Şimdi Ara

lütfen bakın askerlik...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ailemle çok büyük kavga ettim kendimi öldürmek istiom ama Allah ın verdii cana kıyamıom ewden kaçmak istiom yapamıom 18 yaşındaim bari asker olaim dewletime hayırlı olaim bana yardım edebilcek bi tel asker subesi varmı?ne yapabilirm yalvarırım... gönüllü asker falan bişi olamıommu doğuda düşmanla bile savasrım!!!

• Yaş 20'ye gelmeden askere gidemezsin.
  • yaşımı büütemezmiyim yaa bi şans yok mu:( ceheennem bursa banaa artıkk yaaa ya kendimi öldürcem ya kaccam ewden kimse istemio beni
  • dostum sakin ol keskin sirke küpüne zararmış, gencsin ailenle her konuda anlaşamayabilirsin, senin durumunu eminim her genc zamanında yaşamıştır.
    intiharı falan düşünme hayat her şeye rağmen güzel tüm kötülüklere rağmen güzel.

yok aga ben artık evdekilerle iyi olamam mutlu olamam dersen de o zman kendi ayaklarının üzerinde duruncaya kadar köprüyü gecinceye kadar sabır edicen büyüklerinin huyundan gidicen.
  • otur len oturduğun yerde ailesine kızmışmış intihar etmek istiomuş yaşın kaç başın kaç ailene niye karşı geliosun..
  • benim babamda evliyken, üniversite okurken (18 yasında evlenms şmdi o 36 yasında ben 17 olacm :D)
    bi gün sinirlenmiş askere gidecem demiş acemiliği bilmiyorum da acemilikten sonra çıkmış çaat şırnak
    hala lanet eder len üni yi bitirseydm kısa dönem yapacaktım enayi gibi kaydı dondurup 18 ay yaptım diye.
  • Kesin incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden eğer öyleyse ailene karşı sonradan pişman olacağın davranışlardan kaçın.Kapıyı vurup çıkarken o kapıdan tıpış tıpış geri gireceğini unutma...
  • geldiler kapıyı kitledim daire kapısını...sewmiolar benii yaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: adrianomurat

geldiler kapıyı kitledim daire kapısını...sewmiolar benii yaaaa

lem ac kapıyı otur konuş yemezler ya seni derdini anlat dertlerini dinle orta yolda buluşursunuz.
  • Şu an senin vücudunda değişiklik olduğu için duyguların karışıyor. Herkes yaşar bunu. Sana yardımcı olacak ailendir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: adrianomurat

geldiler kapıyı kitledim daire kapısını...sewmiolar benii yaaaa

abi hangi anne baba çocuğunu sevmez ki sen ne yaptın da sevmiyolar beni diyosun
  • olay çok farklı bişi yapamazlar zaten ama açmıcam kapıyı nede olsa kestelden zorla geldi babanem aramasaydı çocuk çıldırdı demeseydi gelmezdi...+çocuk ayaı çekmein pls:)kendimi öldüremiceemi biliom ama beni sewmediklrini çok ii biliorum..
  • Sıkma canını..Düşünme öyle intihar gibi şeyler.Sakin olmaya çalış,eğer gerçekten yapamıyorsan işini eline alıncaya kadar bekliyeceksin mecburen
  • Sen en iyisi şehir dışında yakın bir akraba falan varsa, 1 haftalığına onlara git, bi kafa dinle..uzaklaş..

en iyi yoldur, kafanı toplar dönersin..
  • Git evine anandan babandan özür dile elini öp gönüllerini al evden kavga etmişmiş bilmem neymiş daha yaşın kaç senin kıymetini bil bazı şeylerin elindeyken anan baban kardeşin onlar senin kafamı bozma benim
  • Bi kız bul kendine...
  • off kendimi acındırmak istemiom babamı 4 . sınıfta avsuturyada trafik kazasında kaybettim...beni bi o sewerdi..sonra bursaya geldik işte....
    kız bul demiş bi arkadas inan bursanın en güzel kızı benim sewgilim...annem beni hiç anlamıoo herseye karısı arkadaslarımla hiç biyere yollamıo ama kendi annesine gidince oğlu olduunu bile unutuo para bile bırakmadn orda annesinde kalıo kızıyla tatil yapıo sabah arıo aksam gelcem dio aksam arıo yarn gelcem....böle annelikmi olur???
  • sen en iyisi daha çok ko oynamaya bak şimdilik asosyal olman daha iyi yada btün zamanını sevgilinle geçir.. ben 2. sini seçtim..
  • koyu bıraktım ... oynamakda istemiodm arkadaslarmla takılmama kızıolardı bende ondan ewde ko oynuodum
  • git atla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.