Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersanturk

beni de ekleyin listeye...

Bu akşam aldım geldim f1 ve dirt 2 yi oynadım biraz.Özellikle dirt 2 de müthiş bir feedback var...

Katılıyorum, denediğim oyun sayısı 12 ya da 13 oldu en iyi ff dirt 2 de.
  • euro truc sim. dreiksiyonla iğrençti yada ben ayar yapamadım bilmiyom. şimdi iracing indiriyorum. bakalım nasıl olacak
  • İnş. euro truck simulatorde sorun çıkmaz ne diyeyim.özellikle 900 derece euro truck ta super olacak gbi görunuo.
  • LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT KULLANANLAR

1- Ocean Mist
    2- 41gokhan41
    3- sarppy
    4- Memoland
    5- kaanXXXXx
    6- righteous
    7- explat
    8- esenkaya20
    9- _AMADEUS_
    10- M12OgLu
    11- erdii2307
    12- mıstıkv
    13- soldat88
    14- esenkaya20
    15- Man From Atlantis
    16- paradoks_82
    17- freexman
    18- usonay
    19- Tolga86
    20- ttrsntrky
    21- songoku35
    22- akin.ege
    23- ersanturk

DİREKSİYONLA OYNANABİLECEK OYUNLAR

1- Live For Speed
    2- Need For Speed Serisi
    3- Euro / German Truck Simulator
    4- Rig' N Roll
    5- Toca Race Driver
    6- Gtr 2
    7- Colin McRae Rally
    8- Grand Prix
    9- Test Drive Unlimited
    10- F1 2010
    11- Mafia 2
    12- Burnout
    13- 4x4 Hummer
    14- 18 WOS Serisi
    15- Dirt 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Ekim 2010; 13:36:04 >
  • Beyler bu direksiyonun kıskaçları kaç cm açılabiliyor? GT5 çıkacağı için bu direksiyonu almayı düşünüyorum ve çalışma masama monte edeceğim ama masamın kalınlığı 6-7 cm var. Direksiyonun kıskaçları masamı kavrayabilir mi? Birisi ölçüp tam genişliğini söylerse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diroix

Beyler bu direksiyonun kıskaçları kaç cm açılabiliyor? GT5 çıkacağı için bu direksiyonu almayı düşünüyorum ve çalışma masama monte edeceğim ama masamın kalınlığı 6-7 cm var. Direksiyonun kıskaçları masamı kavrayabilir mi? Birisi ölçüp tam genişliğini söylerse çok sevinirim.

Tam doğru olmayabilir ama benim ölçümle 6cm çıktı. Nasıl bi çalışma masasıdır o öyle 6-7 cm :).
  • Masa biraz kalın ya IKEA'dan almıştım standarttı o yüzden daha ufağını alma şansım yoktu
    Bakalım 6 cm ise sığdırmaya çalışacağım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 7 Ekim 2010; 17:31:56 >
  • 3 küsür cm açabildim en fazla nasıl becerdiniz 6cm açmayı ?

düzelti: tamamdır buldum bir parçasını sökünce 5cm'e kadar açabildim..

http://img443.imageshack.us/img443/9743/sam1090u.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 7 Ekim 2010; 18:30:41 >
  • Valla bu fotoğraf çok iyi oldu bende şimdi masayı ölçtüm tam 5 cm çıktı, ucu ucuna kurtardık heralde
  • Geçen gün vatanda gördüm. Beklediğimden çok küçük bir direksiyon. Bi 5 cm kadar daha çapı geniş olsaymış keşke. Birde döndürmesi çok yumuşak az biraz sert olması lazım. Bunun bir ayarı yok mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Geçen gün vatanda gördüm. Beklediğimden çok küçük bir direksiyon. Bi 5 cm kadar daha çapı geniş olsaymış keşke. Birde döndürmesi çok yumuşak az biraz sert olması lazım. Bunun bir ayarı yok mu acaba?

Çapı G25 ve G27 ile aynı, o zaman onlar da küçük gelecektir size.

Direksiyonun sertlik ayarı, Logitech'in yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor.

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Geçen gün vatanda gördüm. Beklediğimden çok küçük bir direksiyon. Bi 5 cm kadar daha çapı geniş olsaymış keşke. Birde döndürmesi çok yumuşak az biraz sert olması lazım. Bunun bir ayarı yok mu acaba?

Çapı G25 ve G27 ile aynı, o zaman onlar da küçük gelecektir size.

Direksiyonun sertlik ayarı, Logitech'in yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor.

Sertlik ayarının olduğu iyiymiş. Elcikte yok sanırım. Gerçi yanda vites varken aynı işi görüyor. Keşke bu kadar ufak çapta yapmasalar. Bi ///M3 direksiyonuna yakın bir boyutta olan versiyonunu da çıkarsalar fena olmaz.

• @Ocean Mist iracing listeye eklebilirsin

oyun tam similasyon hiç bi hatayı darbeyi aftemiyor 1.9gb sutup var nası yarış yapacaz nası arabaya setup yapacaz tam cözmedim ama dreksiyon hisi ve sesleri gercekten süper sürüşü lfs ile ile benzer özelikte bi oyun tavsiye ededim
  • quote:

Orijinalden alıntı: diroix

Masa biraz kalın ya IKEA'dan almıştım standarttı o yüzden daha ufağını alma şansım yoktu
    Bakalım 6 cm ise sığdırmaya çalışacağım artık

boşuna reklam yapmıyolar demek ki binlerce yılık ihtiyaca çözüm die
  • quote:

Sertlik ayarının olduğu iyiymiş. Elcikte yok sanırım. Gerçi yanda vites varken aynı işi görüyor. Keşke bu kadar ufak çapta yapmasalar. Bi ///M3 direksiyonuna yakın bir boyutta olan versiyonunu da çıkarsalar fena olmaz.

Direksiyonun arkasındaki kulakçıklar ile de vites değiştirilebiliyor.

• evet arkadaşlar direksiyon bugün elime geçti.Euro truck simulatoru bi kaç küçük ayardan sonra gayet güzel kullanmaya başladım..
    SAnırım bir arkadas direksiyonu çevirdikten biraz sonra oyundaki direksiyon dönüyor demişti bunun çözümü oyundaki STEERİNG NON-LİNEARİTY ayarını aza düşürmek.artık size kalan oyunun keyfini çıkarmak.
  • bir sorum olacak yardımcı olursanız sevirim.

Direksiyonun kullanma açısı derecesi diyelim nasıl azaltıyoruz acaba?ben f1 2010 oynuyorum yay şeklinde olan virajlarda bazen dönmüyor baya bi çevirmek zorunda kalıyorum.buda beni açıkcası çok zorluyor.bunun için bi ayar varmıdır acaba

iyi günler...

bir önceki sayfada yazıyormuş kusura bakmayın.araştırmadan soru sormamak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 9 Ekim 2010; 15:14:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: songoku35

bir sorum olacak yardımcı olursanız sevirim.

Direksiyonun kullanma açısı derecesi diyelim nasıl azaltıyoruz acaba?ben f1 2010 oynuyorum yay şeklinde olan virajlarda bazen dönmüyor baya bi çevirmek zorunda kalıyorum.buda beni açıkcası çok zorluyor.bunun için bi ayar varmıdır acaba

iyi günler...

bir önceki sayfada yazıyormuş kusura bakmayın.araştırmadan soru sormamak gerek

Haklısın araştırmakta fayda var

• Dün driving force gt aldım. öncelikle mükemmel bi alet ama kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Ayar ekranında tam ortada görünürken direksiyon sağ veya sola dönük duruo, yazılımı silip tekrar yüklediğimde düzeliyor ama belli bir süre sonra yine aynı bozulmalar oluyo acaba bunu ayarlamanın yolu nedir? şu anda steering whell movement ekranında ayar tam ortada görünüyor ama direksiyon şu şekilde

http://img145.imageshack.us/img145/5992/dsc01995uz.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: hightower06

Dün driving force gt aldım. öncelikle mükemmel bi alet ama kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Ayar ekranında tam ortada görünürken direksiyon sağ veya sola dönük duruo, yazılımı silip tekrar yüklediğimde düzeliyor ama belli bir süre sonra yine aynı bozulmalar oluyo acaba bunu ayarlamanın yolu nedir? şu anda steering whell movement ekranında ayar tam ortada görünüyor ama direksiyon şu şekilde

http://img145.imageshack.us/img145/5992/dsc01995uz.jpg

bilgisayar kapalıyken, direksiyonun adaptörünü sökün öncelikle.. çevirebildiğiniz kadar sağa ya da sola çevirin.. daha sonra 1.5 tur tersi istikamete çevirin.. adaptörü geri takın ve açın bilgisayarı.. bilgisayar açılırken, windowsa girene kadar direksiyonu çevirmeyin bir daha bununla karşılaşmamak için.. güle güle kullanın kulübe hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 9 Ekim 2010; 20:46:39 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.