Şimdi Ara

Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset Kullanıcı İncelemesi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
9
Favori
58.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Defias

Güle güle kullanın hocam bende alacağım ama g430 mu yoksa g930 mu arafta kaldım biraz :D Kaç günde elinize ulaştı acaba ?

Hatırlamıyorum hocam bir kaç yıl oldu alalı. Uzun süredir kullanıyorum memnunum g430 dan. 70 Tl felan gelmişti ozamanki kur ile.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Şimdiki kurla 170 tl ye geliyor yine burada en ucuzu 290 tl civarı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defias

Şimdiki kurla 170 tl ye geliyor yine burada en ucuzu 290 tl civarı :D

Valla hocam siz bilirsiniz isterseniz bendekini size satayım 130 tl ye ben fazla kullanmadım hala ilk günkü gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    :D eyvallah hocam 430 alacak olursam pm ataraım size :D
  • Yaklaşık 1 haftadır ayrıntılı olarak kullandım kulaklığı ve tek kelimeyle bu kulaklık çok kaliteli...

Öncelikle Bass seven biriyseniz Bass ayarlarından Bass birimini yükseltince kulaklığın tadından yenmiyor.. Hiç bir şekilde bulanıklık oluşmuyor sesler gayet net ve ayrıntılı. Hatta bazı müziklerde bu şarkıda bu tını varmıydı diye soruyorsunuz kendinize.

Dipnot: Kulaklığı kullansanızda masaüstünde mutalaka G uygulamasını açarsanız kulaklık verimi yükseliyor. Dts 7.1 mükemmel seviyede daha önceki kullandığım ve ya denediğim dolby kulaklıklara göre. Evet tam bir müzik için yaratılmasada kulağınızın dayanabileceği yükseklikte Ses ile müzik dinleyebilirsiniz. Tavsiyem Sesi kısık diyen arkadaşların uygulamdaki ses ve Bass ayarlarını oynaması gerek.

Filmlerde kusursuz bir surround deneyimi sunuyor yani ani düşüş,Baskı,geçiş,roket sesleri sağlı sollu arkalı olarak kesinlikle hatasız.

Oyunlara gelince daha önce yukarıda arkadaşların belirttiği gibi kendi sesinizi kısarsanız mikrafondan daha iyi verim alıyorsunuz. Dış gürültü gidermesi kusursuz çok gürültülü bir ortamda bile sesiniz karşıya net gidiyor. Ses kasma olayı ise Cs go ve warhead de denendi ve problemsiz olarak çalışıyor. Size şöyle belirteyim sağ arka üst katınızda olan adamı farkedip oraya yönelince bizzat rakipler tarafından hacker denmeniz kaçınılmaz.

Diğer bir dipnot başka arkadaşlarında başına gelmiş benimde önce başıma geldi sonra şöylece cızırtı problemini çözdüm. USB 3.0 olan usb sürücüye takmayın kulaklığınızı problem yaratabiliyor ve reset atmak zorunda kalabiliyorsunuz. Oyundan çıktığınızda youtubeda video açmak için yine reset atmak zorunda kalıyorsunuz fikrimce bu problemler sürücü ve usb 3 desteğinin tam olmamasından dolayı olabilir.
  • cs go da hangi ayarları kullanıyorsunuz first person shooter açık mı?
  • Almayı düşünüyorum bu aralar bu kulaklığı tavsiye edermisiniz birde usb üzerinden mi bağlantı sağlanıyor sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Jak ile de bağlayabilirsiniz fakat Surround sesi jak ile bağladığınızda kullanamazsınız. Eğer jak ile bağlamayı düşünüyorsanız G230'a yönelmenizi tavsiye ederim zira ikisi arasındaki tek fark USB ses kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

Jak ile de bağlayabilirsiniz fakat Surround sesi jak ile bağladığınızda kullanamazsınız. Eğer jak ile bağlamayı düşünüyorsanız G230'a yönelmenizi tavsiye ederim zira ikisi arasındaki tek fark USB ses kartı.

Anladım hocam surrond ses için almak istiyorum zaten teşekkürler bilgilendirme için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklik ps4 uyumlu mu? Yani usb uzerinden baglanbilir mi? Bilgisi olan varmi acaba.
  • bu kulaklıgın e yanındakı mavi süngerimsi şeylerden nerden temiin edebilirim?
  • media markt da 250 tl şuan bu cihaz. 1 tane aldım
  • usb parca 7+1 yapiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dufpanla -- 3 Şubat 2018; 11:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

usb parçası olmadan surround ses alamazmıyız ? Bende Sound Blaster Zx var baya iyi bir kart ona bağlayamazmıyım ? Usb aparatı olmadan uygun fiyata buldum o yüzden soruyorum.
  • piyasada 300tl altına alınabilecek 7.1'li logitech marka kulaklık sanırsam sadece bu kulaklık. gittigidiyor'daki mediamark'ta 290tl'ye düşmüş. kupon+cepteteb ile 240tl ye alabiliyorum. sizce alınır mı? 7.1 ses kalitesi yeni çıkan 7.1'li kulaklıklara göre nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-863C807A0 -- 22 Mayıs 2018; 6:9:0 >
  • Beyler hort olacak ama ses çok kısık geliyor oyunlarda yapabileceğimiz birşey var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.