Şimdi Ara

ENJEKTÖR DİPLERİNDE MAZOT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
9.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200.000 km,de 2005 model ford c.max,ın enjektör diplerinde mazot olduğunu fark ettim .acaba yağmı dedim ama rengi ve kokusu mazot olduğunu gösteriyor. Yakın zamanda mazot filtresi degişti ( mazot filtresi enjektörlere yakın mesafede sayılır ) acaba bir kaçakmı .var yada enjektör pulları ve oringlerimi sıkıntılı. Daha önceleride azar azar enjektörlerinin bir ikisinde mazot görüyordum.

• Enjektör pulu kaçırdığı zaman çuf çuf gibi seste yapar. Enjektör ile boruyu birleştiren rakorlar gevşemiş olabilir. Bir pompaciya gösterin.
  • Cevap için tşk ederim. Pompacı pullardan diyor sökmeden anlayamam, söküp makineye bağlamam lazım bağlamîşkende enjektör temiziği yaparım diyor 350 tl. Bi arızası varsa extra ücret istiyor. Ama arabada ne çuf sesi var nede hava kaçırma sesi
  • O zaman sadece pulları değiştirtseniz daha iyi olur. Motor ustasına bi sök tak parası 4 tane pul en fazla 100 lira gider.
  • Pompacı Enjektör başlarında problem olabileceğini söyleyip 500 tl gibi bir rakam tutacağını söyledi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.