Şimdi Ara

LOGITECH S220 2+1 iyi midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
62.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürünü almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun diğer 2+1 lere göre hem de Logitech. Aranızda kullanan var mı? Memnun musunuz?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=256&productid=bd50140

• Bence biraz daha ekle X-230 al.
    Selamlar.

quote:

Orjinalden alıntı: emrEvo8

Bu ürünü almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun diğer 2+1 lere göre hem de Logitech. Aranızda kullanan var mı? Memnun musunuz?

• Onun yerine SBS370 almanı tavsiye ederim
  • bence paraya kıyy Logitech 2300 modelini al derim ;) kullanmıyorum ama dinledim 2+1 e göre fazla yanii
  • creative SBS 370
  • dün hepsiburadaya sipariş gectım yarın gelir muhtemelen aynı ürün.

cok iyi duyumlar aldım cihazdan cok memnunlar arkadaslar.
    quote:

Orjinalden alıntı: emrEvo8

Bu ürünü almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun diğer 2+1 lere göre hem de Logitech. Aranızda kullanan var mı? Memnun musunuz?

• Creative alacağına logintech tercih et doğru karar
  • Creative A300 aldım.
  • Beyler ben creatıve ve logitech arasında kaldım. creatıve bir modeli var Gold mağazasında kurulu vaziyette vardı sesi denedim ama hiç güzel bass vurmuyordu üstelik son seste boğuluyor alın resimleri koyuyorum şiddetle tavsiye sakın almayınn zararlı çıkarsınız...

• beyler creative ınspire T 2500 2+1 kolay kolay boğulmuyo ama ben denedim onu ses mükemmeldi yaa hemde 17 watt subwoofer + 2*10 toplam 27 watt R.M.S ortalığı sallıyo valla ama şu anda bu ürünü bulmak çok zor kalkmış üretimden bende yana yana bu creatıve t 2500 arıyom ama ne zaman bulacam bende bilmiyom .. eğer nerde satıldığını blen varsa bana cvp yazabilirmi lütfen bu ürünü kesinlikle almalıyım...
  • beyler ürün hakkında yapılan yorumlar ürünün % 70 kaliteli olduğunu gösteriyor.. ben karar verdim kesinlikle alıyorum....

suan kullanıyorum parazıt ve her hangı bır cızılıtı yok gayet ıyı kesınlıkle tavsıye edıyorum en guzel yanıda
    masa ustunde kı ses kontorl panelı sık dızay arkaşlar fazla dusunmeye deymez..ALIN.

ürünü bugün aldım ve cidden çok beğendim. diğer muadil 2.1 lerin pek çoğu ile karşılaştırma fırsatı buldum ve gördüğüm en bariz özelliği ayrı bas ayarı olması... 30-50 ytl arası fiyatı olan 2.1 lerin çoğunda ayrı bas ayarı yok bu da dinlenen medyanın kalitesine göre ayar yapılamamasına ve ses kalitesinin düşmesine sebep olmakta. küçük hoparlörlerin "küçük" olması sizi aldatmasın cidden çok iyi ses veriyorlar. Hacim olarak az yer kaplıyor, ses kalitesi boyundan büyük, görünüşü cidden Logiteche yakışmış...
    bence kumanda olayı çok önemli kumandası güzel görünüyor fakar mic ve sound jackları kumandadan çıkıyor.yani kumandadan 1 değil 3 kablo var... Bu olay pek hoş olmamış... yine de o kadar kusur kadı kızında da olur diyelim. Bu paraya bu kalite 5 yıldız veriyorum

ürün daha bu sabah elime geçti,ilk baktığımda küçük olduğunu düşündüm ama buyundan büyük sesi var.inanılmaz hiç düşünmeden kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

bi kaç kıyaslamadan sonra bu ürünün rakiplerine oranla acık ara ses kalitesi şık dizayni kibar tasarımı oldugunu düşünüyorum.. fiyati zaten hepsiburada ayrıcalıgı ile cok ucuz ;)

bu ürün gerçekten iyi bir yorumu hakediyor. ses kalitesi çok güzel.çok şık bir ürün görenlerin hemen dikkatini çekiyor fiyatını söylediğimde inanmayanlarda oluyor. bu kategoride ürün düşünenlere hiç başka ürüne bakmamalarını tavsiye ediyorum. hepsiburadaya dateslimat için teşekkür ederim

bu kadar yorumdan sonra almamak bence yanlış bişe olurrr...

• tda 1562 kardeş senin öve öve bitiremediğin mal logitech s220 demi.

bende senin gibi creative ile logitech arasında kaldım sbs 370 gibi bence ama bilmiyorum takıldım kaldım.TEK KELİME ile hangisi ???
  • ben bu ürünün sesini duymadım ama çok iyi bass verdiğini sölüyorlar. Ben yaa x-230 yada s-220 alacağım ikisi arasında 40 ytl fark var. bence logitechten şaşma bye
  • LOGITECH S220 şipariş verdim inş pişman olmam SBS370 alacaktım ama piyasada yok hiç bir yerde bulamadım.Buna karar verdim.Birde bu laptopa bağlanıyormu ???
  • logitech s220=oyuncak
  • kardeşim bu sistemi laptoba bağlayabilirsin tabiki kardeşim ben konser vermek istemiyorum. bu sistem film izlerken sesi az açarak kuvvetli bass almamı sağlayacak o yüzden alıyoruz birde çok portatif olduğu için yer sorunu yok hemde dizaynı mükemmel tek kelimeyle harika ama şu anda para yok birde yazın almayı düşünüyorum. o zaman 35 ytl ye alırım herkeze tavsiye ayrıca bu ürün oyuncak değil bazı ARKADAŞLAR OYUNCAK diye algılamışlarda

• şiparişi geçtim bekliyorum.çok heyecanlıyım valla :D :D :D bi ses sistemi almak içime dert oldu.Yaz a kadar bekleyemem valla.Sistem geçsin elime hemen yazacam fikirlerimiiiii
  • para varsa hiç durma 2 yıl garanti 17 watt toplam r.m.s güç var küçük canavar en kaliteli logitech...
  • şiparişi geçtim dedim ya hepsiburadan aldım . 2 gün oldu Tedarik sürecinde dio ne zaman bilmiyorummm.Sen bunu dinledin mi gördün mü hiç anlat bakalımmm ????
  • sistem geldi dinliyorum şimdi.Parasına göre ve Kalitesine göre TEK KELİME İLE HARİKA kesinlikle tavsiye ederim üst duvar arkasına gidior ses cok aşırı bişi beklemeyenler için bass cok güzel çok hafif boğulma oluo ama son seste.Bide ufacık bişi kutudan cıkarında pek bi beklentim kalmamıştı.Calıştırınca işte bu dedim kısa bi zamanda resimlerini ve video yollarım oka.Masanın sandalyenin titremesinden şimdiden bi acayip oldum LOGİTECH S220 SÜPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ;) sorularınıza cevap verebilirimmmm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.