Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar g930 ile oyun oynarken kayıt için nvidia shadowplay kullanırsak kulaklıkdaki mikrofon seslerini kaydetmiyor dediler. doğrulayabilir misiniz?
  • Kulaklığı kullanıpta güncel yazılım sürümünü kullanan arkadaşlar sizde de dts ses sıkıntısı varmı?
    Ben oyunlarda değilde filmlerde denedim
    Youtube'da linkteki testi yaptım sağ sol yan ve arka hoparlorleri yazılım ayarlarından kapatıyorum ancak yinede ses geliyor. 7 hoparlorun de ayrı ayrı ayarını yapamıyorum önceleri Logitech Gaming software yazılımında ayarlamaları yapıp dts ses testi de yapabiliyordum ama artık olmuyor. sebebi nedendir acaba?
    https://www.youtube.com/watch?v=e2_c58JEiXA&feature=iv&src_vid=-TdLTe_yckY&annotation_id=annotation_60613#t=5m

Bu da ayarları yaptığım halde sonuç alamadığım resim.
    Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)
    Yalnız dikkatimi çeken birşey var son algılanan surround ses içeriği tarihi 28.09.2015 i gösteriyor ben bu tarihe yakın zamanda programı güncellemiştim acaba bu sürümde mi destek yoktur anlayamadım. Şuanki sürümüm 8.75.30 bu sürüme bugün yükselttim ancak o tarihte kurduğum sürüm de 8.74.20 gibi birşeydi bu sorunu yeni fark ettiğim için şimdi yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mose17 -- 23 Ekim 2015; 17:42:06 >

• 170 liraya alabilenler arasındayım. Bugün elime geçti kulaklık. Eklersen sevinirim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

170 liraya alabilenler arasındayım. Bugün elime geçti kulaklık. Eklersen sevinirim hocam

Tamamdır kardeşim, kelepirin dibine vurdunuz haydi hayırlısı.
  • PS4 te çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

PS4 te çalışıyor mu?

Hayır.
  • Rocksmith ve Rocksmith 2014 oyununda kulaklıkla ilgili sorun yaşayanlar(oyuna girdiğinizde ses aygıtı bulunamadı hatası alanlar) , uzatma kablosunu bilgisayara takip USB Dongle'i uzatma aparatındaki yuvaya takın böylece sorun çözülecektir.

Ben bir kaç gün aramıştım sorunun çözümünü belki birilerinin işine yarar.
  • Bunda PS4 desteği var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Perseus|

Bunda PS4 desteği var mı acaba ?

Hayır.
  • İyi Günler Bende kulaklığı alanlar arasındayım.Da Windows 10 da bas yönetimini ayarına nasıl giriyoruz abi ve en iyi eko ayarı budur diyen arkadaşlar ss atarsa çok iyi olur :)
  • Kaçırdık son indirimi
  • Şu an 80$ gibi bir fiyatı var.İlk defa amazondan alışveriş yapmayı düşünüyorum ama 80$ bile fazla geliyor.Yani bu kulaklık için fazla değil de bana göre şu an fazla :) + kargo 10$ derken neyse.Tekrar bu meret ne zaman indirime girebilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frodho1515

Şu an 80$ gibi bir fiyatı var.İlk defa amazondan alışveriş yapmayı düşünüyorum ama 80$ bile fazla geliyor.Yani bu kulaklık için fazla değil de bana göre şu an fazla :) + kargo 10$ derken neyse.Tekrar bu meret ne zaman indirime girebilir ?

Black friday indirimlerini beklemenizi tavsiye ederim. Büyük ihtimalle indirim olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derwish34

quote:

Şu an 80$ gibi bir fiyatı var.İlk defa amazondan alışveriş yapmayı düşünüyorum ama 80$ bile fazla geliyor.Yani bu kulaklık için fazla değil de bana göre şu an fazla :) + kargo 10$ derken neyse.Tekrar bu meret ne zaman indirime girebilir ?

Black friday indirimlerini beklemenizi tavsiye ederim. Büyük ihtimalle indirim olur.

Tam olarak ne zaman oluyordu o indirim kasım sonu muydu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derwish34

quote:

Tam olarak ne zaman oluyordu o indirim kasım sonu muydu?

Bende tam emin değilim ama kasım ayı içerisinde başlıyor kesin. Forumda bi konu vardı amazon alışveriş rehberi orda yazıyordur kesin detaylı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kablosuzda iken 10 dakika sonra kapanma sorununun çözümü !

eklendi.
  • Bende kuzenimle beraber birer tane almayı planlıyorum. Black Friday indirimlerinde sipariş geçicektik ama şöyle bir duyum aldık; windows 10'da sıkıntılı durumlar söz konusuymuş. Kullanan arkdaşlardan ricam eğer şuanki kullanımınızda windows 10'dan kaynaklı sorunlar devam ediyor mu ? ediyorsa bu sorunlar ne derece önem teşkil ediyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

Bende kuzenimle beraber birer tane almayı planlıyorum. Black Friday indirimlerinde sipariş geçicektik ama şöyle bir duyum aldık; windows 10'da sıkıntılı durumlar söz konusuymuş. Kullanan arkdaşlardan ricam eğer şuanki kullanımınızda windows 10'dan kaynaklı sorunlar devam ediyor mu ? ediyorsa bu sorunlar ne derece önem teşkil ediyor ?

windows 10'da kullanıyorum bir süredir. Henüz HİÇ sıkıntı yaşatmadı.
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Kuzenimin bir arkadaşı driver'ı görmüyor falan diyor şuan. Diğer şarj sorunu, ses kesilme sorunu falan kalmadı demiş. Sizde durum nedir ? Driver'dan tam manasıyla faydalanabiliyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

Kuzenimin bir arkadaşı driver'ı görmüyor falan diyor şuan. Diğer şarj sorunu, ses kesilme sorunu falan kalmadı demiş. Sizde durum nedir ? Driver'dan tam manasıyla faydalanabiliyormusunuz ?

hocam driver'ı görmese kulaklığı etken bir şekilde zaten kullanamam. gerek driver gerek sesi vesaire herşeyiyle gayet memnunum. kuzeninizin arkadaşına kulaklıkla ilgili tüm driver'ları silip tekrar kurmasını tembihleyin. bir de şöyle birşey var farklı usb'den takarsanız transmitter'ı, farklı bir logitech g930 zannedip "Logitech G930-2" olarak adlandırıyor. sıkıntının sebebi bu da olabilir. herşeyi silip tek bir usbden kullansın

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.