Yüzbaşı
28 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar tam 1 ay oldu para iadesi yapmadılar. Ayakkabı siparişi vermiştik numarası yanlış geldi ve ayakkabı çok kalitesizdi. İade ettik ama 1 ay oldu parayı iade etmediler. Kaç kez aradık ama bir sonuç yok. Alışveriş yapacak arkadaşları uyarmak istedim. YAPMAYIN.
Arkadaşlar kız arkadaşıma htc one alacağız fakat bulamıyoruz bir türlü.

Antalya'dayım ve bu ürünü bulamıyorum. Bugün birkaç turkcell bayiisine sordum henüz gelmedi dediler.. Onda iphone 4 var. Ve artık satmak lazım çünkü değeri iyice düştü.
Bugün birçok telefoncuya sordum ve en son biri 600 e alırım dedi. Ama hiç almam diyenlerde vardı değeri o derece düşmüş malesef... Yarın i4 ü satmayı düşünüyoruz hazır 600 e alıcı bulmuşken, fakat sim kartı micro ve hangi telefona takacağını bilemedik. Ayrıca bu telefonu nasıl bulabiliriz fikir verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar 2011 model troy mode 1.2 benzinli, 19bin kilometrede fiyatı 25.000 alınır mı sizce?
.
Terazi Burcu Özellikleri

Künye

Yönetici Yıldızınız:Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
Grubunuz: Hava, negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Erkek
Üstün yeteneğiniz: Dengeli ve ölçülü olmak
Özelliğiniz: Saygı ve zariflik
Emeliniz: Olgun, düzeyli dostluk kurmak
Amacınız: Zengin olmak, düzenli bir hayat
Anahtar Sözcüğünüz: Denge
Yenmeniz gereken huyunuz: Gösterişten hoşlanmak
Uğurlu gününüz: Cuma
Uğurlu sayılarınız: 2, 6, 16, 432, 9763
Uğurlu taşınız: Opal
Uğurlu renkleriniz: Açık pembe, açık mavi, turkuaz ve mat renkler
Uğurlu çicekleriniz: Pembe krizantem, pembe gül
Uğurlu kokularınız: Gardenya, yasemin ve orkide
Hoşlandığınız müzik: Romantik eserler
Olası hastalıklarınız: Böbrek, üreme organları, baş ve özellikle göz hastalıkları, lumbago

Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

Terazi burcu erkeği zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil hoş bir tiptir. Bu burcun erkeği, dürüsttür. Verdiği sözleri tutmaya özellikle dikkat eder. Karşısındakinden de aynı davranışı bekler

İyi bir eğitimi olmasa bile güzel konuşmasını bilir.

Bu erkek çok kabiliyetli olduğu için sevdiği ve kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Dostlarına çok değer verir. Onlarla birlikte olmayı sık sık arayıp sormayı çok sever. Başları sıkıldığında daima yanlarındadır.

DİKKATİNİ ÇEKMEK ZORDUR

Öte yandan, o en çok sevdiği sihirli sözcüğü söylemesi için, Terazinin kefelerinin çılgınca bir çelişkiyle ileri geri sallandığı zamanlar olacaktır.
Onun dikkatini çekmek ve onu harekete geçmeye zorlamak için onu havuza itmek veya başınızın üstünde amuda kalkmak zorunda kalacaksınız.

Teraziyle yaşanan bir hayat, tanrıların altın içkisinden bir kase içmiş kadar sarhoş edici, kahkalarla dolu ve rahat bir özgürlükle dolu olacaktır.

Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

Terazi burcu erkeğinin ilişkileri uzun ömürlü olur. Evlendiği zaman saygılı, sadık ,ince ruhlu ve düşünceli bir eş olacaktır. Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için tüm çabasını sarf edecektir.

Arası iyi olduğu burçlar

Çok iyi: Kova, İkizler
İyi: Akrep, Yay, Aslan, Başak, Terazi
Kötü: Koç, Oğlak, Yengeç
Ne iyi ne kötü: Balık, Boğa

Ünlüleri

John Lennon, Konfüçyüs, Nietzsche, Pavorotti, Kim Kardashian, Brigitte Bardot, Catgerine Deneuve, Cervantes, Christopher Reeves, Cliff Richards, Jimmy Carter, Julio Iglesias, Klaus Kinski, Konficyus, Lizst, Meryl Streep, Michael Douglas, Aleister Crowley, Nurseli İdiz, Oscar Wilde, Hülya Avşar, Rahmi Koç, Roger Moore, Sylvia Kristel, Turgut Ozal, Verdi, Nil Karaibrahimgil, Pelin Karahan, Şahan Gökbakar, Hümeyra, Tarkan, Hadise, Sergen Yalçın, Ferudun Düzağaç, Cem Özer, Hazal Kaya, Levent Kırca, İsmet İnönü, Tarık Akan, Cansu Dere, Ebru Gündeş, Hümeyra, Dağhan Külegeç

23 Ekim Günlük Burç Yorumu

Oldukça romantik ve hayalcisiniz. Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Bu duygusallığınız yüzünden çevrenize karşı her zamankinden daha ilgili ve yardım sever olacaksınız. Ama bu olumlu yönden çok olumsuz yönde de etkileyebilir, sonuçta olaylara karşı isteksiz olabilirsiniz. Bu da iş veriminizi düşürebilir. Toparlanın...

Bakalım kaç kişiyiz

1-Howard Roark
2-Naples
3-Maedhis
4-ilhan032
5-Ithilien Rangers
6-ayak kokusu
7-_Echo_
8-rentacar2
9-HypeRockTiF
10-QRONİCEXPLORER
11-Bentley Motors
12-Architect.
13-Orbjk
14-astralsouls
15-blackwolf500
16-ReChargedZ
17-ShReK '
18-iade
19-nothingalex
20-Final Getsuga Tensho
21-EkmekArasıEtiPuf
22-isosem19
23-Boş Muhabbet Seven Adam
24-Rafinha
25-CamdanBardak
26-Bump
27-Rated
28-oslun
29-paradoksumsu
30-MajestiC
31-Eren Keleş
32-yakup13
33-Eyoser
34-Charlot'
35-inexyz
36-tryceraton
37-Francouzska
38-Solarian - Yükseleni de Terazi
39-İlahi Morluk
40-NitroWar
Arkadaşlarım telefonu jb yaptım forumu da sürekli takip ediyorum zaten ama telefona lockdown pro yükler yüklemez exit safe mode uyarısı çıkıyor üstte ne yapıcam bilemedim. Sırf bu program için jb yaptım ama takıldım kaldım burda ne yapmam lazım?
Arkadaşlar filmin kendisini alıp, bir tarayıcı kullanarak analog görüntüyü dijitale nasıl çevirebilirim?
arkadaşlar yazılım bölümünde de açtım konuyu fakat cevaplayan yok. herhangi bi dosya resim müzik hiçbirinde yapıştır seçeneği çalışmıyo sönük olarak çıkıyo bilen arkadaşlar varsa bi yardım ediverin be
arkadaşlar yapıştır seçeneği çalışmıyo anlamadım gitti kopyala diyorum sonra yapıştıra basınca sönük bi yazı çıkıyo ctrl v de yapıyorum bi faydası olmuyo neden olabilir ?
110 kişi var

6 kişi engelli

toplamda. online olanlarıda yazabilirsiniz farketmez
Hakkında
İlgi Alanları: Psikoloji
Forum İmzası:
Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki,
Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler,
müritler, meczuplar memleketi olamaz.
En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

Atatürkçü Düşünce Topluluğu
Hakkımda:
Never say never!
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.822
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.230 (Bu ay: 99)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.