Şimdi Ara

Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse 50.13 lira (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
20.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mouse güzel ama 3 kere değişimden sonra 4.mouse da arızalandı. Çalışıyor ama ben bir kere tıklamama rağmen iki defa tıklama algılıyor. Şimdi dizüstü ile evdeki htpc'nin v550 nano alıcılı mouse'unu kullanıyorum, Vx Nano'yu eve bıraktım. Garantisi bittiği için tekrar değişim de yaptıramam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

Bu mouse güzel ama 3 kere değişimden sonra 4.mouse da arızalandı. Çalışıyor ama ben bir kere tıklamama rağmen iki defa tıklama algılıyor. Şimdi dizüstü ile evdeki htpc'nin v550 nano alıcılı mouse'unu kullanıyorum, Vx Nano'yu eve bıraktım. Garantisi bittiği için tekrar değişim de yaptıramam.

Hocam bende MX1100 var. Altı ay içinde ikincisi bozuldu güzel ürünler yapsalar da arıza oranı yüksek sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 26 Şubat 2011; 20:38:02 >
  • bende aldım bi tane vx nano.

Buaradaki değişim yazılarını okusaydım kutusunu atmazdım.
  • 1 yıl olmustur v550 kullandım şimdi onu baskasına verip vx nano alacakken anywhere mx aldım, aslında cam yüzey ve 6 cihaz eklenebilen alıcı dısnda diğerinden bi farkı yok bununda . şimdiye kadar aldıgım logitech ürünlerinde en ufak arıza cıkmadı bundan sonrada logitechten baska bişey kullanmam ( özellikle microsoft tenekesini ) :) . logitech le diğer cihazları karşılaştırınca ( eğer logitech yeni çıkartmadıysa ve fırsatçılar iş başında değilse.. ) logitech in fiyatları çok makul seviyede
    içinden cd felan çıkmış çıkmamış önemli değil zaten , internet baglantınız varsa web adresinden indireceginiz klavye farelere kullandıgınız porgram tüm ürünlerde aynı olacak, ara sıra güncelleme yapıyor okadar.
  • Dün Bursa Carrefour alışveriş merkezi teknosadan 49,90 a aldık vx nano yu. oem kutudaydı.

ilgilenenlere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

OEM olarak satılanlar ise normal ve mouse'dan az daha büyük beyaz bir kutu içinde geliyor, çanta yok, hatırladığım kadarıyla uzatma kablosu da yok. Fakat mouse'un kullanımı ile ilgili bir eksik yok.

VX nano Normalde o beyaz kutu içinden de çanta ve uzatma kablosu cıkıyor
    2010 SON ceyreğinde , Benim aldıklarımda hep çıktı
    biri ev biri iş yeri 2 tane aldım farklı zamanlarda
    Bir tane de arkadaş aldı onda da çıktı aksesuarlar
    Yani olmayanların kesin alengir vardır
  • ürünü almayı düşnüyorum ancak konu içindede tam olarak bir cevap göremedim. bu mouse acaba PC - MASAÜSTÜ için de uygunmudur? sorun çıkarmadan çalışırımı?
  • EVET HER PC de SORUNSUZ CALIŞIR
  • Bu sol tuş problemi çok kullanılan mouselerin hepsinde var zannediyorum. Yaklaşık 12 senedir aktif bilgisayar kuulanıcısıyım hatta mesleğim bu. En son evde kullandığım Trust MI-4950R modelini 3 küsür senedir kullanıyorum. Sanırım artık üretilmiyor. Tek problemi alıcısının nano olamaması; biraz büyük olmasıydı.

Farenin küçük olmasından hoşlanmıyorum. Bu bağlamda ağır, sağlam ve ele iyi oturan bir yapısı var. Kaç kez düşmesine rağmen banamasın demedi. Diğer farelere göre taş gibi diyebilirim.
    Pili uzun gidiyor, yanlarında kaymayı önleyecek kağuçuğumsu yapı var. Her yüzeyde iyi çalışıyor Vx e göre 2 tuş fazlası var.

Fakat daha önceki farelerde karşılaştığım sorunla bunda da er geç karşılaştım. Sol tuş tıklaması zayıfladı ve tek tıklamayı 2 tıklama gibi görüyor. Sürükle bıraklarda sorun yaşıyorum. Artık değiştirme zamanı geldi.

Logitech Vx alacaktım ama fazla küçük olması ve sol tık sorunu olduğunu buradaki yorumlardan öğrendim.
    Şimdi çok kararsız kaldım. Önerisi olan var mı arkadaşlar?

• bu mauseyi bulabileceğim bir yer varmı_ hiçbiryerde yokkkk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol1521

bu mauseyi bulabileceğim bir yer varmı_ hiçbiryerde yokkkk.

hort
  • Bir tane de bana lazım. nereden bulabiliriz acaba ?
  • hort mu diye girdim? hortmuş.

elimdeki maus üç senelilmiş. bu kampanyadan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem2018

Bir tane de bana lazım. nereden bulabiliriz acaba ?

Hiçbir yerde bulamazsınız. 1 yılı geçti satıştan kalkalı. Ben ihtiyacım olmadığı halde bi tane alıp sakladım. Hala duruyor. Bikaç yıl sonra açıp kullanacağım inşallah. Ayrıca bu tip soruları üzerinden yıllar geçmiş sıcak fırsatlar başlığında değil de ürünün incelemesi veya kullanıcılarının oluşturduğu başlık ve konularda sorunuz.
  • yahu arkadaşlar hortlatmayın şunları bu mouse artık üretilmiyor satanıda görmedim bunun yerine görünüşü hemen hemen benzeri yeni modeller var vatanda bakabilirsiniz bendede var vx nano güzeldir. ama hb dan yediğim kazıktan sonra kullanmıyorum. sağ tuşunda problem vardı diye gönderdim geri gönderdiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

yahu arkadaşlar hortlatmayın şunları bu mouse artık üretilmiyor satanıda görmedim bunun yerine görünüşü hemen hemen benzeri yeni modeller var vatanda bakabilirsiniz bendede var vx nano güzeldir. ama hb dan yediğim kazıktan sonra kullanmıyorum. sağ tuşunda problem vardı diye gönderdim geri gönderdiler..

Arkadaslar bu mouse un garantisi kac yildi hatirlayan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

Toplamda 3 yıl.İlk 2yıl distribütörü Mersa'ya,3.yıl ise Logitech Türkiye ile irtibata geçiyorsunuz.

Bir de belirteyim.Değişim kararı alınırsa ürünün muadili Anywhere Mx tir.

Mersa M515 diyerek çakallık yapıyor,hiç hoş değil.Ben Logitech Tr ile irtibata geçip Anywhere Mx almıştım.Çok iyi bir hizmet anlayışları var.

Ancak Mersa hiç de iyi değil.Fareleri kontrol eden 1 kişi varmış sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: №7

quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

Toplamda 3 yıl.İlk 2yıl distribütörü Mersa'ya,3.yıl ise Logitech Türkiye ile irtibata geçiyorsunuz.

Bir de belirteyim.Değişim kararı alınırsa ürünün muadili Anywhere Mx tir.

Mersa M515 diyerek çakallık yapıyor,hiç hoş değil.Ben Logitech Tr ile irtibata geçip Anywhere Mx almıştım.Çok iyi bir hizmet anlayışları var.

Ancak Mersa hiç de iyi değil.Fareleri kontrol eden 1 kişi varmış sadece.

Logitech turkiye ye ulassak ne soruyorlar urun ile ilgili. Faturalar kayip . ancak 6 ay kullanabilmistim. Konunun hortlamasi hayirli oldu bu arada
    Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @№7

bendede hepsi burada garanti belgesini istedi ama bulamıyorum zaten kutusuda yok sadece faturası vardı garanti belgesi yok diye geri gönderdilerdi ürünü siz nasıl aldınız garanti belgesi istedilermi sizden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 16 Mart 2013; 20:33:08 >
  • 2.el i bile yok bu mouse un.

Efsaneyi geri istiyoruz....

sıfırına 100 tl veririm...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.