Şimdi Ara

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
14
Favori
51.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman, Superman, Spiderman'i oynayacak kişiler bulabiliyoruz ama Wolverine'i Hugh Jackman dışında kim oynabilir, aklıma hiç kimse gelmiyor.
  • umarım sadece bir söylentiden ibarettir ne de olsa hala genç
  • Haberde okumustum senaryo gecen filmi gibi kotu olursa oynamayacakmis zaten imzada atmamis hugh abimiz wolwerinin etinden sutunden yararlandilar somuruyorlar tamamen ticari bir girisimdir insallah hugh abimiz kabul etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de yeter artık. Çok iyi bir oyuncu ve daha kaliteli filmlerde oynamayı hak ediyor.
  • 1997'de Hugh Jackman'den önce düşünülen Mel Gibson concept art'ı

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 9 Mayıs 2014; 19:59:11 >
  • İyiki hayata geçmemiş.
  • Umarım dediği gibi bırakmaz , başka bir ismi Wolverine olarak düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Wolverine'e tek film çekeceklerine Days of Future Past'ı trilogye tamamlasınlar sonrada x-men dosyasını kapatsınlar. 30 farklı konuda film çektiler çorba oldu güzelim seri.

Ayrıca DOFP'ı neden direkt çöpe bağlamışlar anlamadım. Bi filmi izleseydik önce.

Sinirlendim akşam akşam.

Aynen. Bence güzel bir film bizi bekliyor. Önyargılı davranmak yanlış.

• o bırakırsa diğer wolverine filmleri sevilir mi ki ?
  • Adam kaç kere avengers filminde oynamak istediğini belirtti ve volwerine hayranlarıda oldukça fazla disney ve fox son avengers filmi için anlaşsa çok iyi olur aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Adam kaç kere avengers filminde oynamak istediğini belirtti ve volwerine hayranlarıda oldukça fazla disney ve fox son avengers filmi için anlaşsa çok iyi olur aslında

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Adam kaç kere avengers filminde oynamak istediğini belirtti ve volwerine hayranlarıda oldukça fazla disney ve fox son avengers filmi için anlaşsa çok iyi olur aslında

Düşüncesi çok heyecan verici , Hugh Jackman da yakisir hani Avengers a yani ama diğer karakterlerle karsilastirinca Wolverine cok düz kaliyor gibi. Özellikle son filminde normal insanlarla zor mücadele ediyordu .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle düşünüyorum da, Jackman rolü bırakırsa Wolverine olacak bir tane aktör yok piyasada. İstedikleri kadar CGI, Makyaj, farklı teknolojiler kullansınlar. Bence The Wolverine 3 ile Epic bir final yapıp bitirmeliler; çok daha iyi ve efsane bir hareket olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

Şöyle düşünüyorum da, Jackman rolü bırakırsa Wolverine olacak bir tane aktör yok piyasada. İstedikleri kadar CGI, Makyaj, farklı teknolojiler kullansınlar. Bence The Wolverine 3 ile Epic bir final yapıp bitirmeliler; çok daha iyi ve efsane bir hareket olur.

+1
  • Bırakma haberine gerçekten üzüldüm. Days of Future Past'tan sonra sadece Apocalypse ve Wolverine 3 filminde göreceğiz o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Bırakma haberine gerçekten üzüldüm. Days of Future Past'tan sonra sadece Apocalypse ve Wolverine 3 filminde göreceğiz o zaman.

Bence doyarız hocam yav. DoFP ile beraber 7. göreceğimiz film olacak. First Class'ta az da olsa oynamıştı. Tüm seri o adamın üstünden yürüyor neredeyse, fazla bile oynadı bence.
  • Hugh Jackman'ı özetleyen resim. bir karakter, insana bu kadar mı yakışır arkadaş.

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155
  • Bu adamın rolünü bırakacağına inanamıyorum. O kadar da seviyordu. Bizde seviyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydra Mjollnir

Bu adamın rolünü bırakacağına inanamıyorum. O kadar da seviyordu. Bizde seviyorduk.

Avengers'a aldırmaya çalışıyor kendini. Başarırsa devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: Hydra Mjollnir

Bu adamın rolünü bırakacağına inanamıyorum. O kadar da seviyordu. Bizde seviyorduk.

Avengers'a aldırmaya çalışıyor kendini. Başarırsa devam eder.

Keşke başarsa.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.