Şimdi Ara

Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
12
Favori
14.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    P2w değil f2p 10/10 mmo oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak ettiğim bir oyun, bakalım nasıl bir çıkış yapacak. çıktığı gün deneyeceğim

• sizler hangi karakteri açtınız, ben önceki betada gunslinger açmıştım hoşuma gitmişti baya, ama şimdi tekrar izleyince hepsi harika gözüküyor karar veremedim.

• eğer oyunu oynamayı düşünen varsa bence 60 tllik paketi alsın. içinden çıkan 1 aylık premium 140 tl normalde. erkenden oynayabilme ve pet ise ekstrası. :)

@cexxx ben deathblade oynuyorum

• first9 kullanıcısına yanıt

Hocam aldığımız paketi sadece bir karakteremi harcayabiliyoruz, yoksa açtığımız her karaktere kullanabilirmiyiz ?

• cexxx kullanıcısına yanıt

premium, pet, silver, gold vs kullanabilirsin ama skini kullanamıyorsun

• Oyun P2W maalesef (Kozmetik dışında yüzlerce içerik var). Ayrıca erken erişim 3 gün önceden ekstra parayla yani aslında oyun bedava. Yıllar önce Kore'de çıkışını yapmış ama ekstra bir şey katmamış türe, bu yüzden de Amerika ve Avrupa'da duyulmamış ve talep görmemiş bir oyun. Amazon işte P2W ile ufak kâr kazanıp hazır oyununun yayıncılığını yapmak istemiş. F2P ve P2W bir oyun ne kadar iyi olur ve uzun süreli olur kim bilir, insan en azından biraz dinamiği değiştirir ya da yeni oyun çıkarır, neden yayıncılığa giriştiniz ki F2P bir oyunun, Prime satacaklar işte biraz da içerik için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 9 Şubat 2022; 17:40:2 >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

f2p olduğu için p2w olma ihtimali yüksek zaten.

• Oyun p2w falan değil arkadaşlar merak etmeyin zaten bu yüzden yıllardır bekliyorduk avrupaya gelmesini. Amazon sağolsun iyi ki aldı yayın haklarını akıyor oyun.

Wardancer ve berserker açtım, wardancer harika gerçekten chun-li ile oynamak gibi Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 9 Şubat 2022; 18:51:44 >
  • kortor K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bunu zaman gösterecek wow mesela çizgisini hiç bozmazken örneğin knight online metin 2 bdo gibi oyunlar zaman p2w e döndüler
    P2w olursa çok oyuncu kaybeder tamamen yapımcının elinde olan bir durum
    Kore sürümünde dengeyi korudular avrupa amerika sürümünde ne olur bekleyip göreceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de oyunu p2w diye yaftalamanın haksızlık olduğunu düşünüyorum. şu şu nedenlerle p2w'e benzer yanları var demek neyse de direkt kestirip atmak mantıksız. şimdilik eleştirilecek en büyük hataları server sorunları. umarım düzelir erkenden.

• MaximillianFoe kullanıcısına yanıt

yanlış oyunu yorumladığınızı düşünüyorum. yıllardır bu oyunu bekleyen, yüksek ping, ücretli vpn, dil sorunu gibi çeşitli çileler ile rus ve kore serverında oynamaya çalışan bir çok kitlesi var. hali hazırda oldukça sevilen bir dinamiği varken neden değiştirsin ki, macera aramaya gerek yok bence.

new world'ü çıkardı zaten yeni oyun olarak ve yüzüne gözüne bulaştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 9 Şubat 2022; 20:27:44 >
  • Arkadaşlarım ile aynı serverda oy almak için Procyon'a giriyorum. Karakter oluşturuyorum. Karakter seçin ekranında karakterinin altında Tirixion yazıyor. Karakteri neden gidip Trixionda açıyor anlamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Oyuna başladığımız bölgenin adı trixion oyüzden ona aldırma aslında çarın procyonda bizim arkdaş da öyle sanıp geri çıkmıştı . sonra tekrar 10 bin kişi sıra bekledi :D

• KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Eğer böyle ise sorun yok ama kaç defa denedim böyle olunca sorun var sandım. Haritadaki bölge ile sunucu adı aynı olmasaymış keşke

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt

aynen :D zaten oyuna girip paketi mailden almadığın sürece her servera girebilirsin sıkıntı yok

• Bu oyunun end game de ne var? Hangi oyunla kıyaslayabiliriz yani pvp mi var pve sürekli devammı ediyor ne var merak ediyorum boşa zaman harcamak istemiyorum acıkcası.

• Özgü® kullanıcısına yanıt

mmo tecrübem fazla olmadığından "şu oyun gibi" diyemem fakat endgame'e gelmiş durumda değil henüz oyun. hikayesi, gelecek oynanabilir karakterleri, bossları, dungeon'ları devam ediyor hala. şu andan itibaren başlayan birisi için de özellikle oyuna aşina değilse endgame'e gelmesi baya uzun zaman alır.

pvp oyunun endgame'i ile alakasız, daha 26 level iken pvp girebilmeye başlıyorsunuz ve itemlar eşitleniyor. pvp'de önemli olan oyunculuk. bu bahsettiğim arena tarzı pvp, yeni bir pvp modu daha gelecek sanırım.

pve için de sürekli item level'ı yükseltip daha güçlü boss'ları kesme üzerine kurulu olduğunu söyleyebiliriz.

• Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 10 Şubat 2022; 16:49:3 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.