Şimdi Ara

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
14
Favori
51.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Wolverine güzel karakter ama fox un ellerinde ölüyor. Marvel in elinde olsaydı çok daha farklı bi wolverine görürdük. Maalesef marvel de karakterini öodürdüğü için hakları artık tamamen fox ta. Bi daha wolverine marvel e geri dönemez. Avengers işi yalan oldu. Spiderman ne güzsl Avengers a geçiyor. İleri de deadpool unda geçme ihtimali var ama wolverine ye yazık oldu.

Ne alaka yahu neden dönmesin?

Fox ile anlaşmaya gittiler fox kabul etmedi. Sony Spiderman için marvelle anlaştı ama fox anlaşmadı. Bu sebepten marvelde wolverine yi öldürerek çizgi romanını sonlandırdı. Şu an tüm haklar fox da ve satmak istemiyor. Çünkü wolverine fox a güzel kazandırıyor. Mutant ismi ve evreni ve wolverine fox un.

Hakların Fox'ta olduğunu biliyorum. Ama neden Wolverine ''bir daha'' Marvel'a dönemez onu anlamadım? Deadpool'un ihtimali var da Wolverine'in niye yok?

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum çizgi romanlarda karakterler ölünce hakların tamamı Fox'a geçmiyor. Anlaşırlarsa bütün karakterleri bile alabilir Marvel.
  • Old Man Logan olacak.
  • MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Apocalypse sonrasında geçecek yani.

Belki Famke yı görürüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Old Man Logan olacak.

Ne bu kesinmi..Hulk olmadan nasil olacak bu iş..

• Bende haberleri yeni gördüm dediklerine göre Old Man Logan olacakmış ve Hugh Jackman'ı Wolverine olarak son kez görecekmişiz. Bende Hugh Jackman dışında başka bir aktörü Wolverine olarak görememe rağmen aslında Wolverine boyu 1.78 civarlarında ve tipsiz bir abimiz o yüzden çizgi romana göre daha çok benzeyen bir oyuncu bulunabilir ama biz izleyiciler artık kabul edebilir miyiz bilmiyorum.
  • Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155
  • bir efsane daha bitiyor be. bir daha hugh jackman gibi wolverine zor gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 28 Temmuz 2015; 12:34:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 1 Ağustos 2015; 15:59:23 >
  • ratch kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bende haberleri yeni gördüm dediklerine göre Old Man Logan olacakmış ve Hugh Jackman'ı Wolverine olarak son kez görecekmişiz. Bende Hugh Jackman dışında başka bir aktörü Wolverine olarak görememe rağmen aslında Wolverine boyu 1.78 civarlarında ve tipsiz bir abimiz o yüzden çizgi romana göre daha çok benzeyen bir oyuncu bulunabilir ama biz izleyiciler artık kabul edebilir miyiz bilmiyorum.

filmdeki uzun mu yani onu mu diyosun?

ve old man logan niye yapıyolar ya sıfırlayabilirler evreni belki.
  • old man logan kesin değil diye biliyorum.Sadece olsa güzel olur demişti comic con'da
  • eğer sağlam kişilerin elinde olursa ben çok sağlam bir wolverine görebiliriz diyorum

siz hugh jackmana alıştıgınız için başkası olmaz diyorsunuz bende keza öyle ama dediğim gibi saglam bi ekiple belkide çok daha güzel bi wolverine görebiliriz

gitmeden bi kostumunu giysin bare hugh abi .d
  • Filmde Sabretooth olacak mı acaba ? Dofp ve Apocalypse'de olmasını bekliyordum.
  • Charles Xavier'ı (Professor X) canlandıran Patrick Stewart, bir röportaj sırasında, kendisinin Hugh Jackman'ın son Wolverine filminde rol alacağını, üstelik bunun bir cameo'dan çok daha fazlası olacağını söyledi.

"Evet bu doğru," dedi Stewart Collider'a. "Yapım aşamasında olan bir proje mevcut. Anladığım kadarıyla bu filmde Profesör Xavier yalnızca ortalıklarda görünmekten fazlasını yapacak. Bu da beni oldukça şaşırtıyor."

Söylentiler, filmin konusunun Mark Millar'ın Old Man Logan çizgi romanına dayanacağını hakkında dolaşıyor. Bu, Stewart'a sorulduğunda şöyle cevaplıyor:

"Yaşlı bir Wolverine.. Hugh Jackman'in yaşlanmasını dört özle bekliyor olacağım. Bilirsiniz, lanet herif! Her zaman harika görünüyor. Onu protez makyajla görmek için can atıyorum. Böylece benim ondan daha iyi görünmemi sağlayabilir."

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Charles Xavier'ı (Professor X) canlandıran Patrick Stewart, bir röportaj sırasında, kendisinin Hugh Jackman'ın son Wolverine filminde rol alacağını, üstelik bunun bir cameo'dan çok daha fazlası olacağını söyledi.

"Evet bu doğru," dedi Stewart Collider'a. "Yapım aşamasında olan bir proje mevcut. Anladığım kadarıyla bu filmde Profesör Xavier yalnızca ortalıklarda görünmekten fazlasını yapacak. Bu da beni oldukça şaşırtıyor."

Söylentiler, filmin konusunun Mark Millar'ın Old Man Logan çizgi romanına dayanacağını hakkında dolaşıyor. Bu, Stewart'a sorulduğunda şöyle cevaplıyor:

"Yaşlı bir Wolverine.. Hugh Jackman'in yaşlanmasını dört özle bekliyor olacağım. Bilirsiniz, lanet herif! Her zaman harika görünüyor. Onu protez makyajla görmek için can atıyorum. Böylece benim ondan daha iyi görünmemi sağlayabilir."

Patrick Stewart'tan inciler devam ediyor.

Stewart filmde cameo olmayacağını, önemli şeyler yapacağını söylemişti. Filmin Days of Future Past sonrası zaman çizgisinde geçeceğini ekledi. Ve "old class" dan diğer mutantlara kapı araladı. Famke Janssen ve Anna Paquin üzerinde durduğu iki isim.

http://www.tor.com/2015/08/14/hugh-jackmans-final-wolverine-film-could-be-a-sequel-to-days-of-future-past/

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Çizgi romanda tüm x men wolverine öldürüyordu famke ve diğerlerinin görünme olayı çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

Çizgi romanda tüm x men wolverine öldürüyordu famke ve diğerlerinin görünme olayı çok yüksek.

Bal damlıyor ağzından. Çizgi romanı var mı elinde link falan istesem.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Maalesef elimde yok.Ama internette aratırsan bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

ölüyorlardı derken nasıl nerde acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.