Şimdi Ara

LOL Yargılama Sistemi (Tribunal System) Detayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
13.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle affetmeye çalışıyorum ama öyle adamlar var ki hiç bir şekilde iyi düşünemiyorum o derece vahim durum.
  • Leave / AFK dan dolayı report edilmis ise cogunluk tarafından acımıyorum direk punish

İlk defa Pardonlık vaka geldi bugun ilk kez dedim Adam sürekli noob stfu fln demis klasik seyler
  • bende genelde punish diyorumda bu cezalandırma bizim bi isimize yarıomu ?
  • Ben aksam 10 gibi falan yapmıstım gece 2 gibi acılmıştı.
  • bi tek ben yapamadım sanırsam bi turlu I agree seceneyini bulamadım siteye dediyin baglantıdan gırdım id ve sifreyide yazdım alta get started var ona da tıkladım ama olmuyo bıturlu lv 30 hıc ban yemedım

edit:sorun firefox dan kaynaklanıyormus sorun duzelti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkangel92 -- 21 Mayıs 2011; 13:32:57 >
  • quote:

sisteme Giriş
    Öncelikle "level 30, ve daha önce banlanmamış olan" bir üyeliğe sahip olmamız gerekiyor. Eğer böyle bir üyeliğimiz varsa, siiteye "http://eu.leagueoflegends.com/tribunal" adresinden bağlanıyoruz ve ID / PW'mizi yazarak giriyoruz.
    Kurallara "I agree" diyerek ilerliyoruz.

burada bi yanlıslık var ben daha önce en az 10 kere banlandım 3 gunden 1 haftaya kadar gidiyor sure
    neyse tribunal la girdim ve punishledim bence bu o anda banlı olanlar yargılayamıyor olabilir
  • Bu sonuçlar ne zaman belli olur? 0/55 yapan arkadaştan banko ban bekliyorum.

Haha şansa bak bunu yazdıktan sonra 0/28/0 yapan bir malphite geldi. Kaç IP verirler acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 21 Mayıs 2011; 12:46:12 >
  • Hahaha özellikle chatte bakıyorum. Reportluycan seni diyince ok,thx,np gibi şeyleri yazanları direk punishliyorum..
  • Arkadaşlar 2 skip 1 punish yaptım ama hakkım doldu
    skipte dolmuyor demişsiniz ama artık davada göremiyorum neden böyle oldu ?
  • skipdede hak gidio bide bisi sorucam biz bu pusnish i o maça göremi veriyoruz yoksa adamın dier maçlarınada bakmalımıyız?
  • tepede game 1 yazıyor oraya tıklayınca kaç tane oyunda report edildiyse gözüküyor mesela 6. oyun için farklı bi sebepten raporlanmış falan
  • US de bu sistem yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

US de bu sistem yokmu?

Var.
  • Bu sistem süper oldu ya,rahatlayacak oyun inşAllah artık...
  • Şansıma 1 adam çıktı. 0-0-0 hiç oynamamış. 6 kişi report etmiş. Punish'e bastım. Ip'mi bekliyorum.

Edit: Şimdi de 0-9-0 yapmış Malphite geldi. 8 Kişi report etmiş. Bundan da Ip bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 22 Mayıs 2011; 10:23:17 >
  • 0 0 0 ı görünce rankedda gragasla takıma sinirlenip bütün oyun farmladığım maç geldi aklıma. O kadar farmlamıştımki adamlar itemları görünce surrender çekmişlerdi. Bana en son Nicholai den daha iyi söven bi adam geldi. Gözlerime inanamadım. 10 oyunda da offensive language diye şikayet etmişler. Punish diyemedim. Ben böyle insanlarla oynamayı seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok---
    0 0 0 ı görünce rankedda gragasla takıma sinirlenip bütün oyun farmladığım maç geldi aklıma. O kadar farmlamıştımki adamlar itemları görünce surrender çekmişlerdi. Bana en son Nicholai den daha iyi söven bi adam geldi. Gözlerime inanamadım. 10 oyunda da offensive language diye şikayet etmişler. Punish diyemedim. Ben böyle insanlarla oynamayı seviyorum.

Küfür yemeyi seviyon mu la,deli misn olm :D
  • Punish diyorum tekrar aynı adam geliyor. Bir düzenlenmesi lazım.

Ayrıca davaların sonucunu nasıl anlıyoruz? IP'ye bakıp gelip gelmediğini mi anlayacağız
  • Şimdiye kadar ip gelen oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.