Yüzbaşı
03 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, 1+1 ve açık mutfaklı eve taşındım. kombi salonda. Ama evde hem termostat yok hem de peteklerde termostatik vana yok. İmmergas victrix omnia yoğuşmalı kombi takmışlar. Bu kombi çalışmayı hiç kesmeyecek mi ? Sistem nasıl işliyor bu şekildeki senaryolarda. Ayrıca petek sıcaklığını 52 yaptım ideali nedir? şimdiden teşekkürler. (servisi aradım acmadı buradan sorayım dedım)

Arkadaşlar Hulu kanalında yeni yayınlanan Belçika, İsrail ve Fransa ortak yapımı dizi olan No Man's Land  dizisi YPG terör örgütünü destekleyip öven, bölge ülkesi olan bizi Arap ülkesi gibi gösterip kötüleyen bir propaganda dizisi olmuş. Sizleri dizinin imdb linkinden diziye 1 puan vermeye davet ediyorum. Konuyu ön plana çıkararak herkese ulaşmasını sağlamanızı rica ederim.

Dizinin imbd linki: www.imdb.com/title/tt8335218/

Dizinin fragmanı:

Arkadaşlar anakartı dün aldım. yanında 8600k ve 16 gb 3000mhz lik bellek var. Benim şöyle bir sorunum var.
Arkadaşlar anakartı dün aldım. yanında 8600k ve 16 gb 3000mhz lik bellek var. Benim şöyle bir sorunum var. İnternet var gibi gözükse de kopuyor ve internete girmiyor. ilk kurulumda da internet yoktu. başka pc de driver alıp yükledim. bu sorun sık sık yaşanmakta. sıkıntı ne olabilir. daha önceki kartım 2013 yılında aldığım gigabyte marka bir karttı hiç boyle bişi yaşamadım. ayrıca msi anakartlar için hangi program filan kullanılır ana sitesinde bulamadım.
İzmir'de bisiklet ile metroya bindiniz ve Karşıyaka'ya gideceksiniz. Üçyol metroda kendiniz ve bisikletiniz için 2 ücret ödüyorsunuz. Halkapınar aktarmada inip İzbana bineceksiniz ve o binişte yine kartı iki kere basıyorsunuz biri 90 dk ile ücretsiz diğeri ücretli. Yani bisiklet ile Karsiyaka'ya gitmek 6,75 TL. Biz bu soyguna, adaletsizliğe dur demek istiyoruz. Bavuldan daha küçük olan katlanır bisikletler ile zaman dilimi sınırlaması olmadan ulaşım araçlarını kullanmak istiyoruz. kampanyaya destek olup sonra paylaşırsanız çok seviniriz arkadaşlar. her imza çok önemli

Kampanya Linki: TIKLA KAMPANYAYA DESTEK OL
arkadaşalar hepsiburada.com dan Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera aldım. almadan önce kullanıcı videoları filan izledim gayet hoşuma gitmişti ama gelen kamera iğrenç çekiyor o görüntülerle alakası yok. 1080p, 1080i hatta 848 denedim yok iğrenç görüntü pullanmalar filan var. şimdi sorum şu: videoları evde akşam ışıklar açıkken çektim bu etkili olur mu? pillerin şarzı tam yoktu fabrikadan geldiği gibi bu etkili olur mu? bu makinanın bit ayarı filan var bunlar etkili olur mu? kullananlar yardım ederse sevinirim
Arkadaşlar merhaba. bende kron xc 150 disk frenli bisiklet. bu bisikletin vites ve fren sisteminden hiç memnun değilim. gerek vites geçiş problemleri gerek fren sistemi. ben uzun km tur düşünen biriyim bisikletin bu haliyle bunu gerçekleştirmem mümkün değil. yeni bisiklet alma durumum var merida yada ghost vb. ama şimdi o bisikletler üzerindeki parçalara tek tek bakıp fiyat ve ürün incelemesi yaptığımda bu söylediğim kısımlar çok daha düşük sistemli iken pahalıya gelmiş olacak. ben şunu planladım bisikletin fren ve vites sistemini ayrıca dış lastik değişimi yapacam. böylelikle şuan satılan bisikletlerden daha iyi bir yürüyen aksama sahip olacağımı düşünuyorum. Sizlerden ricam tecrübelerinizle bu iş mümkün mü değil mi görüş belirtmeniz.

Alacaklarım
Schwalbe MARATHON Plus MTB 26x2.10 Dış Lastik
Shimano 2014 Tiagra grup set
arkadaşlar dün izmirde bağlantı problemi yaşadık. sonra internet geldi. akşam ps4 oyun oynayayım dedim makina internete ne ethernet kablo nede wifi ile girmiyor. başka wifi adresini denedim onunla girdi. ayarla dediğiğimde proxy kullanma uyarısını çıkarıyor. bu sorunu yaşayan varmı. sony aradım makina sağlam diyor ki zaten diğer wifilere giriyor benimkine girmiyor- uyduneti aradım biz müdahale edemiyoruz diyo internetiniz var diyo ulen bak böyle böyle dedim yok. netmaster arıyorum bi meşgul çalıyor bi mh bağlanacağı zaman hat düşüyor ki sorularımın esas muhatabı netmaster bence. sizde bu olayı yaşayan varsa yardım ederseniz sevinirim.
arkadaşlar dün izmirde bağlantı problemi yaşadık. sonra internet geldi. akşam ps4 oyun oynayayım dedim makina internete ne ethernet kablo nede wifi ile girmiyor. başka wifi adresini denedim onunla girdi. ayarla dediğiğimde proxy kullanma uyarısını çıkarıyor. bu sorunu yaşayan varmı. sony aradım makina sağlam diyor ki zaten diğer wifilere giriyor benimkine girmiyor- uyduneti aradım biz müdahale edemiyoruz diyo internetiniz var diyo ulen bak böyle böyle dedim yok. netmaster arıyorum bi meşgul çalıyor bi mh bağlanacağı zaman hat düşüyor ki sorularımın esas muhatabı netmaster bence. sizde bu olayı yaşayan varsa yardım ederseniz sevinirim.

@NetMASTER_
arkadaşlar oyunlarda ekranın ortasında kırılmalar başladı hangi ayarı yaptıysam olmadı. kimse de kaç konuya yazdıysam şu nvdia denetim masası ayarlarını vermiyor sanırım bu bir sır :) bu ortadan kırılmalar neden olur vsyc mi ne neler yaptım olmadı. yardım ederseniz sevinirim. oyunlar örnekle: titanfall, south park filan bu iki oyunda çok belli
Hakkında
Forum İmzası:
AMD FX 8350 - ASUS GTX 780 DİRECT CU İİ - G SKİLL 16 GB - 120 SSD - COOLMASTER 850W - GİGABYTE 990FXA-UD3 - PS4 - SAMSUNG S5 - NOKİA 820 - SAMSUNG TAB3
Forum İkinci El İmzası:
SATIŞI GERÇEKLEŞEN ÜRÜNLERİN TESLİMATI İZMİRDE ELDEN TESLİM DİĞER ŞEHİRLERE ALICI ÖDEMELİ KARGO İLE GÖNDERİLİR.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 721
İkinci El Bölümü Mesajları: 128
Konularının görüntülenme sayısı: 59.432 (Bu ay: 323)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.