Şimdi Ara

LOGITECH S220 2+1 iyi midir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
62.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadasım konusma uslubuna dikkat et,karşında lise yada mahalle arkasın yok,her yerde olduğu gibi burda da senin gibi dengesizlerin olması normal.angut konuşma tarzının cevabına gelince ; küçük bir sistem olsa bile apatman dairesinde sesin yayılması çok normal ki sesi sonuna kadar acamassın.demek istediğim buydu ama dediğim gibi senin gibi iki satırda ne mal olduğunu belli eden tiplere bu kadar yazı çok bile...

quote:

Orjinalden alıntı: tamer_kajmeran

quote:

Orjinalden alıntı: esentepeli_90

quote:

Orjinalden alıntı: suataydemir

merhaba, bende 2+1 ses sistemlerini araştırıyordum.halaoglunda sbs 370 var ve sesi fena deildi.onu almayı düşünmüştüm ama piyasada bulamadım,onun yerine sbs a300 karar kılmıstım kı logitech s220 fark ettim.geçen gün özelliklerine ve forumlardakı incelemeleri okuduğumda almaya karar verdim.ama dün sağolsun ikiz kardeşim süpriz yapıp almıs ürünü.kutusundan cıkınca oyuncak gibi geldi :) sistemi bağladım ve ses kalitesi ve bası çok ii geldi.benim için önemli olan sesin netliğiydi.sesini bıraz açtığınızda rahatsız olan komsu sayınız artıyor :) son ses değerlerinde sbs 370 kadar bozulma olmuyor,gayet başarılı.almaya karar kılanlar varsa tavsıye ederim.dizaynı da cok göşterişli,sistemime uyum sağladı

LOGITECH S220 2+1 iyi midir?

işte bomba yılın yorumu
    şu an yerlerdeyim komşular raharsız olur demişsin ne yaptınız bee 10 wattlık woofer altı üstü göbeği çatlasa ne bass verirki

o setle karıncalar rahatsız olmaz be

• seninde karşında enayi yok sallayacaksanda destekli salla
  • quote:

Orjinalden alıntı: tda 1562q

Beyler ben creatıve ve logitech arasında kaldım. creatıve bir modeli var Gold mağazasında kurulu vaziyette vardı sesi denedim ama hiç güzel bass vurmuyordu üstelik son seste boğuluyor alın resimleri koyuyorum şiddetle tavsiye sakın almayınn zararlı çıkarsınız...

Ah ben aldım şu anda başımı ağrıtıyor , ana hoperlar bozuldu sık sık kullanmama rağmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: suataydemir

merhaba, bende 2+1 ses sistemlerini araştırıyordum.halaoglunda sbs 370 var ve sesi fena deildi.onu almayı düşünmüştüm ama piyasada bulamadım,onun yerine sbs a300 karar kılmıstım kı logitech s220 fark ettim.geçen gün özelliklerine ve forumlardakı incelemeleri okuduğumda almaya karar verdim.ama dün sağolsun ikiz kardeşim süpriz yapıp almıs ürünü.kutusundan cıkınca oyuncak gibi geldi :) sistemi bağladım ve ses kalitesi ve bası çok ii geldi.benim için önemli olan sesin netliğiydi.sesini bıraz açtığınızda rahatsız olan komsu sayınız artıyor :) son ses değerlerinde sbs 370 kadar bozulma olmuyor,gayet başarılı.almaya karar kılanlar varsa tavsıye ederim.dizaynı da cok göşterişli,sistemime uyum sağladı

Ne hoparlörmüs bee bari salondaki sinema sistemini satıyımda bunu alıyım

• elemanın monitörü 10 numara wallpaperde oturmuş yani
  • bak kardesım ya da senın hoduk tabırınde ''eleman'' yazdıklarımı sen enayı olasın dıye yazmadım ya da kımse burda yazılanlardan kendıne pay cıkarıp enayı olmaya çalısmıyor,eger sen kendını kefal gıbı her yazılanı üstüne alıp saçmalarsan enayı de olursun baska bısıyde .o bakımdan rahat ol,kasmana gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suataydemir -- 25 Temmuz 2008; 19:54:28 >
  • Monitör 19'' mi 22'' mi???
  • motorun markası nedir?
  • samsung 2232BW 22 inç
  • s220 yi ilk gördüğümde bu ses bundan mı çıkıyor demiştim. Bence gidip dinlemelisiniz biryerde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: semihalyuz

s220 yi ilk gördüğümde bu ses bundan mı çıkıyor demiştim. Bence gidip dinlemelisiniz biryerde..

• Dün akşam aldım ve kurdum. Mediamarkt ta 45.90 TL ye satılıyor. Bu paraya sanırım alınabilecek en iyi 2+1. Tüm arkadaşlara teşekkür ederim. : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 21 Ekim 2008; 8:37:49 >
  • Fiyat ve kalitesine göre en iyi 2+1 sistem bence, tavsiye ederim...
  • yok hacı ne s220 sı bırak o cıhazdan bi yol olmaz werecegin 60 kagıda yazık biraz daha waer x230 al kesınlıkle
  • Google amca burayı gössteriyor bize, öyleyse yeni konu açmamıza gerek yok :)

Birşey sormak istiyorum ama bu soruyu ürünü satın alan arkadaşımızada sordum fakat foruma girer mi girmez mi bilemediğimden birde buraya yazayım.

PC de onboard ses kartı var. Bu 2+1 i direk PC ye bağlasam bireşy olurmu? Elektrikler fln gittiğinde ses kartını ve onu takiben anakartı yakma ihtimali varmı? Gerçi benim PC elektrikler gidip gelince açılmıyor, fişi çıkarıp takmak lazım tekrar. Kısaca direk bağlamak risklimi? Risk yüksek ise bir tane dandik hoparlarler üzrindenmi bağlamalıyım? O zamanda ne kadar kaliteli ses alırım?
  • 2+1 sistemler on boaard ses kartlarına sorunsuzca bağlayabilirsin
    ben şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım elektrik gidince ayrıca logitech markası zaten kaliteli bir üründür kolay kolay bişey olmaz ayrıca ufak ve güçlü bir sistemdir aldığıma hiç pişman değilim
    özellikle bu sistem çok eleştiriliyo ama bence yersiz eleştiriler hepsi, deneme fırsatın varsa dene ve denedikten sonra da terchin bu ürün olucak zaten

edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinbattal -- 9 Aralık 2008; 11:36:04 >
  • arkadaşlar bende bu üründen yeni aldım ve ilk izlenimlerimde çok memnun kaldım.çok çok üstün performans beklemeyenler ve oda için çok ideal bir ürün.
    yalnız benim bilmediğim bir nokta var üründe;çıkış kablosu yani kasaya girecek olan kablo 2 tane,biri pembe biri yeşil.2sini birden kasaya takmakla sadece yeşili takmak aynı oluyor,acaba pembe kablonun gorevi nedir,nereye baglanıyor?
  • arkadaşlar logitech 220 40 ytl peşin...iyi mi..daha ucuza var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kapisiz

arkadaşlar logitech 220 40 ytl peşin...iyi mi..daha ucuza var mı

Nerde? Nerde bu fiyata satılıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_g_bjk

arkadaşlar bende bu üründen yeni aldım ve ilk izlenimlerimde çok memnun kaldım.çok çok üstün performans beklemeyenler ve oda için çok ideal bir ürün.
    yalnız benim bilmediğim bir nokta var üründe;çıkış kablosu yani kasaya girecek olan kablo 2 tane,biri pembe biri yeşil.2sini birden kasaya takmakla sadece yeşili takmak aynı oluyor,acaba pembe kablonun gorevi nedir,nereye baglanıyor?

pembe kablo mikrofon için bence gereksiz ama adamlar oraya takarız diye düşünmüş iste kısayol gibi bişey
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.