Şimdi Ara

Lumia Cihazları #2021# #ANA KONUSU# (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
12
Favori
17.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam son durum nedir
  • Vayy be konuya bak. takip edelim
  • https://t.me/W8Mobile
    https://t.me/xaparchives

Evet bu iki telegram grubu yeter. Birisi wp8.1 diğeri ugulamalar için, bütün açıklamalar telegram grubunda var arkadaşlar.
  • Merhabalar cümleten. Zamanında ne zaman geçirdik bu forumda lumialarla elimde kalan tek sağlam cihazlar 525 ve 930. 525te sorun var nokia yazısı geliyor sürekli reset atıyor. Bu telefonu kurtarma şansımız var mı acaba
  • JSmoove kullanıcısına yanıt
    siz cihazı kurtarabildiniz mi
  • unlock yaparken benim cihaz brick oldu,
    WDRT ile açtığımda acil flashı indiriyor fakat kuramıyor cihaza
  • BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    Benzer sorunu bende defalarca yaşadım. WDRT yazılımını pc den kalıntıları ile birlikte kaldırıp (Ben bunu kullanmıştım) sistemi yeniden başlat ve tekrar WDRT yazılımını kurup dene. Ne alaka diyebilirsin ama bende işe yaramıştı :)
  • Konu sahibi vazgeçti sanırım.
    Eğer isteyen olursa buradan bir çok xap ve appx dosyasını indirebilir: https://file.windowsviet.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Merhabalar cümleten. Zamanında ne zaman geçirdik bu forumda lumialarla elimde kalan tek sağlam cihazlar 525 ve 930. 525te sorun var nokia yazısı geliyor sürekli reset atıyor. Bu telefonu kurtarma şansımız var mı acaba
    Bilen yok mudur
  • WP İnternals ile ffu dosyasını tekrar kurmayı deneyin.
  • Windows 8.1 kurulu Lumia 720 telefonum var. Mağaza kapandığı için buna Telegram yüklemek istiyorum ama yüklüyemiyorum. Bu telefona Telegram yüklemesini nasıl yapabilirim?

Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuykil -- 16 Eylül 2020; 15:36:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesanin276

Konu sahibi vazgeçti sanırım.
    Eğer isteyen olursa buradan bir çok xap ve appx dosyasını indirebilir: https://file.windowsviet.com/
    Hocam selamlar,

Orjinal windows 8.1 yuklu nokia lumia 925'im var, telefona bu siteden nasıl yukleme yapabılıyorum, mesela youtube netflıx vs gıbı
  • spawn1984 kullanıcısına yanıt
    Cihazın kilidi açıp Windows Phone Application Deployment 8.1 ile xap uzantılı uygulamaları yükleyebilirsiniz ama 8.1 de unlock işlemi olmuyor en azından ben denediğimde olmamıştı. Eğer windows 10 mobile sürümüne geçerseniz bu işlemi yapabilirsiniz.

WP8.1 SDK Tools Lite Setup Av1.20.zip Bu yazılımı pc ye kurup deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesanin276 -- 17 Eylül 2020; 15:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesanin276

Cihazın kilidi açıp Windows Phone Application Deployment 8.1 ile xap uzantılı uygulamaları yükleyebilirsiniz ama 8.1 de unlock işlemi olmuyor en azından ben denediğimde olmamıştı. Eğer windows 10 mobile sürümüne geçerseniz bu işlemi yapabilirsiniz.

WP8.1 SDK Tools Lite Setup Av1.20.zip Bu yazılımı pc ye kurup deneyebilirsiniz.
    Tesekkurler deneyecegım.
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 930 hala duruyor dediğin sorun bende oluyordu. Şarja tak bekle. Büyük ihtimal son aldığı güncellemelerin biriyle telefon kafayı yedi. Benim telefon batarya sorunu vardı. Son bir yıl yeni batarya ile kullandım, yarım günü bile çıkarmıyordu. Yazılımsal olarak telefonu mahv ettiler. Başka bir şarj alet ve özellikle kabloyla deneme yap düzelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam bende 1020 var şuan 8.1 fabrika sürümünü çaktım fakat nasıl xap kuracağımı bi türlü yapamadım 8.1 sdk var işte unlock diyorum hesabımı giriyorum fakat serverler kapalı olduğundan olmuyor help!

• Hocam herhangi bi windows telefondan youtube açılmıyormu tarayıcı üzerinden ve bu paylaştığınız oyunlar windows 10'da da çalışırmı

• hort :)

• beklemedeyiz. özellikle bir çok türkçe uygulamalar bulunmuyor yabancı forumlarda inşallah burada paylaşılır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.