Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar android cihazlar ciktigindan beri ust seviye cihazlarin hepsini kullandim. En sonunda 5 ay once ios a gectim 5s kullaniyorum.Android stabil olmamasindan yana sikayetciydim.Dün arkadasimin 1520 cihazini inceledim ve cihaz cidden basarili resmen akiyor duraksama yok ses kalitesi cok iyi ekran gunes altinda basarili kamera ayni sekildi kusursuz biraz daha inceledikten sonra apple 5S 64 gb cihazimdan lumia 1520 ye Gececegim gibi gorunuyor Basarili bir cihaz olmus ozellikle sari renginin ayri bir cazibesi var :)
    Kullandigim Tüm üst seviye cihazlarda Batarya 9 saati geçmiyor surekli whatsapp vs vs kullaniyorum .Arkadasim kendi cihazinin 2 gun cok rahat gittigini soyledi siz memnunmusunuz batarya performansindan.üst seviye cihazdan 1520 ye gecen arkadas varsa bilgilendirebilirmi iyi bayramlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 29 Temmuz 2014; 9:46:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeCeKa kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak çok iyi bir telefon fakat yazılım olarak tatmin etmeyebilir.

• Ben Fransa'dayken hiç sorunla karşılaşmadım. Ama turk kartı koyduğumdan beri sorunlar var buda bana sorunun Türkiye deki şebekelerledir bağlantısı olabileceğini duşundurdu . İlk olarak aşırı isinma sorunu yaşıyorum.
    Durduğu yerde bazen kendi kendine sajda aşırı dusmeler oluyor.
    3. Bugün kalktım telefon kapalı .şarjdayken kapanmış , kablosuz şarjda olduğundan acaba doldurmasını deyip kabloyu taktım yine açmadı. Soft reset atınca açıldı ve şarj 100% du . Kullandığım sim orijinal nano. Bunları yazma nedenim basta belirtiğim gibi ben fransız kartı varken bu ve başka bir sorunla karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 29 Temmuz 2014; 10:06:37 >
  • Evet senin mesajını hatırlıyorum. Ben şu an herhangi bir ekranda ekran goruntusu alamıyorum. Aynı uyarıyı veriyor.

Biraz araştırayım bakalım. Sanırım şu an sadece benim cihazımda mevcut bu sorun

EDIT: İlk araştırmalar sonucunda yeni fotoğrafları telefona kaydet deyince sorun düzeliyor. Telefonumda SanDisk Ultra Class 10 64 Gb var. Ama marka ya da model ile ilgili bir sorun değil. Farklı marka modellerde de bu problemi yaşayanlar var. SD kartı çıkar diyerek güvenli çıkarıp takıp deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRML -- 29 Temmuz 2014; 10:38:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cdogru33 C kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranı notum uygulaması var mağazada ;)

• KRML kullanıcısına yanıt
    SD Kartı güvenli çıkarıp ve yeniden takmak sorunu çözmedi.

SD Kartı yedekleyip tekrar telefonda format atıp dosyaları tekrar içine atmak gerekecek. Şimdilik dursun bari. Dosyaları format sonrası yeniden atınca fotoğraflar özellikle sapıtabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia Beamer'ı deneyeniniz oldu mu hiç. Maalesef başaramdım. Başka bir ayarı mı var. Programı çalıştırıp, bilgisayardan sayfayı açıyorum ancak kamera çalıştığında
    herhangi bir tepki verip görüntüyü almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesem

Nokia Beamer'ı deneyeniniz oldu mu hiç. Maalesef başaramdım. Başka bir ayarı mı var. Programı çalıştırıp, bilgisayardan sayfayı açıyorum ancak kamera çalıştığında
    herhangi bir tepki verip görüntüyü almıyor.

valla açıkçası bende çok hızlı ve seri bir şekilde çalışıyor ?

buda ekran görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 29 Temmuz 2014; 11:37:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cdogru33

Notlarımı kilit ekranında görmenin bir yolu varmı .

Neden her şeyi ayağınıza kadar bekliyorsunuz anlamıyorum Kilit Ekranı Notum
  • Ekranı. Pc de görmek istiyorsan pc den internet tarayıcısını açıp beam.nokia.com sayfasna git kare kod çıkacak. Telefondan Nokia beamer i açıp kameraya p kare kodu göster sonra da alttan beamer yenilemeyi otomatik yap ve diğer ayarlardan da kalite yenileme ayarını yapabilirsin. Otomatik yenilemede sürekli ekrandakileri aktarır taki ışımayı durdur diyene kadar. Manuel yenilemede telefonu salladıkça ekran görüntüsünü yeniler.
  • Lumia 625, 925, 1320 güncellemeyi almış görünüyor.
  • türkiye de mi?
  • Türkiye değildir herhalde, siteye şimdi baktım Türkiye de sadece 925 açık.

• Arkadaşlar az önce telefonumu fabrika ayarlarına geri döndürdüm her şey geriye yüklendi fakat sol ok tuşu titremesi başladı ve onu kapatamıyorum çünkü dokun menüsünde eskiden titremeyi durdur seçeneği vardı şimdi yok.Ne yapabilirim acilen yardım bekliyorum

• orktas O kullanıcısına yanıt
    ben de öyle biliyorum zaten. daha türkiyedeki ms-nokia çalışanları tatilden gelecek de onay vereceklerde zor iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan73

Arkadaşlar az önce telefonumu fabrika ayarlarına geri döndürdüm her şey geriye yüklendi fakat sol ok tuşu titremesi başladı ve onu kapatamıyorum çünkü dokun menüsünde eskiden titremeyi durdur seçeneği vardı şimdi yok.Ne yapabilirim acilen yardım bekliyorum

Güncellemeyi denehttp://www.windowsphone.com/s?appid=bbc57c87-46af-4c2c-824e-ac8104cceb38
  • Bize ağustos'un ortasına doğru belki gelir,

önceden bir site haber yapmıştı bayağı oldu ama ağustos'ta bir tarih vermişti o tarih ayın kaçıydı hatırlıyor musunuz ?

• Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan73

Arkadaşlar az önce telefonumu fabrika ayarlarına geri döndürdüm her şey geriye yüklendi fakat sol ok tuşu titremesi başladı ve onu kapatamıyorum çünkü dokun menüsünde eskiden titremeyi durdur seçeneği vardı şimdi yok.Ne yapabilirim acilen yardım bekliyorum

Güncellemeyi denehttp://www.windowsphone.com/s?appid=bbc57c87-46af-4c2c-824e-ac8104cceb38

Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun.Güncellemelerimi geri yüklediğim zaman nedense sistem programları güncelleme yapmadı Nokia here maps haritaların yüklenmemiş.Belli bir zaman sonra 12 13 güncelleme göstermişti telimi ilk aldığım zaman Şebeke+ falan onları ne zaman gösterir.Nasıl bulabilirim o ayarları.Siz bu dokun programını nasıl buldunuz linkini yardımcı olursanız çok sevinirim

• Beyler ben telefonun pilini boşaltarak şarj ediyorum kötümü yapıyorum ? Cihaz tak diyincemi takıyım yoksa ?

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.