Şimdi Ara

Lords Mobile (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
43.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun içi alımlardaki paketlere Google play ve IOS un yaptığı zamlardan ( % 18 KDV eklendi)dolayı oyunu bırakma kararı verdim.t4e 2 araştırma kaldı . Toplam kudret 100m .Satılık değildir.

AHİ Loncasına selam olsun.
  • Bir sorum olacak şu gemiye gelen kaptan special mevzusunda hiç kahraman çıkıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitman000 kullanıcısına yanıt
    Sen şuan hangi krallıktasın kardeşim
    ...??
  • Cubantr C kullanıcısına yanıt
    Hocam bıraktım ben oyunu.
  • Yaklaşık 7 aydır oynadığım oyun. Maddi çöküş sebebi ile oyundaki paramı geri almak isteyince hesabımı kapattılar. Tabi paramı hala vermediler. Bi nevi pirince giderken eldeki bulgurdan olduk...

Oyuna hala devam edenler veya yakın zamanda bırakanlar varsa benimle iletişime geçsinler :) Hep birlikte güzel günlere ilerleyebiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur :) -- 17 Şubat 2018; 20:52:45 >
  • Rednix83 R kullanıcısına yanıt
    Kahraman çıkmaz sadece kaynak hızlandırma falan cikar bazen de yer değiştirme mücevher çıkıyor.takip etmek gerek.

• Eyvallah sağolasın, bir de bu mağazadan aldığımız kahramanların madalya bölümü nasıl açılacak ne vermesi gerekiyor

• Oyuna devam eden var mi ?k 160 a göç ettik. İsteyen olursa loncaya gelebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu bırakanlar hesaplarını verebilir mi?

• Oyunu bırakan arkadaş var mı. Kale lvl 10 uğraşıp duruyorum:))
  • Merhaba saçma bir oyun şu gerçek bağımlılık yapıyor sonu yok sağlam bir loncada olmassan işin yaş sağlam loncaya girebilmekte dert para basacaklara tavsiye basmayın basıpta parasını çıkarmak için çarını satmaya çalışanları çok gördüm ciddi paralar yatırıpta hesabını satamayanlar var ben 25 sev kale açtım hiç para yatırmadım türkler birlik olamadığı için birbirini kollamıyor birlik olmaya çalıştıklarındada hırs hüzünden olamıyor ben 2 gün önce 25 seviye 1 kaleyi 24 seviye 1 kaleyi ve 19 seviye bir kaleyş patlatarak oyunu bıraktım zaman kaybedip sinir harbi yaşamak istiyorsanız size hayırlı günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YABANIM

Merhaba saçma bir oyun şu gerçek bağımlılık yapıyor sonu yok sağlam bir loncada olmassan işin yaş sağlam loncaya girebilmekte dert para basacaklara tavsiye basmayın basıpta parasını çıkarmak için çarını satmaya çalışanları çok gördüm ciddi paralar yatırıpta hesabını satamayanlar var ben 25 sev kale açtım hiç para yatırmadım türkler birlik olamadığı için birbirini kollamıyor birlik olmaya çalıştıklarındada hırs hüzünden olamıyor ben 2 gün önce 25 seviye 1 kaleyi 24 seviye 1 kaleyi ve 19 seviye bir kaleyş patlatarak oyunu bıraktım zaman kaybedip sinir harbi yaşamak istiyorsanız size hayırlı günler dilerim
    Oyuna yeni başladım eğer oynamıyorsanız yardımcı olabilir misiniz
  • Aranızda hesabı kullanmayanlar bana verebilir mi

• Göç Parşömeni yer değiştirmek için mi kullanılır ? Gümüş sikke ile alabilirmişiz galiba nereden bakabiliyoruz gümüş sikkeye ve nereden alınıyor ?
  • BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Göç Parşömenti krallık değiştirmek için kullanılır. Gümüş sikkeyi kazanmak için bir loncaya dahil olman ya da oyunda çıkan canavarları kesmen lazım. 810 Gümüş sikke biriktirdikten sonra lonca magazasından alabilirsin
  • Arkadaşlar oyunu hala oynayan varsa K160 T^C Loncasına beklerim.

Kudretim 230-240 M arası değişiyor.Lonca kudreti 14B.Akşam 11 den sonra seri sıfırlama yapıyoruz.Yaklaşık 6-7 M asker kesip öyle yatarız.Loncamızın yüzde 90 ı t4'tür.
    T4 veya T4 açmaya yakın,asker kaybetmekten korkmayan her içtimaya asker atabilecek arkadaşlardan Gelmek isteyen varsa PM atsın.Hem farm hemde savaşçıyız.
    Yarın Kvk var sonra ki günde Lonca Festivali olacak bugün yada yarın gelirseniz alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21Temmuz -- 20 Ekim 2018; 12:26:12 >
  • krallık değiştirme olması sizcede saçma değilmi? mücevher olması rekabeti zaten zorlaştırıyor birde üstüne başka krallıktan tam donanımlı adam gelirse nasıl kapışacaz bunla? 90 gün koruma veriyor yeni krallığa ama 90 günde kaydettiğim ilerleme ile 2 yıl gelişmiş bir adamın kapışması eşit mi oluyor?
  • Dünyanın en pahalı (abartılı derecede) oyunu. Orta seviye bir kaleye sahip olmak için bile en az 2-3 bin tl harcamak gerekiyor ki bu rakamın sonu yok. Araba fiyatına hesap satıyorlar. Gidin lol, pubg, gta, pes, cs-go vs ne oynarsanız oynayın ama bunu oynamayın. Paranızın hiçbir karşılığını vermiyor çünkü. Geri ödeme aldım alabildiğim kadar bıraktım kafam rahat. Darısı herkese...
  • mrb arkadaşlar, lords mobile hesabınıza aşağıdaki linkten ekleyeceğiniz ve 25 TL değerinde hediyeler veren hediye sandığı kodu tane 10 TL
    her hesapta sadece 3 hediye kodu kullanılabilir, isteyene gönderebilirim şu an birkaç kod kaldı ama sürekli kod olacaktır, yarına 56 kod olacak :)
    oyunu oynamıyorum vaktim yok zaten ama isteyenlere bu yoldan ucuz hedıye sandıgı sağlarım , hızlı iletişim isteyenlere pmden whatsapp gönderirim
    http://lordsmobile.igg.com/event/tr/cdkey_gifts/
  • Forumda lords mobile hesap satışı ile ilgili konu veya bölüm var mı?

Hesap satın alacağım da bulamadım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.