Şimdi Ara

Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset Kullanıcı İncelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
9
Favori
58.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nasıl olduğunu bilmiyorum ama kesimlikle üstüne çıkıp tepinmedim ve cok sert bir şekilde yere de düşürmedim. ne yapiyim. gönderim mi garantiye.

Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci1941 -- 9 Şubat 2015; 19:21:27 >
  • Arkadaşlar Cs.Go da sorun yaşayan oldumu. Bende sadece Cs.Go da ses gidiyor. bu sırada fps 20 lere düşüyor. Usb yi çıkarınca sorun yaşanmıyor. Başka kulaklıkla ya da onboard ses kartını kullanınca da sorun yaşanmıyor. Hatta 7.1 i kapatıp streo yapınca bile sorun yaşamıyorum. Bu problem g430 ile sadece cs.Go da oluyor. Diğer oyunlarda da sorun yaşanmıyor.
    (sistemim : Fx 8320, ati r280x , win 8.1 64 bit) )

Ama daha ilginç olanı laptopa takınca hiç bir sorun yaşamıyorum.(win 8 64 bit)

Sizce problem neden kaynaklanabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1941

Arkadaşlar nasıl olduğunu bilmiyorum ama kesimlikle üstüne çıkıp tepinmedim ve cok sert bir şekilde yere de düşürmedim. ne yapiyim. gönderim mi garantiye.

Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset Kullanıcı İncelemesi

http://forum.donanimhaber.com/m_103398144/f_//tm.htm#103398144

aynı sorunu yaşıyorum dostum sen ne yaptın ? ürünümü suan geri gönderecekler kullanıcı hatası deniyor ama kullanıcı hatası değil

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Sondan başa doğru okuya bilirsin hocam. penta teknik ile yapmış olduğum görüşme,,

Merhaba Emrah Bey,

Ürününüz dün müşteri memnuniyeti için ücretsiz onarım yapıldı. Sevk işlemi için sevkiyat bölümüne teslim edildi.

Saygılarımla.

From: emrah balci [..]
    Sent: Wednesday, February 18, 2015 6:48 PM
    To: ...
    Subject: RE: LOGİTECH G430

Merhaba ...... Bey.

Tarafıma ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda cihazı 11 Şubat 2015 tarihinde göndermiştim(ekte kargo siparişi var).

Ancak tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Cihazın ne durumda olduğuna dair tarafıma bilgilendirme yapabilir misiniz?

Teşekkürler.

iyi çalışmalar.

From: .....
    To:
    CC: ...
    Date: Wed, 11 Feb 2015 06:44:12 +0000

Merhaba ,

Ürünü bu mail çıktısı ile gönderimini sağlayınız. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.

Not: İstanbul içi kargo gönderim bedelini karşılamıyoruz İstanbul dışında iseniz ürünü Yurtiçi Kargo Firması ile 262244793 anlaşma kodunu kullanarak ücretsiz gönderimini yapabilirsiniz.

Perpa Hizmet Noktası(Sadece elden ürün teslim edebilir ve alabilirsiniz.)

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:7/8 No:795 Okmeydanı Şişli - İstanbul

Saygılarımla

From: emrah balci ...
    Sent: Tuesday, February 10, 2015 5:28 PM
    To:....

Merhaba ...... Bey.

Ürünün ilgili parçasının çatlamasına neden olacak şekilde, ürünü düşürme ya da bir zorlama yapmadım. Ürünü benden başka kimse kullanmıyor. 240 lira verip almış olduğum bir ürün için benden kargo ücreti ve onarım ücreti talep ediyorsunuz. Kullanıcı hatasını gerektiren hiç bir şey yapmadım. Logitech ürünlerinin isteyerek kırmadıktan sonra ya da fabrika hatası olmadan kolay kolay kırılmayacağını çok iyi biliyorum. Bu nedenle zaten Logitech Ürünü alıyorum ve almış olduğum ürünü de çok değer vererek kullanıyorum. Logitech ürün yelpazesinde bulunan hemen hemen bütün ürünlerin şu an aktif olarak kullanıcısıyım(ek olarak gönderdim). Daha önce de sorunlu ürünler için firmanızla ilişiğim olmuştur. Anlaşmalı olduğunuz YURTİÇİ kargoyla ücretsiz ürün gönderimi yaptığımı çok net hatırlıyorum.

Bu doğrultuda ürünün garanti kapsamında parça değişiminin yapılmasını ve mümkünse ilgili çatlak parçadan "sağ ve sol olmak üzere daha sonrada kırılabileceği düşünülerek" tarafıma hediye edilmesini ya da ücretli olarak satışının yapılmasını rica ederim.

Bilgilerinize.

İyi çalışmalar.

From: ......
    To: balci1941
    CC: .......
    Date: Tue, 10 Feb 2015 07:24:46 +0000

Merhaba,

Öncelikle arızalı ürünü elden veya kargo ile bize ulaştırmanız gerekmektedir, sonrasında arıza tespiti yapılacak ve size ücret bilgisi iletilecektir, onaylamanız durumunda onarıma başlanacaktır, kesin ücret arıza tespitin den sonra verilebilir.

Kargo Adresi:

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

Esenkent Mah. Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:1 34775
    Ümraniye – İstanbul

Not: Kargo gönderiminde ürünün arızasını ve ücretli onarım istediğinizi belirten bir not yazmanızı önemle rica ederim.

(Kargo ücretini gönderen ödüyor, Onarım süresi 1,2 hafta aralığındadır.)

Saygılarımla,

From: emrah balci ...]
    Sent: Monday, February 09, 2015 8:51 PM
    To: _Teknik Servis
    Subject: LOGİTECH G430

Merhabalar.

Ekteki resimlerde görüldüğü üzere LOGİTECH G430 kulaklığımın sağ tarafında bulunan koruyucu kısım çatladı.

nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama ilk aldığımda böyle bir ayıbı yoktu. Kırılmasına neden olacak şekilde düşürmediğimden de eminim.

Konuyla ilgili ne yapabilirim? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

S/N:........

Bilgilerinize.
    iyi çalışmalar.

Sondan başa doğru okuya bilirsin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci1941 -- 11 Mart 2015; 18:40:15 >

• 7.1 surround ozelligini kullanabilmek icin usb ile baglamak sart mi? Yazilimi kullanmak sart mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Evet ikisi de şart.
  • Beyler bu g430. Kulakligi bende satin aldim.Surrond guzel bisey fakat g430 la gelen ses kartina mikrofon u taktigimda
    Mikrofonu kullanamadim.Bende mikrofonunu direk pc ye taktim.Ne yaptiysam kartla kullanamadim mici. Aygit yoneticisinde cihaz sorunsuz calisiyor yaziyor.Kayit yoneticinde logitech mikrofon secili Kulakligin yazilimini ve guncellemesini yukledim .Ses driverini interneten tekrar indirdim ,olmadi ne yaptiysam olmadi.Direk mikrofonu pc ye takarak cok sey kaciyomuyum?Bu sorunu nasil cozerim

• quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

arkadaşlar ürünü bugün aldım. 7,1 ses çok iyi. ancak mikrofonunu açamadım. acık olduğu halde ses gitmiyor karsıya yhardım

ayni durumdan muzdaribim konu biraz eski cözebildinizmi sorunu Ben suanlik o gelen usv girisine sadece kulakligi mmikrofonu ise direk pc ye takiuorumm.Boylece hem surround u hemde mikrofonu kullanabiliyorum.

• newstory66 N kullanıcısına yanıt
    Sorunu hiç yaşamadım o yüzden çözümüyle ilgili yardımcı olamayacağım fakat mikrofonu bilgisayarın ses kartına takarak çok şey kaybetmiyorsunuz kayıt yapmıyorsanız. En büyük eksisi kendi üzerinde gürültü engelleme varken bunu kullanamıyor oluşunuz. Yani karşı taraf sizin sesinizi daha temiz duyabilir mikrofonun jakını da ürünle beraber gelen USB ses kartına takıp çalıştırabilmeniz durumunda.
  • Silence34 S kullanıcısına yanıt
    Eyv tessekur ederim.Oyunlar icin ekolayzer ayari verirmisiniz?

• Evet arkadaşlar sizler normal müzik dinlerken 7.1 surround mu kullanıyorsunuz yoksa normal mi ?
    Bir de ekolayzır ayarları yapmaya gerek var mı?
  • Merhaba,

Bugün kulaklık elime ulaştım, ve genel olarak sevdim. Fakat usb'den bağladığım zaman mikrofonda konuştuğum ses bana kulaklıktan geri geliyor. Kayıt aygıtı özelliklerinden bu aygıtı dinle seçeneğini kapattığım halde ses bana geri gelmeye devam ediyor. Logitech'in yazılımının içine girdiğimde de böyle aygıt sesini dinle, dinleme gibi bir ayar mevcut değil. Logitech yazılımından da mikrofonun altındaki mute seçeneğini işaretlediğimde ise mikrofonu kullanamıyorum.

Daha sonradan usb'yi çıkarıp denedim. Onda problem yok, mikrofondan sesim bana geri gelmiyor. Fakat bu durumda sanırım surround'ı kullanamıyorum.

Aynı durum başına gelen var mı acaba?

Usb takılı iken mikrofon sesinin bize geri gelmesini nasıl engelleriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaseenstyle

Merhaba,

Bugün kulaklık elime ulaştım, ve genel olarak sevdim. Fakat usb'den bağladığım zaman mikrofonda konuştuğum ses bana kulaklıktan geri geliyor. Kayıt aygıtı özelliklerinden bu aygıtı dinle seçeneğini kapattığım halde ses bana geri gelmeye devam ediyor. Logitech'in yazılımının içine girdiğimde de böyle aygıt sesini dinle, dinleme gibi bir ayar mevcut değil. Logitech yazılımından da mikrofonun altındaki mute seçeneğini işaretlediğimde ise mikrofonu kullanamıyorum.

Daha sonradan usb'yi çıkarıp denedim. Onda problem yok, mikrofondan sesim bana geri gelmiyor. Fakat bu durumda sanırım surround'ı kullanamıyorum.

Aynı durum başına gelen var mı acaba?

Usb takılı iken mikrofon sesinin bize geri gelmesini nasıl engelleriz?

Arkadaşlar yabancı forum sitelerinde araştırırken sorunun çözümünü buldum. Bu aygıtı dinle seçeneğini aktif hale getirip uygula yapın, kendi sesinizi delay'li bir şekilde duyduktan sonra; Bu aygıtı dinle seçeneğini pasif hale getirip uygula yaptıktan sonra mikrofonun fading sesi ve o gereksiz noise ortadan kalkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

quote:

Orijinalden alıntı: Spock

Ürün elime yeni geldi. Sormak istediğim bir soru olacaktı. Ses düzeyini 100'e getirdiğimizde hiç bir şey çalmıyorken arkadan gelen bir cızırtı var. Bu sizde de oluyor mu acaba ?

Hayır. Mikrofonu dinleme modundaysanız mikrofondan gelen sesi duyuyor olabilrsiniz. Ses simgesine sağ tıklayıp kayıttan yürütme aygıtlarına gelin orada Hoparlor/G430 Gaming Headset'e sağ tıklayıp Özellikler/Düzeyler'e gelin ve mikrofonu sessize alın. Sesiniz karşıya gidecek fakat siz kendi sesinizi duymayacaksınız muhtemelen sorun budur.

Hocam eline koluna sağlık,1 haftadır bununla cebelleşiyordum artık geri götürecektim :)

• Kulaklığı almayı düşünüyorum. Pc'de oyun ve film için kullanacağım.Ayrıca telefon için de kullanmayı düşünüyorum.Sizce uygun bir kulaklık mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methamz -- 22 Mayıs 2015; 22:58:45 >
  • Arka plan gürültü engelleyici otomatik açık mı geliyor yoksa biz mi aktif ediyoruz ?
  • Telefon için pek de uygun bir kulaklık olduğunu söyleyemem dışarıda kullanacaksanız muhtemelen her şeyden öte komik görünecektir. Mikrofonunu ve kulaklığı aynı anda kullanmak için ayrı bir aparata ihtiyaç duymanız olası çünkü jaklar yeşil ve pembe yani kulaklık ve mikrofon olarak ikiye ayrılıyor. Ses kalitesi anlamında bir sıkıntı yaşatmasa da ancak evde telefondan bişeyler dinlemek için kullanılabileceğini düşünüyorum. Oyun için kesinlikle ideal fakat film için görüşler kişiden kişiye değişebilir. Ben film için de yeterli olduğunu düşünüyorum fakat halen film için hoparlör tercih ediyorum. Eğer hoparlörünüz yoksa işinizi görecektir bence.
  • USB ses kartıyla kullandığınızda otomatik olarak açık geliyor diye biliyorum en azından ben yazılımı kurduktan sonra herhangi bir işlem yapmadım bu konuyla ilgili.
  • Silence34 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam dışarıda kullanmayacağım zaten evde işimi görsün yeter
  • Bende almayı düşünüyorum bu kulaklığı malum notebook un sesi rezalet. Kullananlar varsa artısı eksisi nedir beyler ? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.