlanır bsiklet arıyorum

yokuşlarda en az yoracak
    hafif (20 kg altında olursa ne ala)
    pazar arabası gibi sürüklenebilir olması.

konuyu iyi bilen arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine bu hafta gidip alacağım
  • Bende Dahon D8 alacaktım ancak bu seneye kadar sürekli Dahon satan önde gelen bisiklet firmalarından birisi Tern'e geçmiş ve neden Dahon'u bıraktıklarını sorduğumda cevap olarak bu sene Dahon'un kalitede biraz düşüşleri olduğu söyledi. Artık söylenenler ne kadar doğrudur değildir bilemiyorum ama galiba bende Tern D8 alacağım. Zaten şehir içinde günlük kullanımda fiyat performans olarak daha iyi ve sağlam ürünler yok. Kullanım amacı şehirde günlük kullanımsa D8 serilerinin dışındaki modellere pek bakmamak lazım.
  • eligible kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Mosso Marine 26" Bisikletinizin katlandıktan sonra kapladığı yer hakkında da bilgi verebilir misiniz lütfen? Araç bagajına rahat bir şekilde giriyor mu? Mesela Fiat Linea gibi derin bagajı olan bir araca bu bisikletten 2 adet sığdırabilir miyim? Ayrıca yer kalır mı?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyuts

Merhabalar,

Mosso Marine 26" Bisikletinizin katlandıktan sonra kapladığı yer hakkında da bilgi verebilir misiniz lütfen? Araç bagajına rahat bir şekilde giriyor mu? Mesela Fiat Linea gibi derin bagajı olan bir araca bu bisikletten 2 adet sığdırabilir miyim? Ayrıca yer kalır mı?

Teşekkür ederim.

Ben de 20 inç olanı var Corolla nin bagaja anca siğiyor tupte var iki tane çok zor. Mpv olsa belki dikine iki tane sığar.

• Merhabalar. Katlanır bisiklet almak istiyorum ama bulunduğum yerde Dahon yada Tern yok deneyemiyorum. Hobi amaçlı 10-15 km giderim en fazla. Tern b7 link nasıldır? 8 olanla arasındaki fark nedir? Bariz mi? Erdoğanlar diye bir yer var ordan almak güvenli midir? Yaklaşık 15 yıldır bisiklet kullanmıyorum :)

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Bir iki hafta önce Dahon Vybe D7 aldım. Tern Link B7 ile neredeyse aynı özellikleri taşıyor. Benim için en belirleyici olan arabamın bagajına koyup istediğim yere götürebilmekti. 11 yaşındaki kızım da ben de, sele ve gidon yüksekliğini değiştirerek rahat rahat kullanıyoruz. Küçük teker olması yüksek hızlarda güvensizlik verse de düşük hızda manevra kabiliyeti yüksek. Önce biraz garip geliyor ama zamanla alışıyorsunuz.
    Dahon ve Tern birbirinin muadili markalar. Baba-oğul yorumları yapılıyor. İstanbul'da yaşıyorum. Bu yüzden benim için alternatif çoktu. 1500 TL liste fiyatı olan Vybe D7'yi 1350 TL'ye mağazadan aldım. Bisiklet sezonu bitmek üzere olduğundan indirim yaptılar. Erdoğanlar Bisiklet'e gelince takip ettiğim bir firma. Güvenilir gibi geliyor. Ama internet üzerinden alışverişin zaman zaman riskleri olmuyor değil. Sahibinden de GeT ilanları da var. Bakabilirsiniz.
    Bu arada katlanır bisikletlerle ilgili sorularınıza şu link yanıt olabilir:
    http://www.canavarkesifte.com/katlanir-bisiklet-genel-test/

• GAYRI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Şuan tern ve dahon arasında kaldım. Bulunduğum yerde ikisi de yok :)) denemek istiyorum. En yakın Alanyada var o da Tern galiba. Tern 150-200 lira daha ucuz sanki list fiyatı. Büyük ihtimal Tern alacağım galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibindende 1270 liraya Tern var. 1350 liraya da Dahon vybe buldum. Sizce hangisini almalıyım?

Hangi modeller olduğu önemli

• hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    Dahon vybe d7 modelini sipariş verdim 1350 ye

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • GAYRI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bakalım yıllar sonra farklı bir bisiklet deneyimi olacak. Çok merak ediyorum. Hiç kullanmadım katlanır. Burdaki yorumlardan ve bilgilerden sonra karar verdim almaya

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Dahon vybe d7 modelini sipariş verdim 1350 ye

hangi siteden verdiniz hocam siparişi
  • arkadaşlar selam bütçem 1000 lira tern ya da dahon hangi model önerirsiniz. istanbul anadolu yakasında oturuyorum. buralarda ki mağazalardan alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.