Şimdi Ara

loldekı embesıller yuzunden tekrar dotaya basladım (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

adam 11 lvl

Sen 30 lvl basladın oyuna dımı

hayır başlamadım ama daha 11 leveldayken böyle şeyler söylüyorsan sana bunu derim ben
  • quote:

quote:

quote:

adam 11 lvl

Sen 30 lvl basladın oyuna dımı

hayır başlamadım ama daha 11 leveldayken böyle şeyler söylüyorsan sana bunu derim ben

Ne sölüyomuşum oynamayı bılmeyen 2-3 kere olunce afk olan salaklarla oynadıgım bı macta yenıldım ve buna sınırlendım sen bıde oyunu oynarken söledıklerımı bı duysan apartman butun kufurlerımı duydu bagırırken

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 yaşındasın 11 levelsin.. silmen iyi olmuş bir embesilden daha kurtulduk.
  • Ne bekliyorsun ki -,-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Kedi Rengar

14 yaşındasın 11 levelsin.. silmen iyi olmuş bir embesilden daha kurtulduk.

Silmedım ayrıca senden iyi oynuyorumdur raaad ol

Kendısı 20 yaşında doğup oyuna 30 level dıamond da baslamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsızbeladinleyen2000li -- 27 Nisan 2014; 23:45:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 level oyununda daha önce hiç moba oynamamış oyuna yeni başlamış oynamayı bilmeyen adamlar gelmesi doğal ayrıca asıl zorluk 30 level olunca başlıyor normal oyunda bişey olmuyor ama derecelide adam feedleyince senin gizli elon gidiyor
  • Ağladım. boşa giden 5 dk. İşte tr bu yüzden bu halde. Bunlar var. Rikinin neyi var ayrıca. Demek ki ordada noobsun.
  • 14 yaşımda ben böyle hareketler yapsam, küfür etsem ohoo. Yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kauppatore

Rikiye karşı bile oynayamıyorsan bırakman iyi olmuş.

al ıste geldı bı tane daha rıkı dotadakı en kolay kasılan en kolay kıll alan en beleşci en kolay kacabılen herosudur ıhtıyacı olan ıtemlerı aldıgınde oldurulmesı nerdeyse ımkansız ward fln hıkaye kasılırsa sen adamı gorsen bıle smoke atıp alır senı

Naix ile vadiye gömerdim onu

• i harfini ı harfiyle yazanların ağzına vurasım geliyor

• onlar her yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çarcılar nerde :S forum ruhu ölmüş abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisesbimby

i harfini ı harfiyle yazanların ağzına vurasım geliyor

ıyı bıdahakıne yazmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

dotada açtığın konulardan iyi bi moba oyuncusu olmadığın anlaşılıyor, fikrim farklı bi tarz dene tabii sen bilirsin

yanımda adam akıllı oynayan kısıler olsa oyun kaybetmem az once oynadıgım oyun suraya bak vladımıre kufur etmek sevap

loldekı embesıller yuzunden tekrar dotaya basladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsızbeladinleyen2000li -- 28 Nisan 2014; 12:58:54 >
  • quote:

dota 2 oynuyodum rıkı yuzunden lole basladım lolde herolar guzel oyunun ıcıne mıcan herolar yok bu sefer oynamayı bılmeyen 5 yasındakı bebeler ve oynamayı bılmeyıp bana suc atan beyınsızler var bugun sınırden koltugu kırıp bu kararı vermemı saglayan oyunhttp://www.lolking.net/summoner/tr/1233350#matches/107546009
    oyunun basında topta sadece ben ve pantheon oynadık dıgerlerı full feedledı durmadan yemın edıyorum oyunun ortalarında macı yenme sansımız %90 fılendı onların top benım yuzumden ölüydü resmen sonra yendıgımız halde teslım ol dedıler 2 evet 2 hayır cıktı katarına afk oldu bu arada katarınanın afk olmasıyla mıd gıttı pantheon arada sırada mıde fln gıdıyodu gıttı orada yasuoya bı 5 6 kere oldu feedledı yasuoya baya öldüler gerıye dustuk buralarda hıc sınırlenmedım en sınırlendıgım patladıgım nokta son dakıkalarında oyunun ınhıbıtor fln hersey gıttı son 2 kule kaldı ancıentın onunde (lolde ne dıyolar bılmıyorum) adamlar kuleyı dusuruyo herkez ölü pantheon basede adamları ızlıyo gıt ultı at bıseler yap almasınlar kuleyı dıyorum yok diyo git ölürsen öl uzaklastır sunları dıyom mal mal ızlıyo adamlar 2 kuleyıde rahat rahat aldı hıc rahatsız bıle etmedı adamları uzaktan ızledı pantheon macı bıtırdıler böle gerı zekalıları lolde cekmektense rıkıyle urasırım daha ıyı yada 30 lvl bı car alıcam dıamondda en azından böle beyınsızler dıamondda olmaz

kısacası lole yenı baslayanlar 30 lvl car alın ole baslayın kanser olmayın 30 lvl yapana kadar

al ıste bu da az once attıgım mactan hep bole salaklar bana denk gelıyo

maçlarına baktım yenisin sanırım bu kadar kesin olma lütfen seninde alışman ve öğrenmen gerek
  • 3 doran sheild olabilir 3 doran blade goruyonuz sorun yok sheild demi sikinti var

• quote:

Orijinalden alıntı: LaoBaLi

quote:

dota 2 oynuyodum rıkı yuzunden lole basladım lolde herolar guzel oyunun ıcıne mıcan herolar yok bu sefer oynamayı bılmeyen 5 yasındakı bebeler ve oynamayı bılmeyıp bana suc atan beyınsızler var bugun sınırden koltugu kırıp bu kararı vermemı saglayan oyunhttp://www.lolking.net/summoner/tr/1233350#matches/107546009
    oyunun basında topta sadece ben ve pantheon oynadık dıgerlerı full feedledı durmadan yemın edıyorum oyunun ortalarında macı yenme sansımız %90 fılendı onların top benım yuzumden ölüydü resmen sonra yendıgımız halde teslım ol dedıler 2 evet 2 hayır cıktı katarına afk oldu bu arada katarınanın afk olmasıyla mıd gıttı pantheon arada sırada mıde fln gıdıyodu gıttı orada yasuoya bı 5 6 kere oldu feedledı yasuoya baya öldüler gerıye dustuk buralarda hıc sınırlenmedım en sınırlendıgım patladıgım nokta son dakıkalarında oyunun ınhıbıtor fln hersey gıttı son 2 kule kaldı ancıentın onunde (lolde ne dıyolar bılmıyorum) adamlar kuleyı dusuruyo herkez ölü pantheon basede adamları ızlıyo gıt ultı at bıseler yap almasınlar kuleyı dıyorum yok diyo git ölürsen öl uzaklastır sunları dıyom mal mal ızlıyo adamlar 2 kuleyıde rahat rahat aldı hıc rahatsız bıle etmedı adamları uzaktan ızledı pantheon macı bıtırdıler böle gerı zekalıları lolde cekmektense rıkıyle urasırım daha ıyı yada 30 lvl bı car alıcam dıamondda en azından böle beyınsızler dıamondda olmaz

kısacası lole yenı baslayanlar 30 lvl car alın ole baslayın kanser olmayın 30 lvl yapana kadar

maçlarına baktım yenisin sanırım bu kadar kesin olma lütfen seninde alışman ve öğrenmen gerek

benımmı
  • mahallenin delileri olur ya hani bu da forumun öyle bir delisi, salıverin ne dese ne yapsa yeridir. mükemmel oynuyormuş :) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

mahallenin delileri olur ya hani bu da forumun öyle bir delisi, salıverin ne dese ne yapsa yeridir. mükemmel oynuyormuş :) .

Tamam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LaoBaLi

quote:

benımmı

evet kötüsün
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.