Şimdi Ara

Limitli ADSL Kota Aşımı Hakkında ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Okuduğum yerdeki internetin sınırsız olması nedeniyle dl yapmaya alıştım.Okulların kapanması ile evimdeki limitli adsl'in basına geçtim.Ne kadar kassamda ,dl yapmamaya çalışsamda ilk on günde 4gb kotayı doldurdum.Kalan yirmi gün için kaç para ödeyeceiğimi hesaplamak için Ttnet'in sitesine girdim ve su yazı dikkatimi çekti.

"Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'e kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez."

Benim anladığım ne kadar indirirsem indireyim 56lira ödiyceğim.(4gb limitli internet kul.)
    Bunun aslı astarı var mıdır?Bu durumdan faydalanan var mı ?

• ben arkadaşım şu anda kotayı aştım 10 gb gözüküyor ne kadar aşarsak aşalım öüyüceğimiz 56 tl abana bildiğin akdar aban ttnete :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.