Yüzbaşı
02 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Format sebebiyle oyunları yedeklemeyi unutup direk d dosyasına attım ve tekrar steam e yüklemeden tanıtmak istiyorum. Ama steami yüklediğimde steamapps in içinde common diye dosya oluşmuyor, kendim oluşturup atttığım takdirde ise oyunu tanımıyor ve downloading diye bir dosya açıp yüklemeye başlıyor. Nasıl yapabiliceğimi bilen biri varsa detaylı bir açıklama yaparsa sevinirim. Başta gta 5 ve birsürü oyunu baştan yüklemek benim için ölüm gibi şuan.
Yeni bir sistem topladım. 2 haftadır sıkıntısız kullanıyordum windows 8.1 ile ta ki gta 5 deyken memory_management hatası alana kadar. İlk başta ram soketi oynamıştır tam takılmamıştır filan diye düşünüp tekrar bir taktım çıkardım yaklaşık 5-6 gün tekrar hiç bir sorun almadım. Ama bugün cs den çıkarken tekrar verdi ve bilgisayarı tekrar açarken windows yükleme ekranında tekrar restart attı. Isı değerlerim gta 5 gibi bir oyunu ultrada oynarken 45-50 arası bunla alakası olucağını düşünmeyip memtestle test ettim ve hammer testinde 7 tane error verdi. Yalnız 2 ram de takılıyken test ettim ve okuduklarıma göre memtest hatasız ramleri 2 veya daha fazla ramle test edince olmayan hatalar çıkarıyor. Tek tek deneme zamanım olmadı daha yeni olduğu için hata. Şuan driverları tekrar güncelliyorum belki yazılımsal bir sorundur diye. Uyumluluk sorunu diye düşündüm ama bu sistemi kullanan bir arkadaşım daha var buna benzer hiç bir hata almadığını söylüyor. Sizce tekrarlanması halinde nasıl bir yol izlemem lazım veya şuan bir sakatlık olduğunu öğrenmemin bir yolu var mıdır ? Ekstra olarak 1 kere daha mavi ekran vermişti ama o hatanın ismini alamamıştım mavi ekran loglarına bakabildiğimiz kayıtlı bir yer var mıdır ? Teşekkürler şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Hiç bir şekilde bilgisayarda yavaşlama, takılma, donma gibi sorunlar olmuyor. Bir anda gidiyor. Ayrıca gta 5 oynarken sık bir şekilde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bazen bu hatayı verdikten sonra mavi ekran veriyordu.
Edit2: Bu olaylardan sonra msi gaming app i açınca this platform does not support this application diyor ama daha önceden gayet de açılıyordu. Ayrıca bazı programlar hiç açılmıyor ama genel olarak bir sıkıntı yok gibi. Tuhaf anlam veremedim ne oluyor.

Sistem özelliklerini açtığımda işlemci ve ram i görmüyor.

Sistemim
corsair ddr3 cl9 1600mhz 8x2 ram
msi gtx 980 ekran kartı
msi gaming z97 gaming 7 anakart
i5 4690k işlemci
7 senelik yoldaşımla ayrılıp, bir canavar yapmak istiyorum kendime. Tavsiyelerle yorumlarla bir sistem oluşturdum kendime 2 gün sonrada alacağım hayırlısıyla ama ondan önce tekrar biraz tavsiye almak istedim.

Buna ekstra corsair graphite serisi mtower 650w ve hydro serisi h80 sıvı soğutma düşünüyorum yaklaşık 5.200 gibi bir fiyat çıkıyor(dolar). Düşünceleriniz, sistem +/- lerini ve yeni tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
+45 grift yapmak için 1 crusader 1 wd lazım. Oyun içi GranVardoc#2959
Çok kararsız kaldığımdan herkese soruyorum burayada konuyu açıyım dedim. Öneriler ve tavsiyeler doğrultusunda 1 amd 1 intel sistem çıktı ortaya. Sizce hangisini almalıyım veya nasıl değiştirip daha güzel hale getiririm ?

Ben günde 7-8 saat e yakın lol oynayan biriyim, kulaklık mouse ve mouse padimi tamamladım fakat klavyede kararsız kaldım. Logitech g710 düşünüyorum ama daha iyisi veya kullanmış birinin önerisini almak istiyorum.
Oyun esnasında elektrik gitti 2 dakika içinde geldi ama launcherı açtığım zaman patch atmaya başladı. Oyuna giremiyorum. Dünde internet yüzünden 2 tane leave im vardı çok sakat bir iş oldu şimdi. Gerekli resimleri aldım ama ban yeme ihtimalim var mıdır 2 günde 3 leave attım(istemeyerek).
Geceleri oluyor görüyorum, que bozulup duruyor. Aynı oyuna düşmeye veya karşıya düşmeye çalışıyorlar herifler. Karşıya düşünce satıyorlar aynı oyuna gelince tabiri caizse "köpek" gibi oynuyorlar . Emeğinle oyun kazanmayıp bir yerlere geliyorsan zaten oraya ait değilsindir ama gelde bunu anlat. Bende buna ağlıyor a dostlar.
Bugün elo boostlamak için oturdum bilgisayar başına ve gerçekten daha önce olmayan birşeyi başardım galiba 1 günde yaklaşık 150 elo kastım. Ne oynadın ne yaptın dersen her lanede oynadım supp dışında. 1450 ye çıktım tekrar. Trolleyebilirsiniz paylaşmak istedim lolking den bakabilirsiniz
Char 79 level %90 80 den nt yapa yapa düştü kasılması kolay. Ayrıca yardımcı olabilirim clan bulma konusundaki, çok eski bir karakterdir ve priest açığı olan bir sürü clan var rahat clan bulunabilir.

İtemler;
+7 Krowaz set
+7 Gab Blessing
+7 Lobo hammer
+1 Dual legi
İron neck
Glass belt
Old dual ss
+7 ss

Herkesin olduğu gibi bankada ıvır zıvırlar 3 gb eder etmez. Fiyat tekliflerini PM den bekliyorum, aklımda tam bir fiyat yok açıkçası. Şimdiden teşekkürler.

Ankaradan yüz yüze satış olabilir, diğer türlü banka hesabıma veya PTT ye para yatırıldıktan sonra charın tüm bilgilerini verebilirim. Oyunda ilgim yok artık güvensizlik konusunda ısrar etmem, zaten chara yaklaşık 1 yıldır girmiyorum.

FİYAT 350 TL DİR.
Hakkında
Forum İmzası:
Bilkent University
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 700
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 20.956 (Bu ay: 263)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.