Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goodorevil

Altta ürünü manuel bulabilirsiniz, işte oyun kolları vb. Sekmelerinden. Ben de öyle buldum sonra ekledim PID numarasını.
    Edit: Başka oyunlarda sıkıntı oluyor mu?
    Kaydedebildim sonunda. Gönderdim destek talebini.

MK11'den başka oyun oynamadığım için denemedim. Ama receiverı her iki kolla da denedim. Input lag meydana geliyor rastgele ve çok can sıkıcı. Driverları kontrol ettim. Doğru bir şekilde yüklü. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardRose

Kaydedebildim sonunda. Gönderdim destek talebini.

MK11'den başka oyun oynamadığım için denemedim. Ama receiverı her iki kolla da denedim. Input lag meydana geliyor rastgele ve çok can sıkıcı. Driverları kontrol ettim. Doğru bir şekilde yüklü. :(

Alıntıları Göster
    Bende bir iki kere ETS2 oynarken oldu ama bilgisayarın aşırı ısınmasına bağladım. Bir daha da olmadı. Bakalım bir kaç güne cevap gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar benim bilgisayarımda yaşadığım sorun devam ediyor. Kol ara sıra, 1 saniyeliğine algılamıyor. Abimin bilgisayarında denedim hiç bir sorun çıkmadı. Kol istediğim gibi çalışıyor. Bilgisayarlarımız hemen hemen aynı özellikte hatta benim grafik kartı bi üst modeli (r9 390).

Bilgisayarım neden böyle bir sorun yapıyor olabilir? Şu anda aktif edilmemiş windows kullanıyorum. Bu olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardRose -- 24 Mayıs 2019; 21:54:19 >
  • Benim gamepad'in analog kollarının üstündeki kauçuklar dökülmeye başladı. İnternet üzerinden sipariş verebileceğim bir yer var mı?

• bununla pc den pubg oynayablen var mı ?
  • Arkadaşlar bende bu gamepad var Fifa oynarken (başka oyunlarda sorun yok) kolu iki tane görüyor ve her şeye iki kere basıyor bazende aşğı takılı gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19ademljajic03

Arkadaşlar bende bu gamepad var Fifa oynarken (başka oyunlarda sorun yok) kolu iki tane görüyor ve her şeye iki kere basıyor bazende aşğı takılı gibi oluyor
    Merhaba bende de aynı sorun var, ben peste yaşıyorum bu sorunu. Son windows update güncellemesini yaptıktan sonra oldu. Tüm tuşlar değilde r1 yani hızlı koşma tuşu sürekli olmasada 2 kere basmakta. Bi tuhaflık anormallik var oyunu oynayamıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 22 Eylül 2019; 19:10:59 >
  • 10 sene önce ilk çıktığı zamanlarda hem bu f710 hemde f510 vardı. O zaman 90 liraya alınıyordu f310 40-50 lira civarı idi sıfırı. Şimdi 300 liraya satanlar gördüm, ayıp yahu. Daha sonra f510 kaldırdılar f310 ile f710 kaldı. O zamanlarda da input lag sorunu vardı hala var. Logitech markasını çok severim ama bu kol tam kanser. Uzak durun. 300 liraya Xbox One S kolu aldım canavar. Önceki kolumda Xbox 360 wirless koldu 2. kol olarak aldım yenisini. Xbox'tan şaşmam sizde şaşmayın.
  • bu cihazı android tv box'da oyun oynamak için aldım ama cihaz gamepadı görmüyor,gamepadi laptopa taktım sorun çıkmadı,yani alıcısında sorun yok,tv box'da desteklemiyor mu?

• Satıyorum dostlar:https://forum.donanimhaber.com/logitech-f710-kablosuz-gamepad-kargo-dahil-200-tl--141306479#141306479
    Almak isteyeni geri çevirmem indirimi de yaparız icabında
  • bu ürünü tv box da sorunsuz kullandım.5 metre den bağlantı sağladım.
    ama pc ye gelince 1,5 metreden bağlantı yapamıyorum. 1,2 metreden ancak bağlanıyor.
    neden acaba? çözümü var mı? farklı usb denedim yine aynı.
  • Benim gamepad'in analog kollarının üstündeki silikonlar dökülmeye başladı. İnternet üzerinden sipariş verebileceğim bir yer var mı?

• Bu kolun RB tuşunda bir temsssızlık var. Nasıl çözebilirim bu problemi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, F710'u ps3'te oynayan var mı ?
    Kolda ps3 menüsü olmadığından her defasında makinayı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Diğer tuşlarda hiç bir sorun yok. Bilen yardımcı olursa sevinirim.
  • F310 ile arasındaki tek fark kablosuz olması mı yoksa donanım ve his anlamında fark var mı?
  • Muhakkik kullanıcısına yanıt
    Kolu söküp motor yağı ile temizleyin. Benim kolda RT tuşu sıkıntılıydı. Kendiliğinden basıyordu. İçini açtım temizledim yağladım, tekrar etmedi bu sorun bir daha.
    Daha önce kolu açmadıysanız internette videoları var. Zaten kolu açıp kapatmak çok kolay. Bir sıkıntı olursa yazarsınız yardımcı olmaya çalışırım

• Kullandıkça kolun analoğunda sürtünmeye bağlı yıpranmalar oldu. Önce analogların yerini değiştirdim. Oda yıprranmaya başlayınca Sonra bu linktekini aldım.
    Bende iki kol vardı. Ondan 4li tercihim oldu.
    https://m.n11.com/ps4-analog-koruyucu-lastik-kontorland-4-lu-set-P107903513

• AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Kullandıkça kolun analoğunda sürtünmeye bağlı yıpranmalar oldu. Önce analogların yerini değiştirdim. Oda yıprranmaya başlayınca Sonra bu linktekini aldım.
    Bende iki kol vardı. Ondan 4li tercihim oldu.
    https://m.n11.com/ps4-analog-koruyucu-lastik-kontorland-4-lu-set-P107903513
    Teşekkür ederim hocam. Tam uyumlu mu f710 ile?

• Tam uyuyor. Üstüne cuk diye oturuyor. Ben oynarken hiç çıkmadı analogdan. Alalı 1 yıl oldu neredeyse. Sürtünmeye bağlı yıpranmalar bununda da oluyor, yırtılma olmadı daha. Ortadan 2ye yarılana kadar kullanırım heralde.
    Takarken ters çevirip takmak lazım yoksa girmiyor.
    İnternette captan americalı spidermanlı falan var. Ben aldığım da onlar yoktu. Onları da deneyebilirsiniz.
    Negatif olarak çok terleyince parmaklar bir silmek gerekiyor.
    Benim f710 analogları tamamen dümdüz olmuştu. Aldıktan sonra pişman olmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 16 Nisan 2020; 11:8:18 >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.