Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: hightower06

Dün driving force gt aldım. öncelikle mükemmel bi alet ama kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Ayar ekranında tam ortada görünürken direksiyon sağ veya sola dönük duruo, yazılımı silip tekrar yüklediğimde düzeliyor ama belli bir süre sonra yine aynı bozulmalar oluyo acaba bunu ayarlamanın yolu nedir? şu anda steering whell movement ekranında ayar tam ortada görünüyor ama direksiyon şu şekilde

http://img145.imageshack.us/img145/5992/dsc01995uz.jpg

bilgisayar kapalıyken, direksiyonun adaptörünü sökün öncelikle.. çevirebildiğiniz kadar sağa ya da sola çevirin.. daha sonra 1.5 tur tersi istikamete çevirin.. adaptörü geri takın ve açın bilgisayarı.. bilgisayar açılırken, windowsa girene kadar direksiyonu çevirmeyin bir daha bununla karşılaşmamak için.. güle güle kullanın kulübe hoşgeldiniz

teşekkürler, zamanla öğrencez artık çok özelliği var

• Geçen hafta ben de satın aldım, size sorularım olacak.

Bu oyun profillerini nereden edinebiliyoruz? Dirt2 de çalıştıramadım düzgün, F1 2010'da müthiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hightower06

Dün driving force gt aldım. öncelikle mükemmel bi alet ama kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Ayar ekranında tam ortada görünürken direksiyon sağ veya sola dönük duruo, yazılımı silip tekrar yüklediğimde düzeliyor ama belli bir süre sonra yine aynı bozulmalar oluyo acaba bunu ayarlamanın yolu nedir? şu anda steering whell movement ekranında ayar tam ortada görünüyor ama direksiyon şu şekilde

http://img145.imageshack.us/img145/5992/dsc01995uz.jpg

Bilgisayar ve direksiyon çalışır durumdayken, usb kablosunun bilgisayara bağlı olan ucunu söküp tekrar takdığınızda otomatik kalibre yapacaktır. En basit yöntem budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykenanergun

Geçen hafta ben de satın aldım, size sorularım olacak.

Bu oyun profillerini nereden edinebiliyoruz? Dirt2 de çalıştıramadım düzgün, F1 2010'da müthiş.

İnternette profillerin paylaşıldığı genel bir yer olduğunu zannetmiyorum. Zaten o profiller "Specific game settings"deki 3-4 ayarı değiştiriyor. Ve o ayarlar herkesin kendi zevkine göre yapılandırılıyor. Örneğin ben Euro Truck Simulator'ü 900 derece ile oynuyorum ama bir başkası 400 derece ile oynuyor. Buna rağmen ihtiyaç duyarsan bendeki profilleri upload edebilirim. Ama sanırım oyunlarımızın aynı sürücü ve klasörlerde yüklü olması gerekiyor ( Profilin aktif olması için gerekli değil ama game profiller dan oyunu çalıştırabilmen için gerekli ).

• LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT KULLANANLAR

1- Ocean Mist
    2- 41gokhan41
    3- sarppy
    4- Memoland
    5- kaanXXXXx
    6- righteous
    7- explat
    8- esenkaya20
    9- _AMADEUS_
    10- M12OgLu
    11- erdii2307
    12- mıstıkv
    13- soldat88
    14- esenkaya20
    15- Man From Atlantis
    16- paradoks_82
    17- freexman
    18- usonay
    19- Tolga86
    20- ttrsntrky
    21- songoku35
    22- akin.ege
    23- ersanturk
    24- akin.ege
    25- hightower06
    26- ykenanergun
    27- MeaCulpa_27
    28- fbkry
    29- byhasan
    30- psychomantis
    31- antidot

DİREKSİYONLA OYNANABİLECEK OYUNLAR

1- Live For Speed
    2- Need For Speed Serisi
    3- Euro / German Truck Simulator
    4- Rig' N Roll
    5- Toca Race Driver
    6- Gtr 2
    7- Colin McRae Rally
    8- Grand Prix
    9- Test Drive Unlimited
    10- F1 2010
    11- Mafia 2
    12- Burnout
    13- 4x4 Hummer
    14- 18 WOS Serisi
    15- Dirt 2
    16- iracing
    17- Flat Out 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 19 Ekim 2010; 15:03:49 >

• Flatout 2 yi denedim oldukça güzel onu da ekleyebilirsin oyunlara. ff desteğide gayet güzel.
  • Arkadaşlar b.gün Webdenal.com'dan siparişimi verdim. Epey araştırdığım kadarı ile Momo'dan daha iyi bir direksiyon. Özellikle F1 2010, Dirt 2, TDU, için aldım. Coğu oyunda sorun cıkarmayan bir direksiyon setiymiş. Benim sormak istediğim aletin masaya kurulmasının zor olup olmadığı ve kapladığı alan. Benim odam ufak olduğu için büyük ihtimal ile her oyun seasından sonra direksiyonu masadan cıkarmak zorunda kalacağım. Bu işlem 2-3 dakikada halledilebilecek bir işlem mi?

Bir de böyle sağa-sola toplam 3 tur direksiyon almışken bir tır similasyonu oynanır artık. Bunun için önerisi olan var mı? Şöyle fena grafikleri olmayan ve 3 tur acısını kullanabileceğim bir tır similasyonu. Ayrıca araba ile şehirde gezebileceğim bir similasyon oyunu var mı?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Edit: Almak isteyen varsa aldığım sitede fiyatı cok uygun. Bana Axess'e 6 taksit+kargo 144'e patladı.
  • mafia 2 nin ayarlarını nasıl yapıcaz.Oyunda direksiyonu görmüyor.ama bir kaç tuşun fonksiyonu var kafasına göre ayarlamış onları da...

-------------------
    forumda anlatılmış...

http://forum.donanimhaber.com/m_42568725/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersanturk -- 12 Ekim 2010; 1:30:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Arkadaşlar b.gün Webdenal.com'dan siparişimi verdim. Epey araştırdığım kadarı ile Momo'dan daha iyi bir direksiyon. Özellikle F1 2010, Dirt 2, TDU, için aldım. Coğu oyunda sorun cıkarmayan bir direksiyon setiymiş. Benim sormak istediğim aletin masaya kurulmasının zor olup olmadığı ve kapladığı alan. Benim odam ufak olduğu için büyük ihtimal ile her oyun seasından sonra direksiyonu masadan cıkarmak zorunda kalacağım. Bu işlem 2-3 dakikada halledilebilecek bir işlem mi?

Bir de böyle sağa-sola toplam 3 tur direksiyon almışken bir tır similasyonu oynanır artık. Bunun için önerisi olan var mı? Şöyle fena grafikleri olmayan ve 3 tur acısını kullanabileceğim bir tır similasyonu. Ayrıca araba ile şehirde gezebileceğim bir similasyon oyunu var mı?

Edit: Almak isteyen varsa aldığım sitede fiyatı cok uygun. Bana Axess'e 6 taksit+kargo 144'e patladı.

Öncelikle hayırlı olsun,gülegüle kullanın listeye ekliyorum..
    Kurulumu çok basit, (seti masaya bağlayan kıskaçları daha fazla açmak isterseniz,önceki sayfada resmi vardı) el ile sıkılama , gevşetme yoluyla 2-3 dk da çıkarabilirsiniz, kablo bağlantılarınızı düzenli yaparsanız (kolay takılabilir, erişilebilir vb)faydanıza olur...
    Tır oyunu olarak; kendim de oynadığım ; Rig N Roll ' ü tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 12 Ekim 2010; 12:20:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Arkadaşlar b.gün Webdenal.com'dan siparişimi verdim. Epey araştırdığım kadarı ile Momo'dan daha iyi bir direksiyon. Özellikle F1 2010, Dirt 2, TDU, için aldım. Coğu oyunda sorun cıkarmayan bir direksiyon setiymiş. Benim sormak istediğim aletin masaya kurulmasının zor olup olmadığı ve kapladığı alan. Benim odam ufak olduğu için büyük ihtimal ile her oyun seasından sonra direksiyonu masadan cıkarmak zorunda kalacağım. Bu işlem 2-3 dakikada halledilebilecek bir işlem mi?

Öncelikle hayırlı olsun,gülegüle kullanın listeye ekliyorum..
    Kurulumu çok basit, (seti masaya bağlayan kıskaçları daha fazla açmak isterseniz,önceki sayfada resmi vardı) el ile sıkılama , gevşetme yoluyla 2-3 dk da çıkarabilirsiniz, kablo bağlantılarınızı düzenli yaparsanız (kolay takılabilir, erişilebilir vb)faydanıza olur...
    Tır oyunu olarak; kendim de oynadığım ; Rig N Roll ' ü tavsiye ederim...

Cok teşekkür ederim. Dediğiniz olay beni sevindirdi. Zaten kabloları durmadan cıkarmayacağım sadece bilgisayar masasına bağlayacağımdan dolayı kıskacları cıkarıp köşesine her oyun seasından sonra koyma zorunluluğum var. Dediğiniz oyunu da indireceğim. Bu arada listeye tabiki ekleyin. Artık bende bu klübün üyesi oldum

• NFS shift oynarken direksiyonda çok boşuk oluyor neden acaba bunu düzeltmenin bir formulu varmı acaba? direksiyonu düzlükte yaklaşıl 30 derece sağa sola kırıyorum fizikte araba istenilen yere gidiyor ama götüntüde direksiyon dümdüz duruyor.30 dereceden sonra direksiyon benimle bir hareket etmeye başlıyor.düzlükte yüksek hızda direksiyonu sert bi çekilde yana kırıp bırakıyorum aracın dengesi bozulyor bilirisniz zikzak çizmeye başlıyor arac direksiyonun verdiği tepki ile direksiyon aynı yönde olmuyor sanki oyun biraz daha geç takip ediyor direksiyonu.bunun bir formulu varmıdır acaba..

F1 2010 herşey yolunda direksiyondan çok memunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 12 Ekim 2010; 14:52:46 >
  • Webdenal.com sitesi yaptığım şiparişi hicbir sekilde bana sormayarak iptal etti. Sebebi ise tedarikcilerde yokmuş. O zaman niye stokda var yazıyorsunuz be adamlar. Ayıptır, günahtır. Kac gün bekledim bir de. O kadar yer düzenledim, heves ettim. Aslında bir avukat olarak bunları Tüketici Mahkemesine şikayet etmek lazım.
  • kulübe beni de ekler misini? Artık bende Bir DFGT Kullanıcısıyım NFS oyunlarında pedal ayarlarını yaptım mı tam olucak habire ayagıya gidiyor. Ama F1 2010 Da no stop gidiyor :D
  • Vatan'ın indirim yapmasını beklemenizi tavsiye ederim. Şuan da da 152 tl zaten 8 tl farkla hemen de alabilirsiniz. Bende ürünü aldığımda birkaç sanal mağazada daha ucuza satıldığını görmüştüm fakat haklarındaki yorumları okuyunca vazgeçtim.
  • yok mu video inceleme yapanınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freexman

Vatan'ın indirim yapmasını beklemenizi tavsiye ederim. Şuan da da 152 tl zaten 8 tl farkla hemen de alabilirsiniz. Bende ürünü aldığımda birkaç sanal mağazada daha ucuza satıldığını görmüştüm fakat haklarındaki yorumları okuyunca vazgeçtim.

Vatan geçen ay 135 tl ye 6 ay taksitli kampanya yapmıştı.Yakında tekrar kampanya yapar mı bilmem.Teknosa fiyatı 330tl.Direksiyon gerçekten hakkını veriyor 150 liraya değer bence.
  • LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT KULLANANLAR

1- Ocean Mist
    2- 41gokhan41
    3- sarppy
    4- Memoland
    5- kaanXXXXx
    6- righteous
    7- explat
    8- esenkaya20
    9- _AMADEUS_
    10- M12OgLu
    11- erdii2307
    12- mıstıkv
    13- soldat88
    14- esenkaya20
    15- Man From Atlantis
    16- paradoks_82
    17- freexman
    18- usonay
    19- Tolga86
    20- ttrsntrky
    21- songoku35
    22- akin.ege
    23- ersanturk
    24- akin.ege
    25- hightower06
    26- ykenanergun
    27- MeaCulpa_27
    28- fbkry

DİREKSİYONLA OYNANABİLECEK OYUNLAR

1- Live For Speed
    2- Need For Speed Serisi
    3- Euro / German Truck Simulator
    4- Rig' N Roll
    5- Toca Race Driver
    6- Gtr 2
    7- Colin McRae Rally
    8- Grand Prix
    9- Test Drive Unlimited
    10- F1 2010
    11- Mafia 2
    12- Burnout
    13- 4x4 Hummer
    14- 18 WOS Serisi
    15- Dirt 2
    16- iracing
    17- Flat Out 2

• Üstadlar adaptörü nereye bağladınız yahu. Direksiyonda bir girişi yok. Yardım lütfen. Bir de Logitech Profiler 5.10 (olması lazım) kurdum direksiyonu tanıdı felan dedi ama ayar yapamıyorum. Hiçbir şeye tklanmıyor. anladım doğrusu. Şu an TDU kuruyorum. Bakalım calışacak mı?

edit: TDU'da direksiyon calışmıyor. Anlamadım hicbir şey. Acep adaptörü bağlamadıpımızdan mı oldu. Hala bulamadım girişini. Pedallar ve diğer tuşlar sorunsuz şu ana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeaCulpa_27 -- 14 Ekim 2010; 19:40:59 >
  • Arkadaşlar adaptörü bağladım direksiyon kendi kendine dönmeye başladı. Neyse hala ayar yapamıyorum bilgisayardan. Ayrıca TDU'ya girdim dönüş acısı cok az ve cok cok gec tepki veriyor direksiyonun döönüşüne. Lütfen yardım. Bir sorun mu var acaba

Edit: Direksiyonu neredeyse yarım tur ceviriyorum ama oyunda direksiyon gıdım kadar dönüyor. Ayrıca direksiyonu bırakınca ortalamıyor. Ayar da yapamıyorum. Valla acaip moralim bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeaCulpa_27 -- 14 Ekim 2010; 20:50:49 >
  • Moral bozmana gerek yok, profiller çalışmıyorsa baştan kur. Profillerı çalıştırabildiğin zaman "Options-Global Device Settings" menüsünü aç ordan "Degress of Rotation" seçeneğini 900 dereceden 200 dereceye al. Bu ayar TDU için yeterli olacaktır. Ama profillerı kullanma konusunda biraz daha geliştiğinde global device settings yerine "Edit-Specifig Game Settings" menülerini kullanman daha uygun olur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.