Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.416
Cevap
72
Favori
314.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Yav beyler ben diyorumki Hamachi ile bir araya gelip ortak bi oyunda yarışsak veya TDU da şehri turlasak falan çok hoş olur öyle bir aktivite yapabilme imkanımız varmı ?

Bu konuda ismi geçen oyunların tamamı var bende, talep olursa her oyunda host olabilirim :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: freexman

quote:

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Yav beyler ben diyorumki Hamachi ile bir araya gelip ortak bi oyunda yarışsak veya TDU da şehri turlasak falan çok hoş olur öyle bir aktivite yapabilme imkanımız varmı ?

Bu konuda ismi geçen oyunların tamamı var bende, talep olursa her oyunda host olabilirim :).

@SayItAgain, ekledim dostum...Hoşgeldin...

Birlikte şehir turu atmak harika olur doğrusu, ben varım, TDU süper seçim olur da oyunu illa orjinal mı almak lazım, malum TD2 gelirken, TDU 1 almak mantıklı gelmiyor, kolayca oynayabileceğimiz hangi oyun var?

LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT KULLANANLAR

1- Ocean Mist
    2- 41gokhan41
    3- sarppy
    4- Memoland
    5- kaanXXXXx
    6- righteous
    7- explat
    8- esenkaya20
    9- _AMADEUS_
    10- M12OgLu
    11- erdii2307
    12- mıstıkv
    13- soldat88
    14- esenkaya20
    15- Man From Atlantis
    16- paradoks_82
    17- freexman
    18- usonay
    19- Tolga86
    20- ttrsntrky
    21- songoku35
    22- akin.ege
    23- ersanturk
    24- akin.ege
    25- hightower06
    26- ykenanergun
    27- MeaCulpa_27
    28- fbkry
    29- byhasan
    30- psychomantis
    31- antidot
    32- N.forest
    33- devilmc
    34- hightower06
    35- JazZ_07
    36- akt02
    37- Swonz
    38- SayItAgain

DİREKSİYONLA OYNANABİLECEK OYUNLAR

1- Live For Speed
    2- Need For Speed Serisi
    3- Euro / German Truck Simulator
    4- Rig' N Roll
    5- Toca Race Driver
    6- Gtr 2
    7- Colin McRae Rally
    8- Grand Prix
    9- Test Drive Unlimited
    10- F1 2010
    11- Mafia 2
    12- Burnout
    13- 4x4 Hummer
    14- 18 WOS Serisi
    15- Dirt 2
    16- iracing
    17- Flat Out 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Ekim 2010; 14:16:42 >

• Live For Speed oynayanlar hangi ayarları kullanıyor acaba yazabilirler mi?
  • arkadaşlar listeye benide ekleyebilirsiniz cihaz dün elime geçti live for speed de direksiyonu çalıştıramadım diğerleri çalışıyo nfs shift ben direksiyonu çeviriyorum fakat ben bi tur çeviriyom araç ancak şerit değiştiriyo ve yine gridde direksiyonu çalıştıramadım ayar menüsünden sol tarafı direksiyonu sola çevirerek ayarlıyorum fakat sağ tarafa işilemiyo sola dönüşte ayarlı olmasına rağmen dönmüyo

oyunların ayarlarını sorunsuz ca halleden arkadaşlar bunları açıklasalarda bizde aynı ayarları yapsak daha güzel olmazmıydı

bu arada midtown madness ta denedim gayet başarılı bir şekilde çalışıyor cihaz
  • WRC oynanabiliyormu Direksiyonla Acaba ?
  • Tdu yu orjinal almadan online oynamamız imkansız gözüküyor fakat oynayabilceğimiz oyunlar;

FlatOut 2 -- Hem hamachi ile landan hemde gamespy ile online oynayabiliriz (İlginçtir ama orjinal olmasada gamespy ağına giriliyor).
    Live For Speed -- Hamachi ile nasıl oynanıcağını anlatan dökümanlar var.
    Race Factor -- Lan seçeneği mevcut muhtemelen hamachi ile oynanır.
    Need For Speed Underground 2 -- Hamachi ile landan oynanır.
    Split Second -- Lan seçeneği mevcut Hamachi ile oynanabilir.
    Race Driver Grid -- Oyun bende yüklü değil ondan bakamadım ama orjinal olmadan online bağlanmak mümkünmüş
    Dirt 2 -- Bu oyunda da multiplayer crack ile hamachi üzerinden oynamak mümkünmüş fakat benim oyunum orjinal olduğu için ben bulaşmam :).

Bu seçenekler içinde oynaması en zevkli olcaklar;
    En başta Flatout gelir arenada çarpışan araba oynamak gerçekten çok sarıyor :).
    İkinci sırada Grid gelir tabiki.
    Ve en son ne kadar eskide olsa Underground 2 oldukça güzel olur. Şehirde dolaşma fantaziniz bunda da mümkün :).
    Yukarda da dediğim gibi dirt 2 seçeneği benim için geçerli değil.

Benim bağlantım sağlamdır bu 3 oyunda da host olabilirim.

• Arkadaşlar, dün Vatan'dan bir tane DFGT aldım. Ancak kalibrasyon ve ayar sorunu yaşıyorum. (Her bilmeyen de olduğu gibi) Superstar Racing V8 yüklü PC'de. Logitech Profiller kullanarak bazı ayarlar yaptımsa da direksiyon kullanımından pek keyif almadım açıkçası. Bu arada DFGT'yi söküp tekrar kutusuna koyduktan sonra farkettim. Controller Options'da keyboard'dan başka bir seçenek daha var galiba. En azından sağ sol tuşları sanki direksiyon takılı olsa görecek gibi. Paketleyip iade etmeyi düşündüğüm için yeniden açmak da istemiyorum.
    Nedir durum? Superstar Racing V8 destekliyor mu?
    Ayar ya da profil istemeyen başka oyunlar var mı?
    Neredeyse iade edeceğim....

Biraz önce iade ettim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAYRI -- 28 Ekim 2010; 12:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

Arkadaşlar, dün Vatan'dan bir tane DFGT aldım. Ancak kalibrasyon ve ayar sorunu yaşıyorum. (Her bilmeyen de olduğu gibi) Superstar Racing V8 yüklü PC'de. Logitech Profiller kullanarak bazı ayarlar yaptımsa da direksiyon kullanımından pek keyif almadım açıkçası. Bu arada DFGT'yi söküp tekrar kutusuna koyduktan sonra farkettim. Controller Options'da keyboard'dan başka bir seçenek daha var galiba. En azından sağ sol tuşları sanki direksiyon takılı olsa görecek gibi. Paketleyip iade etmeyi düşündüğüm için yeniden açmak da istemiyorum.
    Nedir durum? Superstar Racing V8 destekliyor mu?
    Ayar ya da profil istemeyen başka oyunlar var mı?
    Neredeyse iade edeceğim....

Biraz önce iade ettim....

Bu ne acele geçmiş olsun :).

• df gt yi f1 2010 da kullanıyorum. tur açısı düşük gibi geldi. fazla dönmüyor.direksiyonun önündeki kırmzı tuş ve yukarı aşağı tuşlarla mı ayarlıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.forest -- 29 Ekim 2010; 12:50:57 >
  • arkadaşlar beraber oynayacağımız oyunlar olursa bende gelirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

df gt yi f1 2010 da kullanıyorum. tur açısı düşük gibi geldi. fazla dönmüyor.direksiyonun önündeki kırmzı tuş ve yukarı aşağı tuşlarla mı ayarlıyoruz.

dondur sen donuyo o basda banada ole geliyodu ama donuyor...
  • Doğum günü hediyesi olarak ben de aldım , yarın kargoyla gelecek İnşallah :) Underground 2 şehirde dolaşma falan olduğu için güzel olabilir , katılabilirim.
  • benide eklerseniz sevinirim yalnız direksiyon gerçekten her şeyiyle cok üstün ets oynamanın keyfini hiçbir şeye değişmem ya hele bide megamix map var dag yolları filan geceleri ekmek parası icin sallıyoruz direksiyonu.zaten ffsi apayrı bir olay ilgilenen arkadaşlar olursa rfactor,f12010,lfs,gtr2,wrc2010,dirt2,grid falan yapabiliriz. ahhh ets,rign roll gibi oyunlar online oynansa varya yemin ediyorum konvoy oluşturur gideriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43316ACAF -- 31 Ekim 2010; 18:30:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: byhasan

quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

df gt yi f1 2010 da kullanıyorum. tur açısı düşük gibi geldi. fazla dönmüyor.direksiyonun önündeki kırmzı tuş ve yukarı aşağı tuşlarla mı ayarlıyoruz.

dondur sen donuyo o basda banada ole geliyodu ama donuyor...

dönüyor zorlarsan tabi. oyun içinde 90 derece den sonrası zorlanıyor. yani bir işe yaramıyor.
  • vatanda indirimle 137 lira idi. worldde indirim yapıyordu. mediamarkt a gittim dedim "vatanda 137 den veriyorlar" .. karta yapıyorlar falan dediler, nakiti bile sizden ucuz dedim, arada 4 lira var çokda değil aslında deselerde 137 den verdiler. tek avantajım istediğim ödeme seçeneğini kullanmak oldu.

ben yaşım itibariyle doymuş olsamda çocuklar hasta oldular, 4 yaşındaki oğlum anahtarları alıp gitmesse iyi. çünkü direksiyon geldiğinden beri anahtarları nerde bunun diye soruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihfx -- 31 Ekim 2010; 20:14:53 >
  • vaybe 137 tl ye cekmiş vatan fiyatını baya dusmus ihtiyacı olan varsa kacırmasın derim.
    ama bedava verse vatan ben ordan almam o ayrı bişey ama
  • benide listeye kaydederseniz sevinirim.150 tlye aldık bizde düştükçe düşüyo yahuu :)
  • vatandan alıyosanız düşüyo ama gidipte teknosadan alırsanız 339 liradan başlar vatandan son anda alabildigim icin kendimi şanslı hissediyorum valla gelmeyecek bidaha falan diyolardı ankaradaki istanbul yolundaki vatanda bu arada sevgili dfgt ci kardeşlerim şöyle klube bi imza ayarlasak nasıl olur dfgt klubü diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43316ACAF -- 1 Kasım 2010; 18:53:38 >
  • NFS Shift'te ABS ile ESP neden işe yaramıyor hala anlayabilmiş değilim! İkisinin de ikaz ışığı güya devreye girdikçe yanıyor ama virajlarda o tekerlekler kilitleniyor illa ki... Direksiyonu sonuna kadar çevirdiğim halde dümdüz duvara yol alıyor araba.

Sonra aynı sürüş stili ile CMR Dirt oynuyorum, hiçbir sorun yok.
  • Arkadaşlar el frenini direksiyonda hangi tuşa atadınız?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.