Şimdi Ara

Lucescu ne dedi Ve TFF ne yaptı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: baris01

Fenerbahçe'nin 2011 şampiyonluğu şaibeli. 2001 de aldığı şampiyonluk ve 2004 dekinide Luceden çalmış. 1996 şampiyonluğu Trabzonlulara görede çalıntı. 25 milyona yakın taraftarı olan bu kulup kendi hakkı ile şampiyon olamaz olursa şaibe vardır. Gel gelelim Türkiye liglerinin en fazla 2. olan takımıda Fenerbahçe ve 3 kerede son maç ile şampiyonluğu bırakıyor. Bu yıllarda şike yapamıyor. İşin özü Fenerin kapısına vurun kiliti Türkiye düzelecek temizlenecek tecavüz ve cinayet olaylarında bile azalma gözlenecek.

aynen öyle hocam aynen öyle. hapishaneler hep sizin takımlılarla dolu

• quote:

Tetikçi Ersun Manisa ile Feneri 5-3 yenip neden şampiyonluktan eden Ersun ile aynı mı ?

puan durumu

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=547&hafta=29#mac

azda olsa küme düşme durumu olan bir takım, elbet can canandan önemlidir. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Tetikçi Ersun Manisa ile Feneri 5-3 yenip neden şampiyonluktan eden Ersun ile aynı mı ?

puan durumu

Sana son kez cevap yazıyorum çünkü ciddiye alınacak yapıda bir insan değilsin. 4 tane link vermişin milliyet açılmıyor diğer 3 linkte Cafer'in açıklamalarını kaynak yapan aynı haberler haberlerin içeriğine bakalınca soruşturma açılmış sonuç yok. Ben soruşturmayıda geçtim Caferin kendi açıklaması şu :

O sezon hem Fenerbahçe’yi hem Galatasaray’ı yenmiştik. Kim gönderdi bilmiyorum ama, aldım. Benimle birlikte, teknik adamından kulüp çaycısına kadar herkese değişik miktarlarda para dağıtıldı.

Ersun hocanın ve yöneticilerin bilgisi dahilinde oldu bu iş. Bana göre bu iş şike değildi. Alın terimizin karşılığına başkalarının yaptığı bir katkıydı. Ama pek hoş karşılanmadığını da biliyorum. Buna rağmen alınmasının doğruluğu tartışılır.

Kaynak :http://www.haber3.com/caferden-tesvik-primi-itiraflari-haberi-28275h.htm#ixzz2kw8PHUpf

Canı düşünen Ersun o senede yenmiş bizi. Azda olsa düşme tehlikesi olan Manisa ligin ilk yarısını ya birinci ya ikinci bitirmişti. O takım o sezon 4 kere oynansa düşmezdi. Aziz'in biricik tetikcisi Ersun başkanını karşıya alıp bizi şampiyonluktan etti öyle mi ? Kendi yazdıklarına kendin inanmıyorsun. Kural hatası yapılan maçın tekrarlanmasını bile Fenerbahçe'nin şikesi gibi göstermeye çalışıyorsun.

İstediğin gibi yap istediğini yaz söylediklerine değer verilecek bir insan değilsin. Senin bu yaptığın gerçekleri çarpıtıp iftira atmaktan başka bir şey değil.

Son olarakda forumdaki trollerden dert yanıp forumun çekilmez bir hal olduğunu söyleyen arkadaşlara buradan sesleniyorum. Böyle trollüğü kanıtlanmış adamları içinizde barındırmayın bu ve bunun zihniyetindeki insanlar ayıklansın. Gerçekten fikir öne süren karşısındakine saygılı insanlar kalsın. Sırf sizin takımınıza destek veriyor diye birilerine destek vermek 2 gün sonra yine size dokunur.

• fenerbahce'nin 2004 yilindaki sampiyonlugunu gercekten hakettigine inananlar var yahu , fenerbahceli insanlara karsi sempati besliyorum ama camiasi icin ayni seyleri soyleyemeyecegim.senin baskanin besiktas'in sampiyonlugunu calsin,trabzon'un sampiyonlugunu calsin ve sike yaptigi resmi olarak tescil edilsin,bunlara ragmen tekrar yine ve yeniden baskan olsun ???? inanin hayatimda boyle bir midesizlik gormedim yav , artik oyle bir seviyeye geldiki herkes aziz'in neler yaptigini bildigi halde bilmemezlikten geliyor.hatta ona sahip cikanlari mi ararsin,o ne yaptiysa fenerbahce icin mi yapti diyeni mi..neden biliyomusunuz ? cunku fenerbahce hem baskette hemde futbolda sampiyonluga oynuyor.hatirlayin gecen sene basarisizken ortalik aziz istifacilardan gecilmiyordu.ne olduda birden degisiverdi hersey ?
  • quote:

quote:

puan durumu

hep böylesiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

Fenerbahçe'nin 2011 şampiyonluğu şaibeli. 2001 de aldığı şampiyonluk ve 2004 dekinide Luceden çalmış. 1996 şampiyonluğu Trabzonlulara görede çalıntı. 25 milyona yakın taraftarı olan bu kulup kendi hakkı ile şampiyon olamaz olursa şaibe vardır. Gel gelelim Türkiye liglerinin en fazla 2. olan takımıda Fenerbahçe ve 3 kerede son maç ile şampiyonluğu bırakıyor. Bu yıllarda şike yapamıyor. İşin özü Fenerin kapısına vurun kiliti Türkiye düzelecek temizlenecek tecavüz ve cinayet olaylarında bile azalma gözlenecek.

sizinkilerin o maçları kaybetmelerinin nedeni sizin futbolcuların o maçlardaki beceriksizliğidir.

Ben şike vardır filan diye bir şey yazmamışım zaten. Nasıl kaybettiğimiz şampiyonluklardan sonra saygı duymuşsak. Kazandığımız şampiyonluklarda da aynı saygıyı bekliyoruz. Beklediğimiz saygının 10 da birini bile göremiyoruz.

saygı bekleyemezsiz saygıyı hakedersin bunu öğrenin önce

• quote:

quote:

Ersun Yanal büyüklerle oynadığı tüm maçlara hırslanıp çıkıyor. Adam Td ve amaçı kendini gösterip büyük bir takım çalıştırmak. Şike muhabeti yapmayı sevmiyorum. Ne olayların içindeyim nede futbol ile bağlantım var. Sadece tw'den izliyorum bir çok insan gibi.

Olaylarada objecktif bakmaya çalışırım. Kazanılan başarılara saygı duyarım mesela şu konuyu açan arkadaşın zihniyetinde olsam Bende derim ki O sezon Gs şampiyon olması için sadece Fb'nin yenilmesi yetmiyor üstüne son maçında Ts'a fark atması lazım ne hikmetse Gs yetecek farkı Gs atıveriyor burada hiç sıkıntı yok ama Fb'nin yenik duruma düştüğü maçı çevirmesi sıkıntılı. Ben bunu demiyorsam bizim şampiyonluklarımızada laf atılmaması gerekiyor. O adamın zihniyeti o kadar kin , nefret ve art niyetle dolmuş ki kural hatası yapılan bir maçın tekrarlanmasını dahi Fb'nin yaptığı şikeye yoruyor. Bu adam konu açıyor burada kilerde çanak tutuyor. Sende bana diyorsun ki muhatap almam konuşmam aslında haklısın bende muhatap almam genelde ama bazende alınıyor işte asıl olması gereken bu tür adamların herkes tarafından dışlanması. Telogol kafası bu işte bunlardanda çok fazla var.

Ersun bey'in teşvik aldığı ile ilgili bir kaç başlık.. aziz'in ve tetikçilerinin Türk futboluna yaptığı kötülüğü hiç kimse yapmamıştır.

http://www.haber3.com/caferden-tesvik-primi-itiraflari-haberi-28275h.htm

http://haber.gazetevatan.com/0/47560/15/spor

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=144263

http://www.milliyet.com.tr/2005/02/21/son/sonspo25.html

Bunları yapıştırıyorsun iyi güzel ediyorsun . Birde MALATYA Başkanın kendi ağzından çıkan sözleride yaz da onuda tartışalım.

Fenerbahçe şikeci siz değilsiniz

• Ben şöyle bir teori paylaşmak istiyorum.

Birileri son ana kadar sana kıyak geçer, sonra ipler sende der. Sen son anda işi beceremiyorsun. Suçlu sana kıyak geçenler mi? Yoksa kendinin becerememesi mi?

Ya da şöyle diyeyim. Yemeği önünüze getirirler ama yemesini beceremez kişi. Onu da ben mi yedireyim sana derler. Biz buna ilahi adalet diyoruz..

Anlayana

Sürekli son 3 sezondur o yüzden kaçırdık değil mi diyenler var hani.
  • Harbiden komik bunlar yuh artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

puan durumu

Sana son kez cevap yazıyorum çünkü ciddiye alınacak yapıda bir insan değilsin. 4 tane link vermişin milliyet açılmıyor diğer 3 linkte Cafer'in açıklamalarını kaynak yapan aynı haberler haberlerin içeriğine bakalınca soruşturma açılmış sonuç yok. Ben soruşturmayıda geçtim Caferin kendi açıklaması şu :

O sezon hem Fenerbahçe’yi hem Galatasaray’ı yenmiştik. Kim gönderdi bilmiyorum ama, aldım. Benimle birlikte, teknik adamından kulüp çaycısına kadar herkese değişik miktarlarda para dağıtıldı.

Ersun hocanın ve yöneticilerin bilgisi dahilinde oldu bu iş. Bana göre bu iş şike değildi. Alın terimizin karşılığına başkalarının yaptığı bir katkıydı. Ama pek hoş karşılanmadığını da biliyorum. Buna rağmen alınmasının doğruluğu tartışılır.

Kaynak :http://www.haber3.com/caferden-tesvik-primi-itiraflari-haberi-28275h.htm#ixzz2kw8PHUpf

Canı düşünen Ersun o senede yenmiş bizi. Azda olsa düşme tehlikesi olan Manisa ligin ilk yarısını ya birinci ya ikinci bitirmişti. O takım o sezon 4 kere oynansa düşmezdi. Aziz'in biricik tetikcisi Ersun başkanını karşıya alıp bizi şampiyonluktan etti öyle mi ? Kendi yazdıklarına kendin inanmıyorsun. Kural hatası yapılan maçın tekrarlanmasını bile Fenerbahçe'nin şikesi gibi göstermeye çalışıyorsun.

İstediğin gibi yap istediğini yaz söylediklerine değer verilecek bir insan değilsin. Senin bu yaptığın gerçekleri çarpıtıp iftira atmaktan başka bir şey değil.

Son olarakda forumdaki trollerden dert yanıp forumun çekilmez bir hal olduğunu söyleyen arkadaşlara buradan sesleniyorum. Böyle trollüğü kanıtlanmış adamları içinizde barındırmayın bu ve bunun zihniyetindeki insanlar ayıklansın. Gerçekten fikir öne süren karşısındakine saygılı insanlar kalsın. Sırf sizin takımınıza destek veriyor diye birilerine destek vermek 2 gün sonra yine size dokunur.

Troll'ü azamsın sen ;) milliyete tekrar tıkla.. ben o dört linki google araması ile buldum.. google'a sor diye bir şey var.. yazarsın"cafer ankaragücü teşvik" al sana bir kamyon sanuç dilediğinin dilediğin gez.. Sonradan adamı santaj vs ile yıldırmış ve üstünü kapatmışsanız o ayrı mesele.. Artı Luce ile ilgili bir paylaşım yapmışız ve siz ordaki iddialara cevap vermek yerine(-ki cevap veremezsiniz) he öyle, yine başladınız, yarıştan düştünüz ya gibi ilk okul çocukları misali laf ebeliğine soyundunuz bizde cevapları oturttuk. neyse arkadaş yazı yukarıda yediremiyorsan topa girme.. adam gayet güzel yazmış ve oturtmuş.. Türk Mahkemelerinin, UEFA'nı ve CAS'ın oturttuğu gibi.. Troll'ü AZAM cığım.

• Fenerbahçeliler Atatürkçüyüz biz diye bir algı yaratıyor. Tayyip'e de mualif bir görüntü çiziyor.

Ancak nedense güce tapar gibi Aziz'e tapıyor. Nasıl bir çelişkidir bu?

Konuyu çok açmayacağım aklı olan anlar ne demek istediğimi.
  • Yaşı küçükler bilmez, yıllarca önce Cihan Oskay diye biri çıktı. futbolcu ile olan görüşmesinide ses kaydını almıştı. yanlış hatırlamıyorsam samsun maçı ile ilgiliydi. ne yaptılar ettiler adamı yalancı çıkardılar. tüm basın adamı linç etti. sonra adam kendi ailevi hayatında sorunlar yaşadı ve eşini öldürdü. c.evinde şimdi. hatta ifadeye götürdüler 11. ağır'a. adamın bunları o yıllarda anlatmasının sebebi Aziz yıldırım'la ters düşüp onu elinin tersiyle itmesine içerlenip herşeyi anlatmıştı. anlattıklarından kendisinin pozisyonu şuanki İYE'nin pozisyonu gibi duruyor. çünkü paraları kendisinin verdiğini söylüyordu.

hatta bir tapede şöyle bir cümle var. birisi İYE'yi arıyor sivas maçından hemen önce. abi kesin dimi bağladınız. öncekiler gibi olmasın diyor. iye'de rahat ol diyor. hatta maç 1-1'e geldiğinde tekrar arıyor.

• Birçok gener bahşeçi arkadaşıöız zafer sarhodu olmuşlar galiba yok şampiyonluktan uzaksınız çamır atıyosunuz yok puan farkı açılır kapanır ne olacakki galatasaray vsua beşiktaş 2. Yarı doğratırlar maçı bi hakeme arada olan 9 puan farkı eriterek iampiyon olabilirler sonrada fenerbahçeli arkadaşlar gibi deriz bizde oyuncularınız çok beceriksaz falan çıkın rüyadan uyanın artık kendi egoistliklerinizden heran herşey olur futbol bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu yorumun üstüne yorum atılmaz. Adamsın drogba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hay ağzın bal yesin emi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.