Şimdi Ara

LG G3 ekran kilidi 'yok' seçeneği yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
10.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar android 5.0 sürümüne geçtiğimden beri ekran kilidi seçenekleri arasında yok seçeneği kalktı.bu sorunu nasıl düzeltebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenbkrcgl

Merhaba arkadaşlar android 5.0 sürümüne geçtiğimden beri ekran kilidi seçenekleri arasında yok seçeneği kalktı.bu sorunu nasıl düzeltebilirim

İlginç. Kullandigin 2.parti uygulama var mi ekran kilitleme ile ilgili, birde yok dedigin zaman, power tusuna bastiginda nerde kaldiysan orasi aciliyor bilgin var degil mi kaydirma ile karistirmiyorsun.

Hard reset geliyor aklima tek cozum olarak

• Her seferinde kaydırmak benim için yorucu oluyor.bazen telefona çok bakıyorum çünkü.bu sorun ekrana kilit atadığımda başladı.yani yok seçeneğini kullananlara tavsiyem yeni sürüm gelene kadar smart lock neymiş falan diye yeni kilit atamayın.reset atıcam hiçbiryerde çözüm bulamadım.teşekkürler

• alperenbkrcgl A kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sadece bu konuya cevap vermek için üye oldum
    Sabah Misafir Modunu kullandıktan sonra bu olay başıma geldi ve bu saate kadar "Yok" seçeniğini bulmak için çabaladım ve sonunda buldum.
    Bu soruna sebep Misafir Moduna giriş oluyor.

ÇÖZÜM

"Misafir Modu"u silmek o da şu şekilde;
    Sağ üst köşede kullancılar kısmından "Misafir Modu"na giriş yapıyoruz. Ardından tekrar kullanıcılar kısmında "Misafir Modu"nu siliyoruz ve "Yok" seçeneği geliyor.
    İnşallah benim gibi bu derde düşenlere derman olur.
    Herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirdHunterr -- 29 Eylül 2015; 16:42:17 >
  • Çooook teşekkür ederim 1 saattir arıyorum kimlik bilgileri falan hepsini denedim bu kadar kolay olacağı aklıma gelmemişti çok sağolun

• Meehaba arkadaşlar bende ay i sorundan muzdaribim dediklerinizi yapmama rağmen duzelmedi ne yapmaliyim acil yardim eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nessrinsevall

Meehaba arkadaşlar bende ay i sorundan muzdaribim dediklerinizi yapmama rağmen duzelmedi ne yapmaliyim acil yardim eder misiniz

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwjMpfr-hezTAhVLFMAKHbWkBqcQxa8BCB0wAQ&usg=AFQjCNF1sHlk2z9QIx28jtvfnGP_UlkifA simgeli kilidi secin uc bes kere simgeyi yanlis girin sonra gelen sifremi unuttuma basip sifreyi girin iptal olacak

• dahool kullanıcısına yanıt

Gelecekten geliyorum. Teşekkür ediyorum işe yaradı.

• labkamil kullanıcısına yanıt
    Geleceğe selamlar. 👋👋 Halen ölmedimi bu LG G3. Hepsi sustu bende 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.