Şimdi Ara

Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
12
Favori
14.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Son gozbebegim. Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU] 

Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU]
  • Express mail ile oyunculari scamlemeye calisanlar var dikkatli olun. Billing olarak yolluyorlar. Sistem sanki itemi vermis gibi gostermeye calisiyorlar. Accept derseniz istedigi miktarda goldu karsiya gondermis oluyorsunuz. Dikkatli olun. Bu aralar mailleri hizlica acip kabul etmeyin.

https://www.reddit.com/r/lostarkgame/comments/t6gq2g/be_careful_there_are_some_people_try_to_scam_via/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 5 Mart 2022; 7:30:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir amazon oyunu daha hızla çökebilir.

Etraf manyak gibi bot kaynıyor. offical forum bot başlığı dolu. hatta şöyle ki oyunculardan biri karakterlerin %50 dan fazlasının bot olduğunu iddia eden ve gerçek olabilecek istatistiksel bilgilerin yer aldığı bir başlık açtı

Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU]
    Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU]lost ark forums
    Over 50% of characters are BOTS (statistics inside)
    https://forums.playlostark.com/t/over-50-of-characters-are-bots-statistics-inside/210764

millet %70 ila %90 honing arasında fail almaktan kafayı yedi. %40 lar da tüm itemleri upgrade yapan insanlar var. RNG nin nasıl işlediğini merak ediyorlar?

Oyuna hem upgrade ler hemde dungeon ve raidler için bir çok kolaylaştırma geliyor ama EU ve US oyuncuları son şans olarak değerlendiriyor bunu.

Bence de son şans. EU ve US de hardcore oyuncular ile hiç bir yere varamazsın . Casual oyuncuyu elinde tutamazsan dibi boylarsın . yakın zamanda örneğini gayet iyi gördük bunun.

• Beyler sıra olayı çözüldügu için başladım 3-4 saat oynadım keyifli geldi.
    Hangi serverda oynamak mantıklı birde oyunun genel yapısında yardımcı olacaklar var mıdır acaba birçok şeyi anlayamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oynaya tıkladıktan bi üç beş dk sonra açılıyor. ssd’de kurulu olmasına rağmen böyle. bu normal mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Süre tutmadım ama oyun bayağı yavaş açılıyor maalesef.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon prime ödülünü nasıl aldığımızı bilen var mı? Amazon gaming app'te ve web üzerinde steam hesabı ile bağlantı kurma seçeneği yok. Yalnızca twitch hesabı için var

• ekostros kullanıcısına yanıt

prime gaming çok bilmem ama twitch drop (herhalde aynı şeylerdir) alttaki linkle hem steam hem twitch hesabı birleştirerek alınıyor

Lost Ark (Çıktı) [PC ANA KONU]lost ark - free to play mmo action rpg
    Twitch Drops | Lost Ark - Free to Play MMO Action RPG
    https://www.playlostark.com/en-gb/twitch-drops
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Buldum ok sağol. Ödülü alma sırasında hesap bilgisi sitiyormuş önceden bağlama yokmuş o nedenle bulamamışım.

• Selamlar. Az önce Yorn'u bitirdim tier 2 açıldı. Sormak istediğim şey şu, üstümdeki 600 item level olan tier 1 set gear'larını , chaos'tan düşen sıradan mavi tier 2 gear'lara transfer yaparak kırarsam bana ne kazandırır ? İşlemi yaparsam sonuç olarak +fidelity vereceği yazılıyor. Bu ne anlama geliyor?

• yokmu oynayan bu oyunu yahu

• +1 yapıyor hocam diğer itemi

• savcı963 kullanıcısına yanıt

Amazon sağolsun avrupa sürümünü ölüme götürüyor. Kore, Rusya ve Japon serverlarına gelen güncelleme avrupaya aynı patch'de gelmiyor. Bunun harici oyunun %80'i bot. Piyasa berbat durumda. Çözmeye de çalışmıyorlar. Şahsen bıraktım gibi bir şey. 1 - 2 ay önce günlük vs yapardım. Event, skill puanı vs ekstra şeyleri kovalardım. Şimdi yerden bitki bile toplayasım gelmiyor. Haftalık reset sonrası gold veren içerikleri yapıp bırakıyorum. 250k'ya yakın gold, 80k mavi ve 40k kırmızı materyal öylece duruyor. + dahi basmıyorum artık. Main 1415'de Valtan geldiğinden beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 14 Haziran 2022; 18:53:46 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.