Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
11
Favori
228.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Arkadaşlar letgo dan aldığım usb alıcısız f710 un alıcısını ücretsiz olarak logitech ten isteyebilmek için destek talebi açtım ve olumlu sonuçlandı aynen buraya aktarıyorum cevabı .

" Wireless Gamepad F710 ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu belirttiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Umarım sorununuz bir an önce çözüme kavuşur. Öncelikle talebinizle ilgili oluşan gecikme için özür dileriz. Yoğun e-mail ve aramalar nedeni ile standart yanıt süremiz içerisinde size geri dönüş yapamamaktayız. Ücretsiz olarak ilgili ürünün yedek parçası stoklarımızda bulunması durumunda sizlere gönderebileceğimizi bilginize sunarız. İsteğinizin değerlendirilmesi için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Tüm bilgiler sağlandığında isteğinizi değerlendirebileceğiz.
    Ürün bilgileri: -
    Ürün PID numarası:
    Sevkiyat bilgileri: -
    Adı: -
    Soyadı: -
    Şirket (varsa): -
    Adres: -
    Posta kodu: -
    İl/İlçe: -
    Ülke: -
    Telefon Numarası (ülke kodu dahil):
    Teslimatı mesai saatleri sırasında gerçekleştiriyoruz. (Hafta içi 9:00-17:00 saatleri arasında). Teşekkür ederiz. İleride kullanmak için sorunla ilgili referans numaranız: 06256837. Bu numara, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda irtibat geçmişini hızlı bir şekilde bulmamızı sağlayacaktır. Eğer bir yanıt vermezseniz destek talebiniz kapanacak ve sistemde “çözüldü” olarak görünecektir. Geri bildirim için size bir anket gönderilecektir. "

Bu formdaki bazı yerleri yaptım ama sevkiyat bilgileri yerine ne yazmak gerekiyor ?

Bende bugun halletim ayni sekil urun geldiginde yazarmisin kac gunde geliyor inanmasi zor ama almanca ingilizce ve turkce yazmistim hepsinede cok guzel cevap verdiler agzim acik kaldi

Ürün çarşamba günü elime ulaştı kargo ile . 3 günmüş herhalde geliş süresi.

saol hocam benimki 2 gunde geldi hollandadan gondermisler helal olsun dedim cok super bir sistemleri var urunlerde sorun var ama genede urunlerinin arkasindallar

• Bu kolla rocket league oynayan var mı sorunum var da
  • Arkadaşlar ps3'de R2 ve L2 tuşları analog mu çalışıyor? Yani araba yatışında kademeli olarak gaz verebiliyor musunuz bu joystikle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar analog kolları koruyacak slikon koruyucu tavsiye edermisiniz? Soyulmalar başladı

• spazmol S kullanıcısına yanıt
    Oynuyorum sorunsuz bir şekilde.
  • Kaç gündür sorunsuz bir şekilde oynuyordum, bugün durduk yere çalışmaz oldu. Ortadaki mode ışığı 6 kere yanıp sönüyor, tüm tepki bu. Sürücü güncelleme falan yaptım ama tık yok. Piller yeni.
    Ne güzel oynuyordum yav.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Hocam alıcı sıkıntısı olabilir. Farklı usb portlarını deneyin. Kolu resetlemenin bir yolu vardı netten bulup deneyin. En son bağlantı uygulaması vardı, onunla bağlanmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Hocam alıcı sıkıntısı olabilir. Farklı usb portlarını deneyin. Kolu resetlemenin bir yolu vardı netten bulup deneyin. En son bağlantı uygulaması vardı, onunla bağlanmayı deneyin.
    Hepsini denedim hocam. Galiba alıcı bozuldu, kol pert mi diyoruz?
    Hocam logitech avrupadan isteyin, bazen garantisi var ya da yok demeden gönderiyorlar. Gerçi son dönemde ulaşmanın baya bir zor olduğunu söylüyorlardı. Siz yine bir şansınızı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Hocam logitech avrupadan isteyin, bazen garantisi var ya da yok demeden gönderiyorlar. Gerçi son dönemde ulaşmanın baya bir zor olduğunu söylüyorlardı. Siz yine bir şansınızı deneyin.
    Hocam cihaz zaten 6-7 yıllık, hani 50-100 bakmayıp yenisini de alırım da, bunun iş görmeyeceğinden emin olayım yeter. Kaç yıldır yatıyordu geçen evde bulunca aldım taktım bayağı 1 hafta falan sorunsuz oynadım. Birden bire bozuldu.
    Aygıt Yöneticisi kısmında cihazınız düzgün yüklenmiş olarak görünüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesso

Aygıt Yöneticisi kısmında cihazınız düzgün yüklenmiş olarak görünüyor mu?
    Düzgün çalışan cihaz çalışmaz oldu. Yenisini almıştım ama şu kablosuz adaptörü isteme işi olursa da 2 joystick olur elimde.
  • Bu konu dikkatimden kaçtığı için ayrı bir başlık açmıştım. Benim F710'da sürücü sorunu (link) var. Bu sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi?
  • yureklibatur kullanıcısına yanıt
    Bağlantıda ki iki dosyayı deneyebilirsin. Ben de Xbox 360 olarak tanıyorum düzgün çalışıyor. F710'un X modunda olduğundan emin ol.

Kablosuz Gamepad F710 Connect Utility ve Logitech Gaming Software
    http://support.logitech.com/en_us/product/wireless-gamepad-f710/downloads
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu iki uygulamayı daha önce denedim. Yararı olmadı.Uygulamalardan ilki D-input modunda butonları özelleştirmeye yarıyor.

Teşekkür ederim.
  • Merhaba bu cihazı almak istiyorum çok çabuk pil tüketiyor mu? Yoksa kablolu modellere bakacağım.
  • AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    F710 alıcısı uzatma kablosu ile cihazı görebileceği bir konumda ve araya bir şey girmeyecek şekilde konumlandırılırsa, titreşim kapalı olursa, kaliteli marka pilleri tercih edersen pil sorun olmayacaktır. Aylarca pil değişmeden kullanırsın.
  • Arkadaşlar bugün f710 aldım. Mod tuşu ne işe yarıyor anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 17 Haziran 2018; 22:38:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Arkadaşlar bugün f710 aldım. Mod tuşu ne işe yarıyor anlayamadım
    Yanlış bilmiyorsam sol analog ile soldaki yuvarlak tuş takımının görevlerini değiştiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

Merhaba bu cihazı almak istiyorum çok çabuk pil tüketiyor mu? Yoksa kablolu modellere bakacağım.
    Ben pilden yana pek sıkıntı yaşamadım. Alıcıyı bilgisayara taktım ve gerisini unuttum. Tabi bende alıcı ile kol birbirine yakın ama kablonun olmaması müthiş rahatlık.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.