Şimdi Ara

Lords Mobile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
43.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumda konu ile ilgili içerik bulamadım. Varsa bu başlık silinebilir. Daha önce Clash of Clans ve türevi bir çok oyun denemiştim. Play store da cep telefonunda oynayabileceğim yeni keyifli bir oyun ararken "Lords Mobile" ı denedim. Gerek krallık gelişimi, gerek kahraman geliştirmeniz, yaratık avları, garnizonlar ve guild/clan oynama gerekliği ince detaylar beni şu an için oyuna bağladı. Bir çok oyundan esinti var. Çok yeniyim 32 Chaswyth Krallığında oyuna başladım, DH da oynayanlar varsa bu başlıkta fikir alışverişinde bulanabiliriz.

Lords Mobile

Lords Mobile

Lords Mobile

Lords Mobile
    [ Lords Mobile
    l Lords Mobile

Youtube Resmi Tanıtım Videosu

Resmi Facebook TR Sayfası

• Odyseuss kullanıcısına yanıt
    Reklamlarda gördüm ilgimi çekmişti ama arkaplanda kaldı oyun nasıl ne yapılıyor biraz detaylandırır mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oyunda çok yeniyim. İçinde bulunduğum dünyada Türk klanına katıldım ancak hem Türkler çok az hemde şu an için çok zayıf. Yüksek level bir oyuncu geldi iki gün bizim klanı dümdüz etti. Oyun çok güzel ama ne yazıkki üst level alt level pek denge yok gibi, sadece askerleri kaçırabiliyorsun. Asker yoksa ganimette pek yok rakip için. Oyunu bırakıcaktım, random yer değiştirmeyi kullandım. Bir Çin klanın dibine düştüm başvurdum aldılar. Gelişene kadar turist takılmaya karar verdim. Oyun içi online tercüme için çevirici var onunla idare ediyorum şu an.

Eke iki görsel attım birinde klanca Vietnamlılara daldık bu seferler görünüyor. Diğerinde benim kahramanı işgalde Türk klanında iken esir almışlardı, fidyeyi öfeyemedim bir süre sonra bizim kahraman firar etti, don ile dönerken ki hali var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lords Mobile Lords Mobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odyseuss -- 9 Ağustos 2016; 9:28:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Odyseuss

Bende oyunda çok yeniyim. İçinde bulunduğum dünyada Türk klanına katıldım ancak hem Türkler çok az hemde şu an için çok zayıf. Yüksek level bir oyuncu geldi iki gün bizim klanı dümdüz etti. Oyun çok güzel ama ne yazıkki üst level alt level pek denge yok gibi, sadece askerleri kaçırabiliyorsun. Asker yoksa ganimette pek yok rakip için. Oyunu bırakıcaktım, random yer değiştirmeyi kullandım. Bir Çin klanın dibine düştüm başvurdum aldılar. Gelişene kadar turist takılmaya karar verdim. Oyun içi online tercüme için çevirici var onunla idare ediyorum şu an.

Eke iki görsel attım birinde klanca Vietnamlılara daldık bu seferler görünüyor. Diğerinde benim kahramanı işgalde Türk klanında iken esir almışlardı, fidyeyi öfeyemedim bir süre sonra bizim kahraman firar etti, don ile dönerken ki hali var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lords Mobile Lords Mobile

Hocam kısaca mobile strike anladım dediklerini bu oyuna benziyor hikayesi farklıdır. Ben mobile strike oynarken klan fuldu iki üç hesap oynayan vardı muhabbet sohbet iyidi baya geliştik bi yere çöküyoduk arkamızdan 50-60 kişi geliyodu biri bize dalınca 50-60 kişi saldırıyoduk klanca eğlenceliydi bende klan bozulunca bıraktım oyunu çok gelişemiyordum .

• Arkadaşlar 32. Krallıkta 286 * 260 koordinatındayım. Ana bina 5. Seviye olana kadar krallıklar arası transfer olabiliyorsunuz.

Koordinat 32 286 260

Oyun içinde imkan dahilinde destek oluruz.

• 12 levelim dün 36.krallikta başladım

• Hayırlı olsun. Biz 32 deyiz. 22 de Türkler baya güçlü. 32 e gelirseniz imkan dahlinde destek oluruz. Oyun pek güzel ancak Clash of Clans Türk'den geçilmezken bu güzel oyuna ilgi düşük.
  • En son good game empire de zevk almıştım bu tür oyunlarda. Klanımız vardı hatta ilk 10 daydık. Klan dağıldı oyunu sildim. Böyle bir oyun arıyorum ama zevk alamadım bir türlü. Bu oyunda ortam nasıldır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • android de ki hesabımı nasıl aktarabilirim ios a? facebook ile bağlıyorum bağlanmıyor android de ki oyunuma
  • Bu tip oyunlar o kadar gelişip kasiyorsun sonra Çinliler topluca gelip surekli ezince insanın morali bozuluyor yav. Çok iyi bir arkadaş grubuyla oynamak şart.

• Oyunda hatırı sayılır Çinli hakimeti var doğru. Ama oyun bireysel de ortak da oynanabilecek detayları iyi düşünülmüş harikulade bir yapıya sahip. Kimseyi para ile eşya almaya zorlamıyor. Ben yaklaşık 3 aydır 32. Krallıkta Çinliler ile takılıyordum. Bu dönemde iki arkadaşımı daha klana dahil ettirdim. Bugün 34. krallığa Türkler arasına göçtük. 262*282 deyiz. Ortam güzel gibi bu krallık göçe yeni açıldı. Ne kadar tutanabileceğiz bakalım. Gelmek isteyen olursa bekleriz.
  • Ganimeti kas kas su ..... çinlileri gelsin kaleni ele geçirsin.

• Bu oyunda herşey kudret değil. Vur kaç tarzı bir klan vardı 32 de PPM bunlarda Çinli. Çinli çinliye dalıyor kendiden 10-20 kat yüksek adamlara kafa tutuyorlar. Ancak adamlar sürekli askerlerini kaçırıyor, ganimeti saklıyor.

Bir kaç gün önce Krallık Savaşlarını devreye aldılar böyle bir şeyin altından sorunsuz kalktı adamlar. Bu tarz oyunlar için de tartışmasız lider oyun "Lords Mobile"...
  • Bu oyun strateji oyunu . Oyundaki hakimiyet çinli ve japonlarda . Çünkü oradaki paketler daha ucuz ve satılıyor. Amacınız 17 lvl kale basıp t3 asker üretmek olacak . Sonra 19 lvl ve daha sonra yükseltmek .Oyunda Türk çok . 40. krallıktayız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklıögrenci -- 25 Kasım 2016; 17:1:54 >

• Lords Mobile adlı oyunu oynayan varsa Oyungezer'den çıkan 50 TL'lik kuponu veriyorum. Ücretsiz. PM değil buraya ilk yazan arkadaşa göndereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akilsizvida

Lords Mobile adlı oyunu oynayan varsa Oyungezer'den çıkan 50 TL'lik kuponu veriyorum. Ücretsiz. PM değil buraya ilk yazan arkadaşa göndereceğim.

Ben alabilirim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sevindike

quote:

Lords Mobile adlı oyunu oynayan varsa Oyungezer'den çıkan 50 TL'lik kuponu veriyorum. Ücretsiz. PM değil buraya ilk yazan arkadaşa göndereceğim.

Ben alabilirim hocam

Akşam PM ile atayım hocam şimdi evde değilim de. Hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sevindike

quote:

Ben alabilirim hocam

Akşam PM ile atayım hocam şimdi evde değilim de. Hayırlı olsun.

Eyw tamamdır

• Şu an hala güncel olarak arkadaşlarla oynadıgımız oyundur 2m kudretim var su an zamanla güçleniyoruz türk guildimizle beni baya oyalamayı başarıyor...
  • Başlık ölmediyse

-yer değiştirme hediyesi geldi. 5 level alti kralliklar ilk 1 hafta içinde kullanabiliyor. Gelen mesajda 2 tane hediye edildiği ve baska bir krallığı da tasiyabilirsin diyor. Kendi krallığımi taşıdım da arkadaşı da taşımam lazim. Ne kendi forum sitesinde ne de oyunda bulamadim nasil yapacağımı bilen var midir ?

Lords Mobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali789 -- 31 Ocak 2017; 3:1:42 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.