Şimdi Ara

LOGITECH S220 2+1 iyi midir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
62.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tşkler ALLAH razı olsun kardeşimmm. gümbür gümbür valla :D :D :D
  • eksantrik kardeşim allah senden razı olsun şu logitec s-220 videosunu koy bakalım çok merak ettim sölediklerine bakılırsa dehşet bişe bu ürün yaa 20 $ var üstüne 15 daha koyar alırım yaa ha birde filmde ses nasıl basslar özellikle doyurucu oluyormu ?? en çok bunu merak ediyorum. kardeş vereceğin cvbı sabırsızlıkla bekliyorum ... bu arada güle güle kullan kardeş
  • kardeşim 40 ytl lik bi ses siteminden doyurucu bi bass beklemek yanlış olur bi kere üç duvardan duyuluyor ses işte bass ın uğultusu anlaşılıo.İlk açmamda yan dairedeki arkadas O ne lan dedi anla artık.Film izlerken ise aksiyon anlarında gayet güzel ses var.Ses çok tatlı çıkıyor.Uydular çok kibar.onlardan bile bass geldini hissedebiliyorsun.Hele o delikten varya acayip hava cıkıyor.Sistem çok kibar küçük.Ama görünüşü ve kaliteye göre fiyat güzel.Bana bozulana kadar gider valla.Pişman değilim dün akşam iki arkdaşım daha sipariş verdi hiç akıllarında yokken imrendiler bu sisteme.Suan elimde kameram yok ilk firsatta resim video koyacam.Ben işimi görüyo senin nasıl bi beklentin var orasını bilmem.Tşkler
  • ben s220 değilde s200 dinledim ses özellikle bass fena değildi
  • sayın egzantirik kardeşim dediklerin gerçekten doğru ben zaten sesi fazla açamayacağım için düşük seste kullancam benim bu ürünü özellikle aksiyon filmi izlerken savaş sahnelerinde müthiş bir bass hissetmek için almak istiyorum. ama bazı arkadaşlar ürünün sesi çok açıldığında basının boğulduğunu sölüyorlar.o yüzden üründen beni soğuttular.ama ben almaktan vazgeçmedim. eminim verdiğim para boşa gitmicek en azından kaliteli marka minton veya diyer sallamasyon ürünlerden değilya

son söz paranın gelmesini bekliyorum

son olarak kardeş sen ürünü hangi siteye sipariş verdin ben afyonda üni okuyorum siparij versem ürün adrese ne zaman gelir ???
  • merhaba, bende 2+1 ses sistemlerini araştırıyordum.halaoglunda sbs 370 var ve sesi fena deildi.onu almayı düşünmüştüm ama piyasada bulamadım,onun yerine sbs a300 karar kılmıstım kı logitech s220 fark ettim.geçen gün özelliklerine ve forumlardakı incelemeleri okuduğumda almaya karar verdim.ama dün sağolsun ikiz kardeşim süpriz yapıp almıs ürünü.kutusundan cıkınca oyuncak gibi geldi :) sistemi bağladım ve ses kalitesi ve bası çok ii geldi.benim için önemli olan sesin netliğiydi.sesini bıraz açtığınızda rahatsız olan komsu sayınız artıyor :) son ses değerlerinde sbs 370 kadar bozulma olmuyor,gayet başarılı.almaya karar kılanlar varsa tavsıye ederim.dizaynı da cok göşterişli,sistemime uyum sağladı

LOGITECH S220 2+1 iyi midir?

• ben ürünü yarım saat önce denedim basslar hiç hoşuma gitmedi oyuncak gibi ses çıkarıyor yerinizde olsam ilk önce deneyip sonra alırım... mp3 çalara bağladım ve denedim ürün son seste boğulmuyor ama ses az geldi bana fiyat olarak 40-45 ytl civarında

şu ana kadar hiç beyenmediğim creatıve modelini denedim sbs a300 model ürünü basslar iyiydi ama son seste bass acayip boğuluyo bass düğmeside var ama farketmiyor. ama logitechten çok sesi var çünkü 21 watt R.M.S güce sahip daha büyük bass hoparlörü var... ama bence alınacaksa kesinlikle logitech X-230 32 watt R.M.S 2+1 alınmalı iyi bass var hemde dehşet boğulma gibi sorunuda yok.

LOGİTECH X-230 2+1 ALMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİMMMM... Gerisi HİKAYE ... BEN HEPSİNİ DENEDİM..
  • sistemin yeri konumu çok onemli.eger satısa sunuldugu yerde acık alanda ses denemesı yapıldıgı zaman hem çevreden gelen sesler hem de sistemin acık alanda olması nedenıyle bass seslerı verımlı gelmeyebılır.denemek için ev ortamı gerekıyor,tam verımlı test olabılmesı için
  • bu arada evin de clup isletmeciliği yapıcak olan arkadaşlar yoksa logitech s 220 gayet doyurucu.daha öncede dediğim gibi sistemin konumu çok onemli.sistem isterse 150 w olsun konumu yanlış yerdeyse onun görevini 40 w bıle uygun konumda verir.
  • valla bilmiyom denediğim yerde aynı ev odası gibi küçücüktü valla basslar güzel ama midler tizler birbirine karışıyor. ama ürün çok küçük bass kabini oyuncak gibi yaaa
  • FİYATINA GÖRE UYGUN BİR ÜRÜN,ÖZELİİKLE ELİNİZİN ALTINDA BULUNAN KUMANDA DA MİC VE KULAKLIK CIKIŞLARI MEVCUT BUDA 2+1 LERDE GENELİNDE BULUNMAYAN BİR ÖZELLİK.BUNLARI GÖZ ARDI ETMEMEK GEREKİYOR.

LOGITECH S220 2+1 iyi midir?
  • arkadaslar peki logitech z4 için ne söylüceksiniz fiyatı hesaba katmadan z4 le x230 u karsılastırabilirmisiniz acaba
  • Logitech s220 fiyatına göre en iyi 2+1 ses sistemi bence
  • bilgisayarın sesni tam açtığınızda ve kumandadan hopörlörün ssinidide son açtığınızda hışırtı oluyor mu bu normal mi yani tam seste azcık hışırtı ve ssesi boğması? bu fiyata anca bu akdar mı diyoruz?
  • dedıgın sey bende olmuyor.belki sisteminden kaynaklanıyordur.bendekı ses cok net.sonucta ufak bısı her cıhazın oldugu gıbı bunun da bı sınırı var.kımse evinde bar isletmiyorsa gayet yeterlı bır ürün,gorunusu de gayet şık.
  • winamp da dinliyorsan winamp da bu tür sorunlar oluyor.Jet Audio kullan cok güzel.Bende olmuyor bu tür sorunlar.Ses çok süper bende yan tüm kapılar kapalı ses iki duvardan rahat geçio.Çok memnunum ben.Pişman değilim aldımdan
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirik_

winamp da dinliyorsan winamp da bu tür sorunlar oluyor.Jet Audio kullan cok güzel.Bende olmuyor bu tür sorunlar.Ses çok süper bende yan tüm kapılar kapalı ses iki duvardan rahat geçio.Çok memnunum ben.Pişman değilim aldımdan

dinlerken de kendini gösteriyor sesinden memnunum ama şu da var ki hiç bişi çalmıyosun hopörlör sesini açtın sonuna kadar. bilgisayar sesinide açtın. işte o durumda hışırtı normal olabilir mi? olabilir gibi bazen deçok az cızırtı yapıyor o durumda yani hiçç bişi dinlemiyokenn.. bunda bilgisayarın ses çıkış gücü fazla olması etkili midir? ya da neden olur? bi deneyin bakalım. sizdede olcak mı?
  • giriş jack ın tam oturdundan emin ol . başka bi sebeb gelmior aklıma olması servisini falan ara sor
  • benım cıhazda olmuyor ole bısı denedım .dedıgın olabılır cıkıs gucu coksa ondan olabılır yada akımde pazarıtler varsa ondanda olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.