Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    W10 çıktığından beri bu işletim sisteminde kulaklığı kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Cevapladığın için teşekkürler. Ay sonunu bekliyorum o zaman bir g930 siparişi geçmek için.
  • Teşekkürler cevapladığınız için. Olumlu yorumlar almak içimi rahatlattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercio7 -- 7 Kasım 2015; 2:08:33 >
  • ps4 desteklemediği yazılmış yukarıda yorumlarda ama amazonda Compatibility: Works with PS4 and Windows 8, Windows 7 or Windows Vista computers yazıyor.
    destekliyor mu desteklemiyor mu ?
  • selam arkadaşlar. 170 tl ye getirenler çok iyi almışlar. tekrar düşerse bilhassa bana haberdar eder misiniz :)
  • Galiba G930'un yazılımsal hataları son buldu kulaklığında sorun yaşayan var mı ?önerir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon da pusuya yattık bf indirimiyle 170tl ye alacağımız saatleri bekliyoruz
    geçen sene kaçırdım bu sene kaçıramam kusura bakmasın kimse
  • arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bf indirimleriyle. İndirime girerse haber verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bf indirimleriyle. İndirime girerse haber verirmisiniz?

69 dolar şuan...

• Ürünü almaya karar verdim ancak 11$ kargo ücreti istiyor. Bazı arkadaşlar live chatten söyle kargoyu almazlar diyorlar. Ne yapmam gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

Ürünü almaya karar verdim ancak 11$ kargo ücreti istiyor. Bazı arkadaşlar live chatten söyle kargoyu almazlar diyorlar. Ne yapmam gerekli

Hiçbirşey taa amerikadan kapına kadar takipli kargo bu normal.
  • Yazılımı kurduğumda usb bulunamadı hatası veriyor sürekli kapatip açıyor kendini var mı çözebilen?
  • g35 mi kablosuz olsun diyerek g930 mu almalıyım..
  • arkadaşlar bu kulaklığı direk led tv'ye usb den bağlasak çalışırmı? illakine bilgisayar mı olması lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

arkadaşlar bu kulaklığı direk led tv'ye usb den bağlasak çalışırmı? illakine bilgisayar mı olması lazım?

bende düşündüm aslında bunu biraz baktım dün aksam ancak birşey bulamadım. tamamen tv özelliği ile aradım.. neyse gelsin deneriz. olmadı HDMI ile aktarım yapacağım mecbur..
  • Önceki mesajlarda PS4 uyumlu değil demişsiniz ,Amazon sayfasında PS4 uyumlu olduğu yazıyor. PS4 de kullanan var mı ?
  • Merhaba bende aranıza katıldım fakat o 10 dk faida kapanma sorununu halledemedim dosyada değişiklik yapmama izin vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Karga Burun

Önceki mesajlarda PS4 uyumlu değil demişsiniz ,Amazon sayfasında PS4 uyumlu olduğu yazıyor. PS4 de kullanan var mı ?

Bilgim yok dostum ya PS'de kulanmadım hiç ama sanmıyorum PS'de usb girişi var mı bunu algılayacak ? jack ile olmuyor mu çıkışı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karga Burun

Önceki mesajlarda PS4 uyumlu değil demişsiniz ,Amazon sayfasında PS4 uyumlu olduğu yazıyor. PS4 de kullanan var mı ?

PS4 uyumlu da stereo olarak uyumlu. 7.1 icin Windows yazilimi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 1 Aralık 2015; 1:46:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim , PS4 de 7.1 desteği var ama sanırım logitech tarafında sorun var. Hyperx cloud2 destekliyormuş ama indirimi kaçırdık.

PS4 desteği var mı yok mu diye araştırırken bir türlü karar veremedim gitti indirimler , olmazsa iyice araştırıp yılbaşını bekliycem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 1 Aralık 2015; 3:06:07 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.