Şimdi Ara

Lumia 925 KİLİT TUŞU SORUNU !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar L925 telefonumun son gunlerde tuş kilidi tuşunda sıkıntı var işlev gormuyor basdıgın zaman içine cokme falan yok hanı normal basıyor hıssedıyorsun dıger tuşlar gıbı ama işlevi yok bazen işlev goruyor suan kılıt ekranını 30 sanıyeye ayarlayım ekrana cıf dokunus la acmayla ıdare edıyorum ama bı yardımı olacak varsa lutfen yazsın .

• Donanımsal bir arıza durumu olduğu ortada. İçini sökerim elim yatkın dersen çeşitli vdeiolar bulursun bu konuda. Onun haricinda servis yapar. yakın zamanda elefon değilştirme niyeti varsa bu şekilde idare edilebilir ama uzun vade kullanma niyeti varsa yaptırmakta fayda vardır diyorum. yardımcı olmadığım üzgünüm ama dediğim gibi cihazın açılması gerek.
  • NORMAL BIR TELEFONCU YA GOTURMEKMI MANTIKLI YOKSA SERVIS MI VERIP 20 GUN FALAN BEKLEME DURUMUMM YOK KULLANABILCEM YEDEK TELEFONUM YOK
  • mrfelis kullanıcısına yanıt
    telefoncu esnafına gıcığım olduğu için servisine verin diyeceğim ama hemen yapılsın istiyorsunuz. o zaman oturduğunuz ilde iyi bir tamirci var mı diye google da bir aratın bakalım. yani tamirci esnafı daha hızlı çözüm bulabilir. ama iyi bir esnaf bulun. soruya gelince servise götürmek daha mantıklı ama serviste tamir yapanlarda insan sonuçta. en iyisi güvenilir ciddi kaliteli bir tamirci esnafına vermektir ama o da zor bulunan bir şey araştırma yapın. bu arada bu dediklerim garantisi bitmiş bir ürün içindi. eğer garantisi devam ediyorsa yetkili servis haricinde yapılan bütün müdehaleler garantiyi bitirir. garanti devam ediyorsa mutlaka servise verin.servisler de microsoft un sayfasında yazıyor.
  • gittiği yere kadar bi süre hiç değilse ekran kapanmayı 30 sn ye ayarlayıp acılısıda cıft dokunusla yapacam
  • Bende de vardı dayanamadım içini açtım telefonun. Tuşta sorun yok ama tuşa bağlı olan kablomsu değişik şeyde temassızlık oluyor. Bi şekilde kağıt falan sıkıştırıp hallettim ben. Şu an basıyor ama çok zor. İstanbul'a dönünce fiyat öğrenicem, mantıklı bi fiyat söylerlerse servise vermeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir gunde yapıp verceklerını bılsem goturcem de bı sure boyle idare edelim bakalım
  • Hocam telefonunu 30 sn ayarlamana gerek yok Fantastic Lock programını indir öyle kilitleyebilirsin telefonunu

• hocam hemen indircem çok saol kullanışlıdır inşAllah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfelis -- 10 Temmuz 2015; 1:46:57 >
  • kardeşim çok sağol tam aradığım program çok iyi oldu bu arkadaşlar tus sıkıntınız olmasada kullanın bu programı tus kılıdı yıpranmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mrfelis

kardeşim çok sağol tam aradığım program çok iyi oldu bu arkadaşlar tus sıkıntınız olmasada kullanın bu programı tus kılıdı yıpranmaz

Rica ederim

• Benim kulaklık girişi bozuktu parçayı kendim aldım takayım dedin parça koptu. ( kulaklık, usb girişi, üstteki mikrofon üçü tek parça ) 2. Parçayı aldım taktım mikrofonunda sorun vardı. 3. Parçayı aldım taktım sorun yok bunda. Garantisi yoktu. Telefonu kapata aça işlemci kısmını söküp takmayı iyice öğrendim.. Tek kârım tecrübe oldu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adını unuttum bir program kısayol aracılığı ile ekranı kilitleyebiliyordu

• fantastic lock
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.