Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • f1 2010 aldım yüzüne bile bakmıyorum oyunun nedeni ise gamepad ile çok zor oluyor.
    bu yüzden dayanamayıp bende bugün itibari ile exa dan siparişi verdim.
    138 tl 12 taksit
  • Listeye eklediğiniz için tşkler. Artı bu oyunu grid e normal yollardan tanıtma imkanımız var mı ? Ben oyunun içindeki bi dosyayı editledim öyle çalıştırabildim ama tuş atayamıyorsunuz. grid oynamak isteyen arkadaşlar aşağıdaki dosya yolundaki .xml dosyasını dediğim şekilde editlerse grid i de oynayabilirsiniz ?

C:\Program Files\Codemasters\GRID\ActionMap bu klasördeki "actionMapPreset3" dosyasını sağ tıklayıp birlikte aç'tan not defterini seçin. Orada logitech in başka bir direksiyon seti var. Tırnak işareti içinde olanlar. Bizim yapamamız gereken şey onları tek tek arayıp aşağıda yazdığım direksiyon setimizin adıyla değiştirmek. Şimdi CTRL+F tuşlarına basıp arama bölümüne orada kayıtlı olan direksiyon setinin adının olduğu gibi yazıyoruz. Örnek verecek olursam " Logitech X direksiyon seti" gibi. Sonra tek tek bulduklarımızı Logitech Driving Force GT USB adıyla değiştiriyoruz. sonra kaydedin ve oyuna girin. girdiğinizde kontrolleri değiştirdiğiniz yerden klavye değilde diğerini seçin. Oyunu artık oynayabilirsiniz ;)

NOT: dosya içeriğini değiştirmeden önce yedeğini alın. Yapamayan arkadaşlar olursa yardımcı olurum. unutmadan bunu da söyleyim. Logitech Profiler'den grid i seçtiğiniz zaman EDIT sekmesinden Specific game settings e gelin. Orada REPORT COMBİNED PEDALS kutucuğundaki çentiği kaldırın. yoksa araba 1. vitesten yukarı çıkmıyor. Normal yarışlarda arkadan itişli arablarda kontroller çok zor. Oynayan olursa hayır dualarını eksik etmesin benden :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antidot -- 20 Ekim 2010; 20:52:16 >

• Teşekkürler bilgilendirme için faydalı oldu...
  • merhabalar direksiyonu gridde görüyor hatta yarışa başlayınca otomati sertleşiyo direksiyon ,gaz fren çalışıyor ama direksiyon yön vermiyor costume ayarlardan ellede ayarladım döndürünce tanıyo ama yarışta çalışmıyo
  • iyi sabahlar arkadaşlar

bende driving force pro var yaklaşık 2,5 senedir sorunsuz kullanıyordum

ancak askere gittim geldim hevesle direksiyonumu tekrar kurduğumda hayal kırıklığına uğradım

adaptör yalan olmuş

bu direksiyona uygun adaptör bulabileceğim bi yer varmıdır acaba ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmc

merhabalar direksiyonu gridde görüyor hatta yarışa başlayınca otomati sertleşiyo direksiyon ,gaz fren çalışıyor ama direksiyon yön vermiyor costume ayarlardan ellede ayarladım döndürünce tanıyo ama yarışta çalışmıyo

Böyle bir sorun hatırlıyorum. Akşam eve geçince bakayım. Olmadı XML dosyasını dosyasını yüklerim. sorun çıkacağını zannetmem... Artı ben birşey soracam. yarış esnasında düz yolda giderken direksiyon düzken ortada boşluk var mı sizde de ? ikinci sorum pro streette top speed run yada speed challange de hızlandığınızda direksiyon sağa sola sallanıyor mu kendi kendine ? aynı sorun most wanted da var. direksiyonu tutmayım sadece gaza basayım. yine sağa sola çırpınıyor ? neden dolayı yapıyor olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ogün_

iyi sabahlar arkadaşlar

bende driving force pro var yaklaşık 2,5 senedir sorunsuz kullanıyordum

ancak askere gittim geldim hevesle direksiyonumu tekrar kurduğumda hayal kırıklığına uğradım

adaptör yalan olmuş

bu direksiyona uygun adaptör bulabileceğim bi yer varmıdır acaba ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Eski adaptörle bi elektrikçiye gidersen yardımcı olacaktır. En kötü ihtimalle doğubankta bulursun.
  • Arkadaşlar otobüs kullanmak istiyorum.Var mı aranızda oynayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fahrerrrr

quote:

Orijinalden alıntı: songoku35

quote:

Orijinalden alıntı: songoku35

NFS shift oynarken direksiyonda çok boşuk oluyor neden acaba bunu düzeltmenin bir formulu varmı acaba? direksiyonu düzlükte yaklaşıl 30 derece sağa sola kırıyorum fizikte araba istenilen yere gidiyor ama götüntüde direksiyon dümdüz duruyor.30 dereceden sonra direksiyon benimle bir hareket etmeye başlıyor.düzlükte yüksek hızda direksiyonu sert bi çekilde yana kırıp bırakıyorum aracın dengesi bozulyor bilirisniz zikzak çizmeye başlıyor arac direksiyonun verdiği tepki ile direksiyon aynı yönde olmuyor sanki oyun biraz daha geç takip ediyor direksiyonu.bunun bir formulu varmıdır acaba..

F1 2010 herşey yolunda direksiyondan çok memunum

Sorunuma çözüm bilen biri varmı acaba??

var dostum oyun ayarlarına gir steering daed zone var onu sıfıra indir

işe yaradımı ahbabp ?

• arkadaşlar

f1 2010 için aldım. dün gece itibariyle oynamaya başladım. yavaş yavaş alışıyorum. ancak direksiyonun en uygun ayaralarını bir türlü yapamadım.
    yardımlarınızı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersanturk

Arkadaşlar otobüs kullanmak istiyorum.Var mı aranızda oynayan.

Sen deyince aklıma geldi Bus Driver vardı bende onu yükledim denedim. Biraz eski bi oyun ama fena değil. Kötü yanları; force feedback pek iyi değil ve kamera isteğe göre ayarlanmıyor.

Edit: Force feedbacki kapatınca gayet zevkli oluyor. Bi oturuşta oyunu bitircektim nerdeyse :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freexman -- 22 Ekim 2010; 21:48:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

arkadaşlar

f1 2010 için aldım. dün gece itibariyle oynamaya başladım. yavaş yavaş alışıyorum. ancak direksiyonun en uygun ayaralarını bir türlü yapamadım.
    yardımlarınızı rica ediyorum.

bende bu oyun için dfgt aldım, ayarlar net şekilde sölemek zor herkes kendi stiline göre yapıor. baya uğraştım en sonunda benim için en ii ayar bu gibi geldi. bugün ilk defa lotus la çin de yağmurlu yarışta 2. oldm. Benim ayarları eklyiyorm aşağa bi dene istersen belki uyar sanada. bide forumdan topladığım bilgiler var direksiyon ayarları hakkında yeni kullananlar için iyi bişey. iki sayfa burdan indirebilirsin

http://www.mega-upload.com/?d=KSA3UNIU (ortadaki çizgiyi kaldırmayı unutma)

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hightower06 -- 22 Ekim 2010; 23:33:46 >

• Selam Beyler artık bende bi Gt sahibiyim 2 gün önce aldım her oyunda kullandım diyebilirim bir sorum olucaktı PC de GTA IV de çalıştırabilirmiyiz GT mizi Ve en güzel tır oyunu hangisidir German Truck Simulatorda çalıştıramadım yardım edermisiniz bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Selam Beyler artık bende bi Gt sahibiyim 2 gün önce aldım her oyunda kullandım diyebilirim bir sorum olucaktı PC de GTA IV de çalıştırabilirmiyiz GT mizi Ve en güzel tır oyunu hangisidir German Truck Simulatorda çalıştıramadım yardım edermisiniz bu konuda

Gta 4 de çalıştırmak için sanırım Mafia 2 de kullanılan yöntem kullanılıyor. Tır oyunu olarak Euro Truck Simulator ve Rig'n Roll tavsiye ederim.
  • listeye benide eklerseniz sevinirim . ve lfsde direksiyonu tam olarak kullanamıyorum arkadaşlar direksiyon düz dururken oyunda sağa yada sola dönük olarak gözüküyor
  • Benide eklermisiniz bugün aldım.Asıl lfs böyle oynanıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freexman

quote:

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Selam Beyler artık bende bi Gt sahibiyim 2 gün önce aldım her oyunda kullandım diyebilirim bir sorum olucaktı PC de GTA IV de çalıştırabilirmiyiz GT mizi Ve en güzel tır oyunu hangisidir German Truck Simulatorda çalıştıramadım yardım edermisiniz bu konuda

Gta 4 de çalıştırmak için sanırım Mafia 2 de kullanılan yöntem kullanılıyor. Tır oyunu olarak Euro Truck Simulator ve Rig'n Roll tavsiye ederim.

Evet o olayı dün öğrendim biraz maşakatlı bir iş ama üstesinden gelinmeyecek kadar değil sonucuna değiyor ^^ Teşekkürler
  • LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT KULLANANLAR

1- Ocean Mist
    2- 41gokhan41
    3- sarppy
    4- Memoland
    5- kaanXXXXx
    6- righteous
    7- explat
    8- esenkaya20
    9- _AMADEUS_
    10- M12OgLu
    11- erdii2307
    12- mıstıkv
    13- soldat88
    14- esenkaya20
    15- Man From Atlantis
    16- paradoks_82
    17- freexman
    18- usonay
    19- Tolga86
    20- ttrsntrky
    21- songoku35
    22- akin.ege
    23- ersanturk
    24- akin.ege
    25- hightower06
    26- ykenanergun
    27- MeaCulpa_27
    28- fbkry
    29- byhasan
    30- psychomantis
    31- antidot
    32- N.forest
    33- devilmc
    34- hightower06
    35- JazZ_07
    36- akt02
    37- Swonz
    38- SayItAgain
    39- _CanasH_
    40- GAYRI
    41- A ya s
    42- serdarrx
    43- schumacher075
    44- fatihfx
    45- zumax
    46- bazoookaaa
    47- alpxtreme
    48- ee1122
    49- VoldroY
    50- mefluc
    51- santanio
    52- solidfrost

DİREKSİYONLA OYNANABİLECEK OYUNLAR

1- Live For Speed
    2- Need For Speed Serisi
    3- Euro / German Truck Simulator
    4- Rig' N Roll
    5- Toca Race Driver
    6- Gtr 2
    7- Colin McRae Rally
    8- Grand Prix
    9- Test Drive Unlimited
    10- F1 2010
    11- Mafia 2
    12- Burnout
    13- 4x4 Hummer
    14- 18 WOS Serisi
    15- Dirt 2
    16- iracing
    17- Flat Out 2
    18- RFACTOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 14 Kasım 2010; 22:36:27 >

• Ben de varım GT ekibinde.

Dirt 2 ya da NFS Shift varsa ona da girelim ;)

Onda ekip oyunu olmuyor gerçi :)
  • Yav beyler ben diyorumki Hamachi ile bir araya gelip ortak bi oyunda yarışsak veya TDU da şehri turlasak falan çok hoş olur öyle bir aktivite yapabilme imkanımız varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.