Şimdi Ara

LoL'de Atatürk'e hakaret ve Cimer şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu aşağıda ekran görüntüsü de paylaşıyorum. "YuVaCıKs" nickli şeref yoksunu tüm oyun boyunca daha şampiyon seçim ekranında kimse bir şey dememişken direkt olarak Atatürk'e ağır küfürler etmiştir. Bu şahsı Cimer'e ve Cimer aracılığıyla BTK'ya şikayet ettim. 5816 Nolu Kanun kapsamında işlem yaparlarmı bilmiyorum fakat bu karaktersiz şahsı tanıyın...

LoL'de Atatürk'e hakaret ve Cimer şikayeti

• Kendini banlattırmaya çalışanarı bu denli ciddiye almasak artık.
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    Kendini banlattırmanın binbir türlü yolu var ama değil mi? @Cruella
  • puLAs P kullanıcısına yanıt
    Senin anlattıklarından yola çıkarak bu varasyıma vardım.
    Bu varsayımdan yola çıkarak, cimer'e başvurmanın zerre mantığı yok.

Eğer senin düşüncen; adamın banlanmak için değil de, atatürk'e küfretmek için yaptığını düşünüyorsan, başvur gitsin o zaman.

Öteki türü akıl kârı değil çünkü.
    Şahsi düşüncem, atatürk'den ziyade, adama kinlendiğin için yapıyorsun gibime geldi.
    Bu düşünceyi de; sadece cimer'e başvurmak yerine konu olarak açman, ve "bu şahsı tanıyın" sözleriye ekran görüntüsünü koymandan edindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 5 Mart 2019; 3:32:29 >
  • tamam
  • Yalnız ssde atatürke hakaret etmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RT3 ye hakaret etse bir ihtimal ama atatürke ettiler diye bir şey yapmazlar
  • 2-3 yıl önce facebook yorumunda isim vererek Atatürk'e hakaret eden birini şikayet etmiştim suç unsuru bulunmamaktadır diye geri mail gelmişti. Bu adam direkt Atatürk bile yazmadığı için bir şey olmaz boşuna uğraşma. Böyle insanları blokla geç büyük ihtimalle kendi de Atatürk'ten nefret eden biri değil zaten seni sinirlendirmek için yapıyor. İnsan oyun için atasına söver mi diyeceksin ama küçük çocuklar bunu düşünemeyebiliyor.
  • Sadece banlatabilirsin. Cimerden birşey çıkmaz.

• Bu nasıl bir oyun olmuş seviyesiz insanlar yüzünden

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    Eskiden de öyleşmiş sen ne diyosun.
  • Peygambere Allaha ve Kuranı Kerim e küfür eden bile var.O kadar rapor atmamıza rağmen bir türlü bildirim gelmedi.Yani anlayacagınız küfür eden kişiler daha oyundan banlanmıyor cimer falandan korkcaklarını sanmıyorum ki cimer de geri dönüş sağlamayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiraZero -- 10 Mart 2019; 13:13:58 >
  • LSCARL kullanıcısına yanıt
    2015 in basindsn beridir lol oynarim en pislik ortamlardan birisi ataturke allaha kitaba peygambere daha nice seylere sovmekten geri durmuyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsan hiç de adama kinlenmedim. Başta seçme ekranında küfür edince. İstersen çık şimdiden diye uyardım lakin küfür ile cevap aldım. Sonra ya neyse boşver diye siz gibi düşündüm ama tüm oyun boyunca küfürleri bırakmadı. Ben de peki madem diyip ff verip şikayet edeceğimi bildirdim o kadar. Ekran görüntüsünde diğer ettiği ağır küfürleri koyamadığım için en hafif olanı var.

Cimer'e yazdım. BTK'ya bildirdim. Sonuç beklemedeyim, bakalım ne çıkacak?
  • Şu oyunu bulanda suç.
  • Cidden puLAs imzan gerçekten doğru her gün yeni bir sorun.
  • Hocam sonuç geldiği zaman buraya da yazabilir misiniz? Daha önce oyundan tanıştığım birisi Allah, Peygamber ve Atatürk'e aynı maçta küfürler yağdıran birisini bimer'e şikayet etmiş ve hiçbir şey çıkmamış. Bundan da çıkacağını düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.