Şimdi Ara

LOST alan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Varsa buraya izlenimlerini yazabilir mi?
    Oyun ps3de hakeder mi parasını?
    Grafikleri nasıl multiplatform olmasına karşın ps3dede kaliteli mi vs sorular...
    xbox kısmında oynayan arkadaşlar beğenmiş ama nede olsa bedava sirke baldan tatlıdır.süt içtim dilim yandı olmayalım sonuçta çok yüklü bir nisan ayı bizleri bekliyor. gta4 gt5p vs...

NOT:sadece ps3de oynayanlar yazsın lütfen. topicin bir anlamı kalmıyor öbür türlü. teşekkürler

• dostum ps3 cıkması için ayın 29 beklemelisin yani daha varonun için ama ben lost fanı olğum için 1 puan olsa bile almayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeoum-jang

dostum ps3 cıkması için ayın 29 beklemelisin yani daha varonun için ama ben lost fanı olğum için 1 puan olsa bile almayı düşünüyorum

evet haklısın bugün bir sitede release oldu diye görmüştüm ama 1-2 daha varmış
    bu arada 29una kadar bekleme seni buraya alalım
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-bp-49-en-70-26re.html

• quote:

dostum ps3 cıkması için ayın 29 beklemelisin yani daha varonun için ama ben lost fanı olğum için 1 puan olsa bile almayı düşünüyorum

Bende bir LOST sever olarak , o kadar kaliteli bir diziyi bir oyunla yansıtamayacaklasını düşünüyorum ve almayacağım ...
  • Oyunu çok övüyorlar valla bende bir ara indirip oynayacağım.

Peki diziyi hiç seyretmemiş biri olarak oyunu oynarken hikayeyi anlayamama durumu sözkonusu mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NumanB

quote:

Bende bir LOST sever olarak , o kadar kaliteli bir diziyi bir oyunla yansıtamayacaklasını düşünüyorum ve almayacağım ...

aynen ben de öyle düsünüyorum... zaten dizinin konusuna pek paralel gitmeyecekmis diye duymustum. bir de sanirim dizide olmayan hayali bir karakteri yönetecekmisiz.. isim olmaz valla. hele film-dizilerden uyarlanan oyunlarin kötü oldugunu düsündükçe...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 25 Şubat 2008; 12:07:01 >
  • Oyun gerçekten çok iyi ama fazla kısa vereceğiniz paraya değer mi bilemem:)
  • fazla kısa derken cod4 kadarmı? dizinin konusu ile paralelmi gidiyor?
  • oyun tek kelimeyle muhtesem bence grafik ve oynanıs bakımından
    klasık dızı fılm oyunlarına benzemiyor ayrıca oyuna para vermedım diye övmüyorum sonucta oyunlara bakıs acımı verdigim para etkilemez öyle olsaydı ps3 e aldıgım tüm oyunlar muhtesem ötesi olması gerekirdi nede olsa o kadar para vermısız

ayrıca oyun diziyle paralel gidiyor ama dizideki bir karekteri canlandırmıyoruz hatch ı buluyoruz sonra bilgisayara rakamları giriyor black rock dan dinamit alıyoruz fln hepsi war oyunda bence alınıp oynanması gereken bir oyun sahsen eger xbox da olmasaydı ps3 için alıp oynardım ama oyun çok uzun degil bunuda hatırlatmak isterm eger çok fazla lost fanı degılsenız oyunu alır bır hafta oynar sonra takas yaparsınız ha eger saglam fansanız arşivinize kesinlikle eklemenizi tavsiye ederm
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

oyun tek kelimeyle muhtesem bence grafik ve oynanıs bakımından
    klasık dızı fılm oyunlarına benzemiyor ayrıca oyuna para vermedım diye övmüyorum sonucta oyunlara bakıs acımı verdigim para etkilemez öyle olsaydı ps3 e aldıgım tüm oyunlar muhtesem ötesi olması gerekirdi nede olsa o kadar para vermısız

ayrıca oyun diziyle paralel gidiyor ama dizideki bir karekteri canlandırmıyoruz hatch ı buluyoruz sonra bilgisayara rakamları giriyor black rock dan dinamit alıyoruz fln hepsi war oyunda bence alınıp oynanması gereken bir oyun sahsen eger xbox da olmasaydı ps3 için alıp oynardım ama oyun çok uzun degil bunuda hatırlatmak isterm eger çok fazla lost fanı degılsenız oyunu alır bır hafta oynar sonra takas yaparsınız ha eger saglam fansanız arşivinize kesinlikle eklemenizi tavsiye ederm

bilgilendirme için teşekkürler
    assassins creed mantığını gütmek lazım o zaman oyun madem kısa.
    yada satıp mis gibi lostun 3.sezonunun blurayini çakmak lazım toplam 100gb falan galiba :)

• xbox bölümünde çok methediyolar valla alabilirim kararsızım action değil tamamen bulmaca gibi birşey ama çok güzelmiş oyunda fazla adam öldürme falan yok gizemli bişey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

Oyunu çok övüyorlar valla bende bir ara indirip oynayacağım.

Peki diziyi hiç seyretmemiş biri olarak oyunu oynarken hikayeyi anlayamama durumu sözkonusu mu ?

sakın öyle bir hata yapma oyundan hem bir şey anlamaz ssın hemde hikayeden belki oyun atmosferi bile sıkabilir bunun için benim tavsiyem herkeze dizi yi izledikten sonra oyun oynanmalı
  • quote:

quote:

sakın öyle bir hata yapma oyundan hem bir şey anlamaz ssın hemde hikayeden belki oyun atmosferi bile sıkabilir bunun için benim tavsiyem herkeze dizi yi izledikten sonra oyun oynanmalı

O zaman download listesine ilk 3 sezon 720p LOST'u da ekledim.

• quote:

quote:

quote:

O zaman download listesine ilk 3 sezon 720p LOST'u da ekledim.

4mbit mi var

3 sezon 720p = 80gb

• 4Mbit yok 2Mbit var zaten acelemde yok ilk önce inen bölümleri izleyip sonra diğerleride ilk bölümleri izlerken iniyor.
  • Almak lazım bu oyunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.