Şimdi Ara

Lumia Cihazları #2021# #ANA KONUSU# (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
12
Favori
17.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Appxbundle olanlarda mı sıkıntı yaşıyorsunuz? Eğer öyle ise Runtime ve SDK karı kontrol edin hocam hatta en iyisi Lite SDK yerine Visual Studio 2015 i Microsoft üzerinden indirin kurulum aşamasında sadece Windows Phone seçip yükleyin. Sorun ortadan kalkacaktır.

Veya appxbundle dosyalarını masaüstüne (klasörde değil) kopyalayıp tekrar yüklemeyi deneyin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asaf1 kullanıcısına yanıt

WP8.1 SDK Lite kullanıyorum ve evet sadece Appxbundle olan dosyalarda hata veriyor.

Bilgilendirme için teşekkürler  

• Merhaba Lumia 950 xl için stock radyo uygulamasını nerden bulabilirim windows store de 3. Parti uygulamalar var fakat ilk başlarda olan sonraki sürümlerde neden kaldırıldığını bilmediğim orjinal fm radyo uygulaması kadar kullanışlı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu efsane.
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt

Android yükleme vs yok mu? Onu da yapalım eksik olmayalım  

• Malesef 1607 den itibaren yavaş yavaş çoğu özellik (çocuk odası, fm radio...) kaldırıldı hatta çoğu Windows Phone 8 için yazılmış silverlight uygulamaları (Here Maps) ve oyunları bile yeni 1607, 1703 ve 1709 ile uyumsuz...

Mağazada üçüncü parti reklamsız olan bir radyo programı vardı A harfi ile başlıyordu bulursam yazarım hocam

• tmm hocam bulursanız sevinirim

ya AWR Radyo yada avrasya

• İnternet üzerinden radyo dinlemek için bu AudialsRadio.AppxBundle radyo uygulamasını tavsiye ederim. Aynı zamanda çalan sesi kaydetme özelliği de mevcut :)

Ayarlardan geliştirici modunu açıp App Installer v1.0.12894.0.AppxBundle uygulama yükleyicisini yükleyip o şekilde kurabilirsiniz.

• senaxa5084 S kullanıcısına yanıt

güzell

• W10 1607 versiyonla[[{1703, 1709 }]] versiyonlarında ne gibi farklar oluyor

1607den 1709a nasıl güncelleme yapılıyor
    Geçmeye degermi 1709 sürümüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexon88 -- 16 Mart 2021; 18:18:40 >
  • Lumia gibi sağlam bir cihazın işlevsiz kalmasını aklım almıyordu. Yabancı bir kaynaktan unlock işlemini yaptım. Sizin konuyu .xap dosyalarını ararken buldum.

Telefonun basit bir arayüzü olduğu için dedeme vereceğim. En azından namaz vakti uygulamasını yüklemek istiyordum. Paylaştığınız için minnettarım.

Acaba Android'de olduğu gibi farklı launcher veya dialer uygulamaları var mıdır? Telefonu en basit haline getirmek istiyorum. Androidde yaşlılar için launcherlar vardı böyle amaçlara hizmet eden.

• Hocam cihazınız hangi model

1607 ile 1709 arasında Eğer Microsoft Logolu bir cihazınız veya Lumia 730/735/830/930 veya 1520 varsa ikiside aynı hızda çalışıyor stabil

Fakat 1709 da daha güncel UWP uygulamaları varken 1607 ve öncesinde daha eski UWP uygulamaları var. Örneğin myTube 4 1607 de myTube 3 olarak var...
    Fakat bazı silverlight uygulamaları (xap) 1709 ile uyumsuz

Fakat ben 1709u öneririm tabi saydığım cihazlar varsa...

1709 için 1607 de iken Lumia 950XL reg dosyasını cihaza gömün zaten yukarıda anlattım güncellemeler bitince fabrika ayarlarına dönün tamamdır

• En basit yapmak için Ana sayfayı iki kutucuğa kadar küçült sadece arama uygulaması namaz vakti gibi şeyleri koy

Zaten Android de bazı cihazlarda yaşlı modu bildiğin Windows Phone

hocam çok önceden geçmiştim w10a

lumia 525 şuan stabil çalışıyor

1,16gb güncelleme dosyası var. Ama onu kurmadı hazıfada bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexon88 -- 20 Mart 2021; 13:11:17 >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Youtube bazı modeller için videolar yuklemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexon88 -- 19 Mart 2021; 18:15:54 >
    Hocam teşekkürler
    videolu anlatımda yapsan olur. Youtube fazla Türkçe kaynak yok yararlanacak çok fazla kişi olabilir

• Hocam biz eski Lumiacılardanız ya, arkadaşla L925 forumundan tanışıyoruz onun muhabbeti var aramızda. Lumia 925 e gidip 1320 romu atmıştık zamanında ne heyecanlıydık be

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerdi. Sayfalarca sohbet edilirdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.