Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok uzun süredir gamepad'i kullanmıyordum şimdi bir açıp bakayım dedim de bu vibrasyon tuşu hiç tepki vermiyor, Windows 10 kullanıyorum, driver'ı falan kurdum titreşim ayarını yaptım hiç titreşim yok. Bu denetim masasındaki titreşim testini de bulamadım bulsam onu da deneyecektim. Ne yapabilirim acaba, diğer bütün tuşları tek tek 2 saat test ettim çalışıyor alette sorun yok gibi bir tek sıfır titreşim var. Titreşim açma/kapama tuşuna basınca da tepkime vermiyor. Acaba pille ilgili mi anlamadım Duracell pil var aleti zaten çok çok az kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 8 Temmuz 2017; 23:42:13 >
  • uzun zamandır bu alete sahibim, geçen origin access aldım fifa 17 oynarken kol çalışmamaya başlıyor ara sıra çalışıyor sadece. fifa 17 nin korsanını oynarken böyle borun yaşamamıştım. kol nfs oynarken de sıkıntı çıkarmıyor yalnızca fifa 17 de sıkıntı çıkarıyor. oyuından çıktıktan sonra da sıkıntı devam ediyor bilgisayarı resetleyince düzeliyor. önerisisi olan var mı?
  • PS4 alacağımdan evdeki 2 adet F710 boşa çıkıyor. Dileyene ikisini 150 liradan verebilirim.
  • Beyler bende 2.el almayı düşünüyyorum hatta biriyle anlaştık gibi bu haftasonu gidip deniycem ama forumda çok sorun yaşayan var ne yapmamı önerirsiniz kafam karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDogus kullanıcısına yanıt
    Hocam imkanınız varsa xbox 360 kolu alın. Yok illa bunu almak istiyorsanız size tavsiyem her oyuna girmeden önce gamepadin tuşlarına basarak önce kendine gelmesini sağlayın, oyunu sonra açın. Ben böyle yapınca sorun yaşamıyorum. Ama daha önce yani uyandırma işini yapmadan önce oyunlarda kopma ya da tuşu algılamama sorunu yaşıyordum. Birde uzatma kablosu ile alıcısını olabildiğince gamepade yaklaştırın.
  • Aynen hocam vatandan ödüycem 99tl yi xbox 360 kolu getirtecem kablolu yoksa bu kol beni kanser edecek gibi duruyor sağolun cevabınız için hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 19 Aralık 2017; 21:44:28 >
  • maç içinde 3-4 sn lik kopma sorunu yaşıyorum dostlar. win 10 64 bit işletim sistemi var. piller yeni. sorun nedendir
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    Hocam gamepadin alıcıyı direk görmesi gerek, eğer sağa veya sola doğruysa sıkıntı çıkıyor.

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Kasanın önüne takıyorum alıcıyı. Ama kasa yanda ondan da mğ sorun oluyo ne lanet alet ya bu

• quote:

Orijinalden alıntı: nedved55

Kasanın önüne takıyorum alıcıyı. Ama kasa yanda ondan da mğ sorun oluyo ne lanet alet ya bu

Büyük ihtimal bu yüzdendir hocam. Bu uzatma kablosuyla aliciyi yukari doğru getirin oyle deneyin bi. Malesef böyle gıcık bir yönü var bu aletin. Yani maus alicisi arkada olsa bile her yerden maus calisiyor ama bu gamepad çalışmıyor

Uzatma kablosuni nerden bulabilirim. Tknosadan aldım öyle bi kablo vermediler bana

• quote:

Orijinalden alıntı: nedved55

Uzatma kablosuni nerden bulabilirim. Tknosadan aldım öyle bi kablo vermediler bana

Hocam kutudan çıkmış mıydı hatırlamıyorum öyle bir şey ben kullanmadığım için hiç dikkat etmedim alalı da baya oldu benim yani hatırlamıyorum. Kendiniz ayrı olarak alabilirsiniz bir tarafı usbye giriyor diğer tarafına da usb takılabilen kablolar var o şekilde çözüm olabilir ama öncelikle bakın bakalım bir gamepad alıcıyı tam görürken kopma vs. olacak mı, olmuyorsa alın o kablodan
    dediğiniz gibi yaptım oldu. şu an kopma yok teşekkürler
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam bir daha sorun çıkmaz umarim :)

• Arkadaşlar merhaba, 2 adet F710 'u tek alıcı ile bağladık FİFA 18' de ikiside çalışıyor ama 2 adet görünmesi gerekirken tek gamepad olarak görünüyor, bu oyundan dolayımı böyle yoksa 2. gamepadi eşlerken bşr hatamı yaptık?

• Arkadaşlar letgo dan aldığım usb alıcısız f710 un alıcısını ücretsiz olarak logitech ten isteyebilmek için destek talebi açtım ve olumlu sonuçlandı aynen buraya aktarıyorum cevabı .

" Wireless Gamepad F710 ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu belirttiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Umarım sorununuz bir an önce çözüme kavuşur. Öncelikle talebinizle ilgili oluşan gecikme için özür dileriz. Yoğun e-mail ve aramalar nedeni ile standart yanıt süremiz içerisinde size geri dönüş yapamamaktayız. Ücretsiz olarak ilgili ürünün yedek parçası stoklarımızda bulunması durumunda sizlere gönderebileceğimizi bilginize sunarız. İsteğinizin değerlendirilmesi için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Tüm bilgiler sağlandığında isteğinizi değerlendirebileceğiz.
    Ürün bilgileri: -
    Ürün PID numarası:
    Sevkiyat bilgileri: -
    Adı: -
    Soyadı: -
    Şirket (varsa): -
    Adres: -
    Posta kodu: -
    İl/İlçe: -
    Ülke: -
    Telefon Numarası (ülke kodu dahil):
    Teslimatı mesai saatleri sırasında gerçekleştiriyoruz. (Hafta içi 9:00-17:00 saatleri arasında). Teşekkür ederiz. İleride kullanmak için sorunla ilgili referans numaranız: 06256837. Bu numara, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda irtibat geçmişini hızlı bir şekilde bulmamızı sağlayacaktır. Eğer bir yanıt vermezseniz destek talebiniz kapanacak ve sistemde “çözüldü” olarak görünecektir. Geri bildirim için size bir anket gönderilecektir. "

Bu formdaki bazı yerleri yaptım ama sevkiyat bilgileri yerine ne yazmak gerekiyor ?

• Sevkiyat bilgileri dediği başlık dostum. Onun altındakileri dolduracaksın. Bende nano alıcı için istek yapmıştım bugun kargolamışlar hollanda dan. P.tesi günü tahmini teslim.
  • KashmiriaN kullanıcısına yanıt
    Peki hocam , öyle yapayım o zaman .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Arkadaşlar letgo dan aldığım usb alıcısız f710 un alıcısını ücretsiz olarak logitech ten isteyebilmek için destek talebi açtım ve olumlu sonuçlandı aynen buraya aktarıyorum cevabı .

" Wireless Gamepad F710 ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu belirttiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Umarım sorununuz bir an önce çözüme kavuşur. Öncelikle talebinizle ilgili oluşan gecikme için özür dileriz. Yoğun e-mail ve aramalar nedeni ile standart yanıt süremiz içerisinde size geri dönüş yapamamaktayız. Ücretsiz olarak ilgili ürünün yedek parçası stoklarımızda bulunması durumunda sizlere gönderebileceğimizi bilginize sunarız. İsteğinizin değerlendirilmesi için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Tüm bilgiler sağlandığında isteğinizi değerlendirebileceğiz.
    Ürün PID numarası:
    Teslimatı mesai saatleri sırasında gerçekleştiriyoruz. (Hafta içi 9:00-17:00 saatleri arasında). Teşekkür ederiz. İleride kullanmak için sorunla ilgili referans numaranız: 06256837. Bu numara, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda irtibat geçmişini hızlı bir şekilde bulmamızı sağlayacaktır. Eğer bir yanıt vermezseniz destek talebiniz kapanacak ve sistemde “çözüldü” olarak görünecektir. Geri bildirim için size bir anket gönderilecektir. "

Bu formdaki bazı yerleri yaptım ama sevkiyat bilgileri yerine ne yazmak gerekiyor ?

Bende bugun halletim ayni sekil urun geldiginde yazarmisin kac gunde geliyor inanmasi zor ama almanca ingilizce ve turkce yazmistim hepsinede cok guzel cevap verdiler agzim acik kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Arkadaşlar letgo dan aldığım usb alıcısız f710 un alıcısını ücretsiz olarak logitech ten isteyebilmek için destek talebi açtım ve olumlu sonuçlandı aynen buraya aktarıyorum cevabı .

Ürün PID numarası:

Bende bugun halletim ayni sekil urun geldiginde yazarmisin kac gunde geliyor inanmasi zor ama almanca ingilizce ve turkce yazmistim hepsinede cok guzel cevap verdiler agzim acik kaldi

Ürün çarşamba günü elime ulaştı kargo ile . 3 günmüş herhalde geliş süresi.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.