Şimdi Ara

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
14
Favori
51.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: wakara

siz şaka misiniz ya. ne Wolverine 2 si. Eğer bir Wolverine filmi daha cekilirse bu 3. film olacak. birde hayat hikayesi 2 de japonyadaydi. Bu da 3 olacak. filmlere yetisemiyorsunuz heralde.

Ben bu filmin serinin 2. filmi olacağını söylemedim ki. İlk filmin ismi X-Men Origins: Wolverine idi. Sonrasında devam filmini The Wolverine ismiyle yayınladılar. Demek istediğim, devam filmi The Wolverine olunca bu film The Wolverine 3 olamaz ki. Yani The Wolverine 2 isimli bir filmin de olması gerekmez mi?

bak bazi devam filmlerine numara vermezler. ayriyeten bir ek baslik girerler konuyla ilgili. Wolverine de bu türden. yani ikincisi wolverine bilmem neyse ucuncu de Wolverine bilmem ne olur ama üçüncüsü olur. bir suru seri filme bak anlarsin. maymunlar cehennemi mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o kel adam parcalara ayrılmamıstı kardes evın havada patlama anında sahneyhe ıyı bakarsan adam dısarı fırlıyo ayrıca ızledıgınız her fılmın mutlaka son sanıyesıne kadar ızlemenızı tavsıye ederım.ben butun x-men fılmlerının sonuna kadar baktım hepsının de son bıtmersıne 20 sn kala bı sahne yayınlanıyo.3. serinin son 15 sanıyesınde kel kafalı adam hastanede yası yo o sahne var yanı kel olmemıstı dıkkatle bakarsak camdn dısarı fırladıgını gorebılırız :)
  • Bu fotoğrafta Wolverine'e ne olmuş ? Gözleri şaşmış falan. @MERT*
  • Bilmem. Tipik Wolverine işte.
  • Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155

Photshop, bilgisayar efekti vs.. bilen varmı bunu?
  • İki foto arasında muhtemelen zaman farkı var. Bildiğim kadarıyla efekt yok filmlerde. Posterler vs hariç. Adam baya sıkı çalışıyor.

@Dawinter

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Vay bee.. Bizde 10 şınav çekip havaya giriyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 18 Mart 2014; 20:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Vay bee.. Bizde 10 şınav çekip havaya giriyoruz

Adamlar kim bilir ne kadar para döküyor bu işe ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

o kel adam parcalara ayrılmamıstı kardes evın havada patlama anında sahneyhe ıyı bakarsan adam dısarı fırlıyo ayrıca ızledıgınız her fılmın mutlaka son sanıyesıne kadar ızlemenızı tavsıye ederım.ben butun x-men fılmlerının sonuna kadar baktım hepsının de son bıtmersıne 20 sn kala bı sahne yayınlanıyo.3. serinin son 15 sanıyesınde kel kafalı adam hastanede yası yo o sahne var yanı kel olmemıstı dıkkatle bakarsak camdn dısarı fırladıgını gorebılırız :)

Ne camdan fırlaması Phoenix moleküllerine ayırmıştı,
    The Wolverine'de de creditsten sonraki sahnede, havaalanında Logan Xavier'i gördüğünde de nasıl mümkün olur gibisinden bir şey söylüyordu. Xavier'de yetenekleri olan sadece sen değilsin diyordu. Kendini Dr. Manhattan gibi birleştirmiş olabilir.

• Phoenix olsada, Jean Grey, profesöre zarar vermek istemez. Farklı birşekilde yardım etmiş olabilir.
  • quote:

Phoenix olsada, Jean Grey, profesöre zarar vermek istemez. Farklı birşekilde yardım etmiş olabilir.

Jean kontrolü tamamen kaybetmişti, Scott'u da o şekilde yok etti.
    Last Stand'ın sonlarında da o kadar kişiyi aynı şekilde moleküllerine ayırdı.

• quote:

Phoenix olsada, Jean Grey, profesöre zarar vermek istemez. Farklı birşekilde yardım etmiş olabilir.

Dark phoenix Scott'ı bile öldürdü hocam. Aşık olduğu adamı.

Muhtemelen şöyle oldu;

filmin ortasında prf. x hastanede ki adamı gösterip " başka birinin bilincini alıp bu adama yerleştirsek etik olur muydu ?" diyor öğrencilerine. Jean'le olan düellosunda bi yandan Phoenix ile mücadele ederken diğer yandan bilincini o hasta adama nakletmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Jean kontrolü tamamen kaybetmişti, Scott'u da o şekilde yok etti.
    Last Stand'ın sonlarında da o kadar kişiyi aynı şekilde moleküllerine ayırdı.

+1 Famke Janssen çok güzel kadın.Filme gelirsek, cidden karıştırıyorum artık neyin ne olduğunu
  • Engin bilgi denizimde yine kayboldum, tam olarak hatırlamasamda, Phoenix onları öldürmüyor, Jean farklı bir boyuta hapsediyordu.
    Aklımda böyle kalmış. Neden böyle kaldığını hatıladığımda, editlerim.
  • quote:

Engin bilgi denizimde yine kayboldum, tam olarak hatırlamasamda, Phoenix onları öldürmüyor, Jean farklı bir boyuta hapsediyordu.
    Aklımda böyle kalmış. Neden böyle kaldığını hatıladığımda, editlerim.

http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Dark_Phoenix

• wolverine'in solo filmlerini beğeniyorum.biraz daha özen gösterseler genel yorumların da olumlu olacağını düşünüyorum.
  • Olaya bak ben Wolverineyi yeni bir seri başlattılar mantığıyla izlemiştim (japonyada olan) Meğer devam filmiymişde haberim yok. Zibilyon tane filmi var kafa allak bullak oldu en iyisi bu seriye hiç başlamamak olacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Abi birşeyi tadında bırakmak lazım.Zaten pekte izlemiyorum tadını kaçıran filmleri.Spiderman serisi gibi tabi orda oyuncu değişikliğide çok büyük etkendi.Spiderman 3'ten sonra maalesef izlemiyorum.

Spiderman serisi 7 sene önce bitti zaten.Hiç yeni seri çekmesinler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

quote:

Abi birşeyi tadında bırakmak lazım.Zaten pekte izlemiyorum tadını kaçıran filmleri.Spiderman serisi gibi tabi orda oyuncu değişikliğide çok büyük etkendi.Spiderman 3'ten sonra maalesef izlemiyorum.

Aynı oyuncularla devam edeceklerdi.Para mara anlamam.Önce alıştır sonra at kenara yok.Bir kere hafızalara kazınıyor.Andrew G.'yi dinledim katıldığı bi programda.İyi birisi gibi ama bu Spiderman'e yakışmadığı gerçeğini değiştiremez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

quote:

Aynı oyuncularla devam edeceklerdi.Para mara anlamam.Önce alıştır sonra at kenara yok.Bir kere hafızalara kazınıyor.Andrew G.'yi dinledim katıldığı bi programda.İyi birisi gibi ama bu Spiderman'e yakışmadığı gerçeğini değiştiremez

At kenara gibi bir durum yok.Maguiere ve Dunst yüzünden çekilmedi 4. film zaten.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.