Şimdi Ara

loldekı embesıller yuzunden tekrar dotaya basladım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sorakanın muzu

1.11 levelsin 2. car ne cari rusmu

2. Carım yok benım ncklerımı kullanıyolar oynadıgım her oyunda nıckım ya AnyxousTR yada MrxShoody ünlü oldu nıckler googleye yazsan en az 2 3 tane oyundakı statslarım fln cıkıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadasım alt tarafı normal oyunda oyun kaybetmissin benim umrumda olmuuyor normal oyun dademin lbyle 33 9 kastım herkeze darius gibi teq attıgım eli 4 kisi kaybettik gram stres olmadı sana bunun normal oyun oldugunu unutmamamını öneririm (rankedda 2 tane mouse kırdım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PraetoR21

ya arkadasım alt tarafı normal oyunda oyun kaybetmissin benim umrumda olmuuyor normal oyun dademin lbyle 33 9 kastım herkeze darius gibi teq attıgım eli 4 kisi kaybettik gram stres olmadı sana bunun normal oyun oldugunu unutmamamını öneririm (rankedda 2 tane mouse kırdım)

Böle salakların dıamonda yukseldıgını dusun

• adam 11 lvl
  • sen bana nasıl embesil dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

dota 2 oynuyodum rıkı yuzunden lole basladım lolde herolar guzel oyunun ıcıne mıcan herolar yok bu sefer oynamayı bılmeyen 5 yasındakı bebeler ve oynamayı bılmeyıp bana suc atan beyınsızler var bugun sınırden koltugu kırıp bu kararı vermemı saglayan oyunhttp://www.lolking.net/summoner/tr/1233350#matches/107546009
    oyunun basında topta sadece ben ve pantheon oynadık dıgerlerı full feedledı durmadan yemın edıyorum oyunun ortalarında macı yenme sansımız %90 fılendı onların top benım yuzumden ölüydü resmen sonra yendıgımız halde teslım ol dedıler 2 evet 2 hayır cıktı katarına afk oldu bu arada katarınanın afk olmasıyla mıd gıttı pantheon arada sırada mıde fln gıdıyodu gıttı orada yasuoya bı 5 6 kere oldu feedledı yasuoya baya öldüler gerıye dustuk buralarda hıc sınırlenmedım en sınırlendıgım patladıgım nokta son dakıkalarında oyunun ınhıbıtor fln hersey gıttı son 2 kule kaldı ancıentın onunde (lolde ne dıyolar bılmıyorum) adamlar kuleyı dusuruyo herkez ölü pantheon basede adamları ızlıyo gıt ultı at bıseler yap almasınlar kuleyı dıyorum yok diyo git ölürsen öl uzaklastır sunları dıyom mal mal ızlıyo adamlar 2 kuleyıde rahat rahat aldı hıc rahatsız bıle etmedı adamları uzaktan ızledı pantheon macı bıtırdıler böle gerı zekalıları lolde cekmektense rıkıyle urasırım daha ıyı yada 30 lvl bı car alıcam dıamondda en azından böle beyınsızler dıamondda olmaz

kısacası lole yenı baslayanlar 30 lvl car alın ole baslayın kanser olmayın 30 lvl yapana kadar

Evlat, önce bi dinledign şarkıları düzelt. O nickini değiştir sonra ciddiye alınacaksın ciddi kesim tarafından. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben öyle zevk i tartışırım ulan !

http://www.youtube.com/watch?v=BsK-OxJQJP8

Al bakayım git biraz böyle gerçek şeyler dinle.

• Adam normal oyunda kaybediyor ağlıyor , biz ne yapalım. Sen böyle yapıcaksan şimdiden bırakman isabet olmuş. Demek ki moba oyunlar oynayamıyorsun . Git bi CS , CoD falan dene bakalım belki onlarda iyisindir .
  • Nick ve mesaj içerigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal game .....
  • o nickten daha kötü ne olabilir ki ?
  • dotada açtığın konulardan iyi bi moba oyuncusu olmadığın anlaşılıyor, fikrim farklı bi tarz dene tabii sen bilirsin
  • Dota sayfasında r2 ye karşı slardar önerdiler. R2 ye slardar olurmu ya dedin bütün konu trollediler seni. Haklılar bence:) Konuların trol amaçlı açılmış tahminimce.

Edit: bak koreliler dünya da bir çok oyunu iyi oynamalarıyla meşhurken fps oynamayı beceremedikleriyle de meşhurdurlar. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fps felan denesen. Belki korelilerin counter ısındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 27 Nisan 2014; 21:57:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kauppatore

Rikiye karşı bile oynayamıyorsan bırakman iyi olmuş.

adam haklı
  • Nick avatar ve 11 lwl uyumu.
  • riki den bende nefret ediyorum malesef. başladığım gibi bıraktım peki tabii antisi vardır da mekanik bilmediğimiz için karşıya her el geliyor tokatlıyor sinirledim lol e geri döndüm iyi oynayan 2xshaco benim gözümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

adam 11 lvl

Sen 30 lvl basladın oyuna dımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

quote:

dota 2 oynuyodum rıkı yuzunden lole basladım lolde herolar guzel oyunun ıcıne mıcan herolar yok bu sefer oynamayı bılmeyen 5 yasındakı bebeler ve oynamayı bılmeyıp bana suc atan beyınsızler var bugun sınırden koltugu kırıp bu kararı vermemı saglayan oyunhttp://www.lolking.net/summoner/tr/1233350#matches/107546009
    oyunun basında topta sadece ben ve pantheon oynadık dıgerlerı full feedledı durmadan yemın edıyorum oyunun ortalarında macı yenme sansımız %90 fılendı onların top benım yuzumden ölüydü resmen sonra yendıgımız halde teslım ol dedıler 2 evet 2 hayır cıktı katarına afk oldu bu arada katarınanın afk olmasıyla mıd gıttı pantheon arada sırada mıde fln gıdıyodu gıttı orada yasuoya bı 5 6 kere oldu feedledı yasuoya baya öldüler gerıye dustuk buralarda hıc sınırlenmedım en sınırlendıgım patladıgım nokta son dakıkalarında oyunun ınhıbıtor fln hersey gıttı son 2 kule kaldı ancıentın onunde (lolde ne dıyolar bılmıyorum) adamlar kuleyı dusuruyo herkez ölü pantheon basede adamları ızlıyo gıt ultı at bıseler yap almasınlar kuleyı dıyorum yok diyo git ölürsen öl uzaklastır sunları dıyom mal mal ızlıyo adamlar 2 kuleyıde rahat rahat aldı hıc rahatsız bıle etmedı adamları uzaktan ızledı pantheon macı bıtırdıler böle gerı zekalıları lolde cekmektense rıkıyle urasırım daha ıyı yada 30 lvl bı car alıcam dıamondda en azından böle beyınsızler dıamondda olmaz

kısacası lole yenı baslayanlar 30 lvl car alın ole baslayın kanser olmayın 30 lvl yapana kadar

Evlat, önce bi dinledign şarkıları düzelt. O nickini değiştir sonra ciddiye alınacaksın ciddi kesim tarafından. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben öyle zevk i tartışırım ulan !

Arsız bela dınlemıyorum dınlemem nıck şaka amaçlı ama 14 yasındayım o dogru

• quote:

Orijinalden alıntı: özdemirburak

Adam normal oyunda kaybediyor ağlıyor , biz ne yapalım. Sen böyle yapıcaksan şimdiden bırakman isabet olmuş. Demek ki moba oyunlar oynayamıyorsun . Git bi CS , CoD falan dene bakalım belki onlarda iyisindir .

Yazdıgımı okumadın yada anlamadın herhalde ben ıyı oynuyorum takımıma gelenlerın becerıksızlıgı yuzunden bıreysel olarak mukemmel oynamama ragmen cogu oyunu kaybedıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Dota sayfasında r2 ye karşı slardar önerdiler. R2 ye slardar olurmu ya dedin bütün konu trollediler seni. Haklılar bence:) Konuların trol amaçlı açılmış tahminimce.

Edit: bak koreliler dünya da bir çok oyunu iyi oynamalarıyla meşhurken fps oynamayı beceremedikleriyle de meşhurdurlar. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fps felan denesen. Belki korelilerin counter ısındır.

Yav ben slark hıc ış yapmaz demedım tamam slark rıkının counterı ama hanı ben kac kere slarka karşı rıkıyle oynadım cogu zamanda slarkı habersız 1vs1 de yakaladım patates ettım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

quote:

Çok uzağa gitmesine gerek yok..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.