Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Artık galiba kullanan hiç kalmamış. Bir aralar en aktif telefon konusuydu burası. Benim emektar çekmecede kutusunda duruyor güzel telefondu yazık oldu bütün ekosisteme. Keşke Microsoft Nokia’yı satın almasaydı her şey çok güzel ilerliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Hey gidi. Ben de çok memnundum. O kadar telefon modeli değiştirdim, en sevdiğim 1520'dir. Bir ömür bu telefonu kullanabilirim, özellikle sarısıysa.
  • Kaç yıldır kullandığım 640xl bile wp desteği kesilene kadar canavarlar gibi kullanıldı. Düşünüyorum da 1520 olsaydı elimde ve de o wp desteği kesilmeseydi galiba en az bir o kadar daha kullanırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Cidden benim de öyle, tek heyecanla aldığım telefon o oldu şimdiye kadar 38 ay kullanmıştım daha da kullanırdım geleceği olsaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1020'yi o kadar çok sevmiştim ki, gidip 1520 alarak tekrar Lumia almıştım. İkisini de çok severek kullanmıştım, ama sağ olsun Microsoft çöp etti sistemi. 1520'yi garantiye gönderdiğimde tamir etmeyip 830 gönderdiler, hâlâ elimde arada Candy Crush oynuyor evdekiler. Eskiden Candy Crush da yoktu, bir ara gelince bayağı reklamı yapılmıştı. Yatacak yerin yok Microsoft. Lumia 1020 kullanırken aldığım zevki hiçbir mobil cihazdan almamıştım. Her iki telefon için fotoğraf konusu da açmıştım kendi çapımda...

• Selam arkadaşlar. 8.1 yüklü 1520 buldum birinden. Windows 10 yolları epeyce kapanmış. Biraz bişeyler denedim ama cihaz hepten çöktü. Logoda kalıyor sonra tekrar resetleyip logoya geliyor. Döngüde kaldı yani. Hard reset denedim olmadı. Windows device recovery tools da görmüyor cihazı. Nasıl canlandırırız tekrardan bunu?

• Hacker_by_lord H kullanıcısına yanıt

Hocam telegram grubu var wp için ordan yardımcı olabilirler. Özelden yazarsan link atarım.

• 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.