Şimdi Ara

Lords Mobile (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
43.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu hediye oyuna tüm yeni başlıyanlara veriliyor. İki tane olması iki kez kullanım hakkınız olduğunu ifade etmek için. Arkadaşını taşımak için arkadaşınızın da bu hakkı olması veya Göç Parşömeni olması lazım. Göç Parşömeni ise sadece lonca arkadaşlarına yardım ile biriken lonca sikkesi ile 801.000 sikke karşılığı lonca mağazasından alınabiliyor.

Bizler oyuna devam ediyoruz. 19 krallıkta IYI loncasındayız. 3 lonca 300 Türk takılıyoruz. Gelmek isterseniz koordinat iletiriz.

İyi oyunlar.
  • O kadar Türk'ün olduğu yere kim gelmek istemez ki 😄 koordinatlari verirsen iyi olur gelmeye çalışıcağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mali789 M kullanıcısına yanıt
    Ana Klan K:19 X:243 Y:425 > Burası şu an full 100 kişi boş yer olursa en az 30 milyon kudret istiyor Hediye Seviyesi 22

İkinci Klan K:19 X:259 Y:783 > Burası şu an full 100 kişi boş yer olursa en az 10 milyon kudret istiyor Hediye Seviyesi 7

Üçüncü Klan K:19 X:237 Y:801 > Burası şu an 70 kişi boş yer var alt sınır yok Hediye Seviyesi 12

Oyunda ismim Elbeyli görüşmek üzere...
  • 19. Krallık karıştı. Teksasa döndü. Gelmeyin. Ayrıca bizde gidecek yer arıyoruz...
  • pc den nasıl oynarım telefonum servise gitti de
  • Bilgisayardan bu oyunu oynamadım. Ama andorid emulatorler var. Onları bir araştırın google dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mereras

pc den nasıl oynarım telefonum servise gitti de

http://www.bluestacks.com/
  • kurdum oynanıyor
  • 81.krallık AHİ loncasındayım 15m kudret kale 25e basıyorum krallık savaşında daha da güçleneceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

81.krallık AHİ loncasındayım 15m kudret kale 25e basıyorum krallık savaşında daha da güçleneceğiz.

Ortalama ne kadar para harcadınız acaba. Bu oyunda para harcamadan ne kadar ilerlenir. Veya ne kadar para harcamam gerekli ayda. Öyle birinciliğe oynama derdim yok zamanla ilerlesem de olur.

• Benim kudret 42 m daha yeni kaleyi 25 e bastım. Araştırmaların çoğu 7-10 seviyesinde.... Bu arada oyuna başlayalı nerede ise 9-10 ay oldu.
  • arkadaşlar hesap alın satım nasıl yapılıyor bu oyunda ? yarcımcı olabilecek kimse var mı ?
  • valla hocam yaklaşık 200 tl harcamışımdır. Genelde kaptan spesıyelini alıyorum 3,49 tl ye baska da para yatırmam . suan 55 m kudretim oldu sıfırlana sıfırlana oynuyoz işte :)
  • 65m kudrette bıraktım oyunu... Çok vakit alıyordu oyun çok keyifli ancak war kingdoms türevleri gibi bu oyunda parası olan çok harcayan her türlü kral. Para harcamadan T4 açmak ölüm.

• devam eden var mı oyuna, ben de birkaç gün önce başladım keyifli bir oyun, loncaya girmem lazım, sizin varsa katılayım
  • Lords mobile da paket satın aldım para hesabımdan çekildi ama paket yüklenmedi mail attım işlem id is istediler arkadaşlar nedir bu bilen var mi

• Hala AHI loncasindayim birçok kez sifirlandim saf kudret 70m asker basıyorum suan t3.

Hapishane savaş sarayı 25 oldu sunak 24 bunları bitirip diger ıvır zıvır inşaatları 25 yapcam sonra inşaatla işim olmaz.

Komple araştırma kasacam.

Tavsiyem askerlerinizi ve liderinizi koruyun.lonca arkadaşınıza takviye garnizon atın.mutlaka gözlemci savar basın.

Oyun paraya yönelik olsa da lonca arkadaşları için devam ediyorum.

• Reklamlarda Çok Çıkıyor Bu Oyun Ya
  • Odyseuss kullanıcısına yanıt
    Hocam hesabınızı sattınız mı? ben de bir kaç hafta oynadım ama Türk arkadaşların birbirleri ile rekabeti yüzünden organize olamadık ve dağıldı lonca. oyunu bırakmak isteyenler hesabını verebilir mi acaba.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.