Şimdi Ara

LOL Yargılama Sistemi (Tribunal System) Detayları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
13.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 ün üstüne 4 daha geldi benim noluyor yahu ?
  • böyle feederlara dilan punish diyosunuz ama anlaşılan tribunala girdiğinizde çıkan ekranda noobluk ban sebebi değildir filan diyo
    küfürlere bile özürle düzeltilebilir denmiş. bence punishten çok pardon verdemk daha faydalı (her ne kadar ben de herşeye punish versem de )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkumaRaion

böyle feederlara dilan punish diyosunuz ama anlaşılan tribunala girdiğinizde çıkan ekranda noobluk ban sebebi değildir filan diyo
    küfürlere bile özürle düzeltilebilir denmiş. bence punishten çok pardon verdemk daha faydalı (her ne kadar ben de herşeye punish versem de )

Ben bol kufurlu konusup feeder olanlara vuruyorum kirbaci ama takimi sirtlayan buildi iyi olan ve buna ragmen n00b yada rakibe bol bol l2p diyenlere pardon diyorum. Keske yorum yazmada olsada ona gore ceza versek. Bazilarina pardon derken illaki aciklama yapmak gerekiyor.
  • ırkçı konuşan ve leaverlara punish.kalan davalara pardon verin.
  • baktıgım 6 dava sonuclanmıs 30 ip geldi yani dava başına 5 ip vakit kaybı değmez :)
  • Bu arada o faşist olan insan ben olabilirim hitlerle ilgili. Takımda alman olunca ve feedleyince genelde onlara nazi diyorum. Sinirlerime hakim olamıyorum. Çok ırkçı bi kişiliğim var. AFFEDİN LAE BENİ :((((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Oldfield

ırkçı konuşan ve leaverlara punish.kalan davalara pardon verin.

Emredersin reyiz de bence offensive language ya da verbal abuse da ban sebebidir.
  • Benim 3 Davayı geçti ama hala oy kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLPhoeniX

Benim 3 Davayı geçti ama hala oy kullanıyorum

Bende de aynı olay var. Neden oluyor acaba?
  • Gunluk dava sayisi 10 a yukseltildi.
  • 10 hakkın var sanırım şimdi bitti benim "You’ve reached your 24-hour limit of 10 cases" dedi.
  • Çok büyük vakit kaybı bu yargılama sistemi. Bence kimse yargılamasın. Zaten tribunalla uğraşanların sayısı azalacak yavaş yavaş. Bunu gören riot Ip ödülü arttırabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Çok büyük vakit kaybı bu yargılama sistemi. Bence kimse yargılamasın. Zaten tribunalla uğraşanların sayısı azalacak yavaş yavaş. Bunu gören riot Ip ödülü arttırabilir.

Katılıyorum, Zaman Kaybı..
  • Ben daha dün 1 günlük ban yedim. Bu sisteme giremez miyim ?

Not: Girebiliyomuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitxkrieg -- 26 Haziran 2011; 0:27:12 >
  • inanılmaz saçma bir sistem. bunun yüzünden durup dururken 1 günlük ban yedim... önüne her geleni report eden 3-4 kişilik premade bebelerle oynaya oynaya böyle oldu. bazı dingiller de her gelene punish basıyo heralde aq ben de inadına her gelene pardon veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 26 Haziran 2011; 1:44:57 >
  • Punish dersen bir daha gözden geçiriliyor. Pardon demen sadece oyundaki feederları arttırır. Küfürden filan ban varsa pardon de geç. Feederları affetme ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Punish dersen bir daha gözden geçiriliyor. Pardon demen sadece oyundaki feederları arttırır. Küfürden filan ban varsa pardon de geç. Feederları affetme ama.

1 günlük banlar gözden geçirilmiyor. feederlara çoğunlukla punish yapıyorum ama küfür eden adamlar umrumda değil, rahatsızsan ignore et, küfür eden biriyle oyun kazanmak mümkün ama feederlarla mümkün değil
  • Birde feedera küfür ediyoruz, ss demiyor diye de ediyoruz bu sefer yine biz suçluyuz.
  • Nasıl bir mantıksa adamlar rankedda bile report et banla umrumda değil,nasıl olsa 1 gün veriyorlar hep,yine 1 gün alırım diyebiliyor ve leave,soruyorum nasıl 1 gün? daha önce 4 kere 1 gün aldım diyor? bu ne kardeşim ya...Adamın kaprisi yüzünden aldığımız oyunu veriyoruz...

Merak ediyorum riotun bir kuralı birşeyi varmı ?
    1.Banda şu kadar gün..
    2.Banda şu kadar gün gibi yoksa adamın dediği gibi olaylara vs göremi banlıyorlar?
  • Thanks! You're Done for Today. You’ve reached your 24-hour limit of 15 cases. The limit is reset
    nightly at 1:00 AM PDT

For More Information, read the FAQ Page

.. yargılamam bu şekilde bitti yani o saatte ye 15 dava ya bakabiliyorsunuz. ister skip yar ister
    ,karar ver 15 davadan fazlasına bakmazsınız.

bir kere maılıme yazı geldı 5 ıp kazandınızdıye diye yani 10 tane bilsen 50 ıp azmıs ya :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.