Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çin menşei olan elektronik cihazları almamanızı tavsiye ederim. Daha önce telefonlarını kullandım dokunmatiği kötü internet ve 3g zayıf, işlemci gücü çok kötü, gps bulamıyor, aynı şekilde ablama lenova tablet pc aldım resmen işlem yaparken can çekişiyor vede dokunmatiği tam bir felaket vs.. Yani ucuzsa vardır bir illeti pahalıysa vardır bir zilleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosinan -- 27 Temmuz 2014; 23:25:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Beamer ne oluyor :) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdogru33 -- 27 Temmuz 2014; 23:23:44 >
  • Konu 6"se k920 çok ikna edici bir tasarıma, bataryaya ve fiyata sahip. En azından yurt dışı fiyatının tr'ye olması gerektiği gibi yansıyacağını varsayarsak... Oldukça dikkat çekici bir model...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cdogru33 C kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarın veya internet bağlı bir ekranın üzerinde görüntü paylaşma.

• quote:

Orijinalden alıntı: cdogru33

Beamer ne oluyor :) ?

Belirli aralıklarla ekran görüntüsünü alıp internete aktarıyor ve istediğiniz kişiye yakın uzak olsun ekranı sürekli gönderiyor. Geçenlerde bir oyunu buradaki arkadaşlara göstermek için kullanmıştım. Çok akıcı olmasada iş görüyor.

Telefondan programı açın ve herhangi bir cihazdan Nokia beamer web sayfasına gidin gerisini çözeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Temmuz 2014; 23:44:41 >
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    valla gelirse bence de alınası bir cihaz ama işte gelirse. Avrupa'da bile satılıp satılmayacağı belli olmayan bir cihazın Türkiye'de satılması çok zor gözüküyor.

edit: türkiyeye girecekmiş lenovo. o yüzden bu model de gelebilir deniyor, umarım gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 28 Temmuz 2014; 0:25:06 >
    Tam sürüm güncellemeyi bekliyoruz dertlerimize çare olur inşallah

Tüm telefondaşlara iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 28 Temmuz 2014; 0:48:31 >
  • Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    Mutlu bayramlar😊

• Beamerı deneyecem cevaplar için teşekkür ederim .

• Heyyyy millet nabersiniz😊 herkese mutlu huzurlu guzel bir bayram diliyorum...

• İyi bayramlar herkese

@cdogru33 sekmeyi açıp rektöre tıkladım. O sekmenin açılması için basılı tutmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 28 Temmuz 2014; 2:11:02 >

lenevonun telefonunu inceledim benim için zaten en önemli şey boyut büyük ekran seviyorum fakat lenevonun avrupaya bile geleceği belli değil büyük ihtimak sadece çinde satılacakmış yani türkiye hayal gibi bişi ayrıca ben telin şarjından çok memnunum aldığım günden beri hiç bi sıkıntısı olmadı şarj ekran görüntü ses vs sadece uygulama sığlığı canımı sıkıyo mesela yeni kilt ekranı gelmiş diye havalara uçuyo millet bi indirdim bu kadar basit olamaz androidde binlercesi olan şey bizde bir tane çok sıradan hatta kötü geliyo insanlar havaya uçuyo ve bu duruma sinir olmaya başladım o yüzden en kısa sürede elimden çıkarcam ilginize teşekkürler
  • peki basılı tutunca açılıyor , sonra parmağı çekince orada kalıyor mu ?

yoksa bir parmak basılı tutup , 2. rektöre mi tıklıyor ?
  • Kullanıcı/bilgi sahibi arkadaşlara iki sorum var cevap verirseniz sevinirim
    Bu telefonu paralel dahil en uygun fiyatla nerden bulabilirim? Son olarak dışarıya verdiği hoperlör sesi özellikle ses yüksekliği olarak nasıl?

• quote:

peki basılı tutunca açılıyor , sonra parmağı çekince orada kalıyor mu ?

yoksa bir parmak basılı tutup , 2. rektöre mi tıklıyor ?

Basılı tutunca yeni sekmede aç sayfası çıkıyor ve arkada da fareyle üzerine gelmiş gibi sekme açılıyor. Yeni pencere sayfasını kapatıp arkada açılan o sekmeden tıklıyorum, sürekli ekranda kalıyor kaybolmuyor.
  • o zaman bu sorunu gidermişler . çünkü bende basılı tutunca yeni sekme aç diyor . tıklıyorum aynı sayfa geliyor ve o sekmeler açık kalmıyor.
  • Bu arada ufak tefek sızıntılar devam ediyor wp8.1 gdr1 ile ilgili. bunların çoğu bizi ilgilendirmeyen altyapısal güncellemeler olsa da bizi ilgilendireni de var. bu konuda mıydı hatırlamıyorum ama bir arkadaş bluetooth kulaklığı olduğunu (sony'nin bir modeliydi) ad2p (bluetooth kulaklıklarda sık kullanılan bir format ama sıkıştırılmış ses gönderiyor) yerine aptX kullanıp kullanmadığını soruyordu ve wp8.1 dahil kullanmadığını söylemiştik bu formatı. Şimdi ise wp 8.1 gdr1 ile bunu da desteklemeye başlıyor. Ayrıca Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) 1.4 desteği de gelecek.

Bu ne demek kablosuz kulaklıklar üzerinden?

1. Daha iyi ses kalitesinde müzik dinlemek.

2. Kablosuz cihazların telefona uzaktan erişim sağlayıp istediğiniz medyayı oynatmanıza olanak sağlıyor.

kaynak:http://wmpoweruser.com/wp8-1-gdr1-will-finally-bring-high-quality-bluetooth-audio-to-windows-phone/

• khaos kullanıcısına yanıt
    hoparlör sesi için en iyi sonucu bir telefonla karşılaştırarak verebilirim . ancak bana göre gayet iyi ve yeterli.
  • quote:

o zaman bu sorunu gidermişler . çünkü bende basılı tutunca yeni sekme aç diyor . tıklıyorum aynı sayfa geliyor ve o sekmeler açık kalmıyor.

Yeni sekmede aç yazısına mı yoksa o çıkan seçenekleri kapatmak için boş bir yere mi tıklıyorsun ? Bu sorun çok ilginç ama sitelerin de düşüncesizliğinden kaynaklanıyor. O tasarım fare için yapılmış dokunmatik telefonda saçma oluyor biraz, mantık hatası var.
  • quote:

hoparlör sesi için en iyi sonucu bir telefonla karşılaştırarak verebilirim . ancak bana göre gayet iyi ve yeterli.

Herkesle bilinen htc m8 galaxy s5 belki xperia z2 yada lg g2

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.