Şimdi Ara

Lpg dolum ağzı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
8.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lpg dolum ağzından gaz aldığım esnada gaz kaçağı oluyor;brc marka lpg var.Bu dolum ağzının fiyat"ı ne kadar bilen birisi var mı ayrıca kendim takacağım.

• Riske girmeyin derim, işin ustasına yaptırın.
  • Önemli bir şey değil;sadece diğerini vida yerinden söküp yeni alacağımı taktıracağım dişli vidayla bağlantılı sadece o kadar pense ile sökülüp yenisi takılabilir.Sanayideki pisliklere para kaptırmıyacağım.Mesela geçen su dağıtım flanşör"ü kırılmıştı çürümüş artık onuda kendim alıp taktım sanayide taktırsam benden 30 tl işçilik isteyecekti ben o pisliklerin içini bilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 19 Ocak 2014; 14:16:42 >
  • bende atiker var 4 gün önce değiştim. 40 tl +işçilik

bir kaç iş yaptırdığım için 40 tl işçilik verdim. dolum ağzı için tahminim 15-20 tl isterler
  • İşçilik dahil 20-25 liraya değiştirmiştim.Aldesa marka.
  • Her marka uyuyormu ? Brc marka sıralı sistem var;dolum ağzı brc marka olması gerekmiyor değil mi ? Ayrıca sizler hangi şikayetiniz üzere değiştirtmiştiniz ?

Lpg dolum ağzı.

@cLk

@Sirigmus
  • Brc gaz gösterge ışığı ne kadar bilen var mı ?
  • Standart diye biliyorum ağızlar.Benim şikayetim ağızdaki bilya bozulmuştu gaz aldıktan sonra borudaki gazı dışarıda atıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

Standart diye biliyorum ağızlar.Benim şikayetim ağızdaki bilya bozulmuştu gaz aldıktan sonra borudaki gazı dışarıda atıyordu.

şikayetim aynıydı.

bu arada kazıklanmışım herhalde. yanına gittiğimde soracağım bu fiyatı
  • Dolum ağzını takmak çok basit;eski dolum ağzıda zaten bir vida ile tutturuluyor.Dişli vida somun"u pense yada anahtar yardımı ile gevşetip dolum ağzını çıkartıp yenisini takıp sıkmak gerekiyor o kadar.Aslında kendi yapabileceğimiz şeyleride ustalarda yaptırtıp zorla kazandığımız parayı boşa harcıyoruz.

@cLk
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Biraz yüksek fiyat çekmişler fiyatı.

http://www.lpgyedekparca.com/atiker-dolum-agzi-urun251.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

Biraz yüksek fiyat çekmişler fiyatı.

http://www.lpgyedekparca.com/atiker-dolum-agzi-urun251.html

burdan alsam yanına gitsem 20 tl işçilik ister.
  • EN önemlisi her ne yaptırıyor isek parçayı kendimiz almamız.Adam parçaya geliyor 250 tl diyor nereden bileceğizki ? belki 230 tl.
  • Arkadaşlar lpg dolum ağzı içindeki bilya sağa sola oynuyor normalmi bu durum?

Lpg dolum ağzı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hortlamışken yazayım, dolum ağzının boş bırakmayın, kapaksız kullanmayın sakın.

Toz pislik kaçıp ağzını bozuyor, sonra ağzında kaçaklar oluyor, değişmek zorunda kalıyorsunuz.

Daha bu hafta istasyonda kapağı takmayı unuttu görevli, aradım ama kapak yok olmuş, gittim 5tl ye kapak alıp taktım.

Muhtemelen ağızda olan toz toprağı pompa içeriz bastığından aç kapa yapan bölümler arıza yapıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.