Şimdi Ara

Logitech f710 nano alıcı kayboldu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
15
Favori
76.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Durumu anlatın bozuk olabilir lütfen ürünümü iade edin deyin o sana tamir olcak diyen elemanın adını yazın böyle bir bilgi verdi şimdi sizde bana gönderilmeyecegini söylüyorsunuz diyorsunuz lütfen ürünün iadesini yapın de bakalım ne diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST0RMHAWK

Durumu anlatın bozuk olabilir lütfen ürünümü iade edin deyin o sana tamir olcak diyen elemanın adını yazın böyle bir bilgi verdi şimdi sizde bana gönderilmeyecegini söylüyorsunuz diyorsunuz lütfen ürünün iadesini yapın de bakalım ne diyecekler
    Hocam okadar ingilizcem yok yardımcı olabilirmisiniz. google çeviri yanlış çevririyor
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    kelimeleri düzgün yazarsan çevirir google makale yazar gibi yaz o zaman sıkıntısız çeviriyor genelde iyi forumlar
  •  Logitech f710 nano alıcı kayboldu

ya hocam gayet güzelce yazdım anlamıyorlar. illa garanti garantin yok parça göndermeyiz diyor. burda forumda diğer garanti dışı arkadaşlara göndermişler onu anlamıyorum. en sonunda parasıyla f710 receiver almak istiyorum yardımcı olun dedim.
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    hocam vermek zorundalar durumu anlattıysan hala böyle bir tavır alıyorlarsa şikayette bulunacagım de olur biter başka çare yok firma vermek zorunda bun kesin iyi forumlar dilerim
  • haha :D şaka gibi ya. ingilizce yazdım hızlı cevap alayım diye. adamlar oyaladı oyaladı en son yüzde 30 indirim kodu al git dediler ısrar etmeme rağmen. gittim türkçe olarak tekrar ticket attım 2 gün sonra mesaj geldi kargonuz gönderilecek vs diye
  • f710 recieverım kayboldu, burdaki yazılara bakarak support.logitech.com e yazdım. ve garantim devam ediyordu. Onlarda gamepad ın PID nosu istediler ve sonra adresime bugun yolladılar. Hollandadan ups ile yola cıktı. Pazartesi gelecekmiş, takip nosu verdiler. Bu yazışma 2 gün surdu. Ve cok basit bir ingilizceyle halleebilirsiniz.

Logitech firmasını tebrik ediyorum.
  • Evet bıgun ulaştı, holladadan cuma günü çıktı salı günü izmire teslim. Teşekkürler logitech.
     Logitech f710 nano alıcı kayboldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logitech m560 ın alıcısı kayboldu farklı bir alıcı satın alsam 10-20 tl ye eşleşirmi yoksa illa aynı markamı olması gerek önceki masuem uyduruk bişeydi o başka alıcıyla işe yarıyordu da
    d
  • selamlar herkese
    elimde logitechin f710 gamepadleri var ama usbleri yıllar önce kayboldu, garanti belgesi filanda yok elimde, mail atsam logiteche olumlu cevap alma olasılığım var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardMuz

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz f710 alıcısı için mail attım önce alvin isimli arkadaş adres bilgilerini ve seri numarasını istedi güzelce gönderdim ardında louie isimli destek talebimi red etti garanti dışı vesayre dedi. nasıl bir yor izliyebilirim yardımcı olabilirmisiniz . ingilizcem kötü ne yazayım.
    Merhaba. Ürünün seri numarasını nerden buldunuz ??

• the_cantan kullanıcısına yanıt
    Seri numarayı nerden buldunuz?
  • Merhaba hatırlamıyorum ama herhalde ürün arkasında veya pil kapagında yazıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba benim de f710 vardı alıcım kayboldu logi benden faturasını istedi ben 01/01/2020 de gönderdim bana garantisi bitti gönderemeyiz yenisini alın dediler başka bir alternatif varmı sadece dongle alabileceğim Teşekkürler.
  • merhaba,
    F710 gamepadin nano alıcısı kaybolmuştu logiteche ticket oluşturdum ürünün videosunu ve arka tarafındaki seri numarasını ticket numarasıyla birlikte video çektim. ürünü gönderdiler ancak gümrüğe takıldı, ne yapmalıyım?
    burada konu oluşturdum, detaylı olarak ups kargodan gelen gümrük mesajı konuda
    Logitech Nano Alıcısı Gönderdi Gümrüğe Takıldı Ne Yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaNOnE -- 28 Nisan 2020; 0:25:45 >
  • Selamlar. Bana nano alıcı geldi. Fakat bilgiyasara taktığım zaman "unifying" alıcı olarak tanımlanıyor ve gamepad'imi görmüyor. Durumla alâkalı nasıl bir işlem yapmam gerekiiyor? Yardımcı olursanız sevinirim
  • ST0RMHAWK kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Alıcı bana geldi ama "unifying" alıcı olarak. Gamepad'imi görmüyor. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinoeis

Merhaba. Alıcı bana geldi ama "unifying" alıcı olarak. Gamepad'imi görmüyor. Ne yapmam lazım?

Bende de logitech mk345 kablosuz kalvyenin alıcı kayıp.M235 mausumun alıcısı unifying250 ve ConnectUtility_2.30.9_Logitech proğramları ile alıcı olarak görmüyor Alıcı yerine kullanabilmek için usb kablo takılabilirmi?çözümünü bilen arkadaş varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 29 Ekim 2020; 13:49:22 >
  • Merhaba ben de f710 için nano alıcımı kaybettim 2 tane ticket atmama rağmen hala bir dönüş alamadım. Ulaşabileceğim bir telefon numarası da bulamadım hala bu konu hakkında sıkıntı çeken varsa veya çözümünü bulan varsa PM yoluyla ya da buradan ulaşırsa çok sevinirim teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba yukarıda yazan bir sürü şeyi okudum bendede gamepad f710 var an itibari ile nano alıcısını kaybettim ve bende destek sitesinden 3 tane ticket açtım ancak bir çok kişi unifying alıcı ile eşleştirdiğini söylerken bazı yabancı forumlarda okuduğumda f710 unifying desteği yok yazıyor. Peki bu nasıl iş ben anlamadım f710 unifying desteği varmıdır birinci sorum bu ikincisi ise ne kadar süre sonra geri dönüş yapıyorlar acaba

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.