Şimdi Ara

lvl 46 (md) görevi sınırsız değil diyenlere kapak olsun[SS] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • içimden küfretmek geliyor k2 ye.. Bu nası bi mantıktır ? +9 MD lere karşı +9 Toto club nası bi işe yarayabilir ? resmen artık BP ve Mageler bi b.ka yaramıyor çok afedersniz.. glave +9 ve md +9 lara hazır olun
  • bu neeeee +8 md wardı sımdı bu 300 m falan olursa ben oyunu bırakırım we bence baya oyuncu kaybeder k2
  • Warriorlara glave durandal ya da harpoon(yanında 2 item daha vardı), assasinlere md ya da ironx sanırsam priestlere totemic club ile bone crasher falan verio gorev ustelik sınırsız sayıda tekrar tekrar yapılabilior.Bunun anlamı şu yakında pazarda cleaver+8 kadar md+8 ve glave +8 goreceksiniz bunlarda dusuk fiyata olacak.Benim tavsiyem bu silahların +8 ini su an için almayın az daha bekleyin fiyatları acayip dusecek.Harcayacak paranız varsa unique item alın ne olur ne olmaz bir dupe dalgasına bir daha bu uniqueleri tezgahlarda goremeyiz.K2network moneyfirst!!!! unutmayalım...
  • ya +9 mdler tezgahta diyen insanları anlamıyorum
    cleaver görevi de sınırsız yapılabiliyo hem de daha kolay basılıyo şimdi pazarda cleaver +9 dolmuş olması lazım bu mantığa göre
    değerleri düşer ama hiç bi zaman pazarda +9 md beklemeyin
  • artık en eziğinde bile +8 md olcak +9 md si olmayanlarada ezik dicekler hey gidi eski ko iyiki bırakmışım
  • en iyisi bir servera yüklenip o serverı çökertelim koda bitsin bölece knight offline hayat online olsun yada birimiz bir server açsın onda oynayalım en iyisi bu ke veya ko olsun bölesi daha ii itemler armorda satılmasın olur mu?
  • Off ya bu resmen ayrımcılık biz görevi daha önce yaptık
  • k.e zamanında +5 md bulan göbek atıyodu
  • İnanamıyorum böyle bir şey olduğuna şimdi md için yeni char açıcam
  • ya millet görev var...

ha bu arada gırakonda oynayan priestler 1 adet beleş verirmisiniz totomic clup
  • Beyler böyle olursa herkes 46 level char kasar ve başlar md glave.... falan alır yani oyun oyunlukdan herkes charlarınıda satar +70 char 100m olur artık cocuklar oynar oyunları.Oyun oynuyanların yaşı 5- 15 olur en fazla
  • Armorda 200coine paper kıyaftler var peki çok mu +9 var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccm*

Armorda 200coine paper kıyaftler var peki çok mu +9 var

+1903
    bide bu high class
  • Bunun tek açıklaması var beyler:

Herkesin favorisi olan silahların pabucu dama atılcak artık.Yeni silahlar geliyo.elinde +8 md si olan bi kişi ilerde ezik sayıalcak tahminen.çok büyük bi ihtimal.
  • 46 49 arasında yapılır level düşseniz bile yeterlidir skill sıfırlama gereği yoktur...
  • saol walla cok işime yarıcak bu..
  • şimdi bnm md görevi yapılmış 46 lvl charım var bunla olur mu?
  • görevi yapılmış charla olmuyor
  • bak kar ediyorduk ne güzel adam gelmiş buraya yazmış böyle giderse md satamıcaz yaa

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.